469 Shares 1499 views

Najprostsze krotolovki własnoręcznie

Mole – bardzo ładne, ale dość złośliwe fauny. Oni nie jedzą rośliny, ale powodują znaczne szkody dla ogrodników. Poszukiwaniu dżdżownic, które są głównym pokarmem dla niewidomych gryzoni, znamiona uszkodzenia korzeni roślin. Jeśli stacja wniósł kilka rodzin, mogą być robaki dość wapno, które są producenci próchnicy. Hałdy ziemi, które emitują podczas kopania moli sekcja nie dekoracji. Pozbyć się małych szkodników jest trudne: rzadko opuszczają obszary, w których jest wystarczająco dużo żywności. Pozostaje tylko przestraszyć lub złapać je i traktują z dala od ogrodu warzywnego lub działce. Aby złapać kreta, potrzebują szczególnej krotolovka. Kupić gotowy produkt może być w sklepach dla ogrodników. Zwykle jest to rury, których końce są zamocowane na ruchomej klapy. Otwierają one do wewnątrz i pracy, tak aby wprowadzić rurkę kret może i zostawić mu klapki na drodze. Podobny krotolovki własne ręce mogą być montowane z metalu lub rur twardych tworzyw sztucznych. Czasami molami syfonu stosując pułapki na małe wymiary. Złożoność ich stosowania jest to, że krety, w przeciwieństwie do myszy, nie spożywać żywności, która może być ustawiona jako przynęty. Sam sposób łowienia w pułapkę zbyt okrutny łasica często łamać kości, po czym umierają boleśnie. Polowanie pułapek trudne do ustalenia w tuneli. Do polowania mola zastosowanie krotolovki korzystnie utworzone z materiału w ręcznie lub kupowane w sklepie. Oczywiście, warto zastanowić się, że pułapki zakup bardziej niezawodny niż krotolovki, własnymi rękami wykonane z drewna lub tworzywa sztucznego. Jednak ci, a inni mogą potrzebować kilkanaście, więc urządzenia domowe bardziej ekonomiczne. Najprostszy z nich to nic nie warte: może być wykonana ze starych garnków.


Prosta pułapka

Takie krotolovki, wykonane własnymi rękami od niepotrzebnych naczyń, tuż. Znajdź ruch pod spadła na ziemię stary garnek (Bank), tak, że zwierzę, spływały do ołtarza, spadły w tym charakterze. Można oczywiście zrobić krotolovki ręce zabawek dziecięcych starych, drewnianych prętów lub drutów, ale te produkty wymagają specjalnych umiejętności. Złapać kreta do wazy nawet kobieta może bez pomocy.

Jak zainstalować krotolovki:

  1. Pułapka najlepiej jest zainstalować w godzinach porannych. Aby zainstalować „rura”, trzeba oczyścić ręce gleby, gdzie może być zakładany być uruchomiony. Włóż do środka pułapki tak, że nie słali na ziemię i nie zakłóca przebiegu amortyzatorów.
  2. Zainstalować krotolovki, zbudowanych własnymi rękami z doniczek, trzeba do głębokości 5-20 cm.
  3. Mole – są bardzo wrażliwe na dźwięki i zapachy zwierząt. Dlatego, aby ustawić pułapki lub pułapki muszą nosić rękawice i odzież, z której nie ma zapachu tytoniu, lub perfumy.

Sposoby radzenia sobie z molami

Przed ustawieniem pułapki, można spróbować odstraszać mole. repelenty gotowe są sprzedawane i może być self-made, na przykład, z plastikowej butelki. Aby to zrobić, ziemia pod trakcie mol wykopane małą rurkę z tworzywa sztucznego. Na dnie butelki cięcia (nie całkowicie, ale nieco większy niż średnica rury). Dolna część jest złożona z tworzywa sztucznego i cięcia szyby tak, aby uzyskać ostrza. Jest popychany do urządzenia słuchawki. Butelki wiruje w bicie wiatru w rurze i drgań odstraszyć moli. Jeśli zwierzęta nie bój się, to jest użyteczne krotolovka. Jego ręce, ponieważ okazało się, że trudno zrobić.