897 Shares 8610 views

Budy dla psów, wykonane własnymi rękami – to jest po prostu odskocznią dla kreatywności i wyrażania siebie przyjmującego

Jeśli masz wakacje do domu lub domku, prawdopodobnie razem z wami będzie najbardziej wiernego przyjaciela człowieka i jego groźny straż – dog. Oznacza to, że dla psinka musi być ciepły, wygodny i piękny dom. Najprostszym sposobem, aby zbudować budę dla psa samodzielnie.

Przede wszystkim trzeba określić wielkość domu psa. To nie powinna być zbyt duża, bo wtedy piesek będzie zimno tam w chłodzie. Ale zbyt mały dom byłoby bardzo niewygodne. Budy dla psów z ich rąk muszą być zgodne z konkretnego zwierzęcia. Dlatego proizvedom pewne pomiary i obliczenia.

Szerokość włazu jest łatwy do ustalenia przez pomiar szerokości klatki piersiowej swojego zwierzaka i zwiększenie wielkości 8 cm. Wysokość właz jest obliczany przez odejmowanie od 5 cm z wymiarami zwierząt na ramieniu. Teraz zmierzyć czworonożnego przyjaciela, jak mówią, od czubka nosa do początku ogona – będzie szerokość psiego domu. Wysokość psa odpowiada wysokości i głębokości hodowli.

Aby stoisku był wygodny i ciepły dla psa ze swoimi rękami, użyj drzewa iglastego boazeria i belki sto i sto, sto czterdzieści do pięćdziesięciu do czterdziestu. Użyteczne jako odeskowanie płyty podłogowe, cienkich wyrobów formowanych lub pustych, innymi słowy – wąskiej symetryczny cokołu. Ale piękna, musimy gzymsy ozdobne. Nie zapomnij, aby przygotować podłogi sklejka, pokrycia dachowego na dachu i izolacji. Do klejenia jest również odpowiednie gwoździe ocynkowane z małym kapeluszem. Dobrze, jeśli nie będzie impregnacji „Senezh” lub „Pinotex”, które uniemożliwiają pojawienie się pleśni na drzewie.

Więc jak zrobić hodowla pies dla każdego właściciela chce komfortowy, dach jest konieczne, aby zapewnić wymienny. Odbywa się to tak można posprzątać pokój i urządzeń sanitarnych, a także w przypadku chorób psów. Aby nie zranić zwierzę chore wyciągając ze swojej kryjówki, gdzie są one zwykle ukryty pod zdejmowanym dachem do weterynarza Jest to bardzo wygodne do produkcji manipulacji terapeutyczny.

Należy również zadbać o to, budka dla psa, wykonany własnymi rękami, miał podgrzewaną podłogą. Dlatego najlepiej jest wykonać podwójne. Ponadto, musi być dokładnie szlifowane i dbać, aby nigdy nie tkwi końcówki paznokci. Tak, i kapelusze, jak wspomniano powyżej, powinny być małe i nie wyróżniają się z podłogi i ścian do psina nie zaszkodzi.

Zaloguj się lub dziura w hodowli to najlepiej nie mieć środku ściany i bok – tak psu łatwiej ukryć przed wiatrem. Ponadto powinna być zaplanowana na długim boku kabiny. Budy dla psów z ich rąk powinien być w najwyższym punkcie dziedzińca, tak, że podczas deszczu woda nie zdrętwiały wewnątrz, ale wręcz przeciwnie, w dół odpadów.

Aby rozpocząć pracę w domu psa najlepiej z podłogi, który następnie należy dołączyć bocznych szyn. Potem będą musieli wypełnić planszę, przygotowane do ściany. Podczas pracy powinno być ściśle monitorowane w celu zapewnienia, że stojak z drewna umieszczone pionowo. Budy dla psów z własnych rąk będzie stabilny i silny, jeśli kapitan nie ignoruje podstawowe zasady budowy schroniska dla psów.

Po ściany zostały zbudowane hodowli, dobrze zadbać o ich izolacji. Doskonale nadaje się do tego pianki funkcji. Chociaż można stosować inne grzejniki, które pozostawały z izolacją swoich domów. Następnie można dbać o wygląd zewnętrzny domu. Na szczycie kabinie musi być okryć clapboard.

Niektórzy właściciele w otworze szyć kawałek miękkiej gumy, na przykład, stary dywan z łazienki. Inteligentny pies bardzo szybko opanować umiejętności korzystania z tego rodzaju drzwi. Ale lepiej jest dołączyć trochę później, gdy zwierzę przyzwyczaja się do swojego nowego domu.