737 Shares 9876 views

Ogród ozdoba własnymi rękami

Każda osoba ma sen. Niektórzy chcą wyjechać za granicę, inni – na zakup samochodu. Marzę, aby odwrócić małorolny w małym raju. W nim, można zapomnieć wszystkie troski i smutki, aby cieszyć się pięknem kwiatów i zapach skoszonej trawy. Ogród ozdoba z rąk daje upust wyobraźni i pozwala na wykorzystanie resztek materiału budowlanego.

Niespodziewane rzeczy znaleźć nowe zastosowanie. Oto stary czajnik przekształcony oryginalnym klombu, a stary stal miski kapelusze grzybów na trawniku. Jeśli masz swój własny kawałek ziemi, ale wygląda nudne i nieatrakcyjne, proponuję rozważyć różne opcje, jak urządzić ogród własnymi rękami.

Zaczynamy naszą podróż z ogrodzenia i bramy. Aby ukryć przed wzrokiem ciekawskich i zmniejszenia ilości pyłu i hałasu w ogrodzie, to nie ma potrzeby instalowania głuchy i wysokim płotem. Dosyć posadzić żywopłot, używając go jako wiecznie i roślin kwiatowych. Bush pokaże nie tylko obszar graniczny, ale także dzielić się swoją przestrzeń w niezbędnych dziedzinach, maskują strukturę gospodarczą i stworzyć zacienionym zakątki na relaks.

ogród własnymi rękami Dekorowanie koniecznie wymaga aranżacji wygodnych ścieżek. resztki cegieł lub płytek, piaskiem lub rozdrobnionej kory są idealne dla nich. Można kupić specjalny formularz i używać go do produkcji dachówek kształtowych, wlewając przygotowanego roztworu w miejscu.

Dla tych, którzy nie mają doświadczenia w budownictwie, radzę wlać ścieżki żwiru. Jest to bardzo proste i szybkie. Poza tym gruzu, wymagane resztki starej folii dachowych lub materiału. Muszą być umieszczone na ziemi, aby zapobiec wzrostowi chwastów na torze. Aby korzystać z desek płot, cegły lub kamienia naturalnego. Bardzo ładny wygląd zakrzywione utworów, dając uroku do serwisu.

Nie zapomnij kwiaty – wielki ogród dekoracji. Jego ręce rozłożyć grządek wzdłuż torów, pokryć je z sadzonek odżywczych gleby i roślin przygotowanych. Wstępne konieczne jest, aby wybrać rośliny, które kwitną w różnym czasie, na łóżku zadowolony z całego sezonu letniego.

Następnym krokiem będzie ustawienie oprawy, która sprawi, że akcenty w ciemności. Trzeba zadbać o oświetlenie ścieżek i schodów. Umieścić kilka urządzeń w kwietniki i wokół sztucznego stawu. To wystarczy, aby powiesić girlandę z świecącymi motyli na krzaku do ogrodu przekształconej. Ogród ozdoba własnymi rękami z pomocą efektów świetlnych – bardzo ekscytujące doświadczenie. Zmieniając kierunek wiązki, lub przesuwając lampę do innej lokalizacji, można całkowicie przekształcić witrynę.

Kiedy ogrodzenia, ścieżek, klomby i lekki zakończeniu można zorganizować różnego rodzaju figur dekoracyjnych. Nowoczesne centra ogrodnicze oraz kwiaciarnie oferują szeroką gamę rzeźb i małych liczb dla sektora. Oczywiście, można kupić wszystko, czego potrzeba. Ale o wiele bardziej interesujące zrobić dekorację ogrodu własnymi rękami.

Jeśli masz stronę jest kikut i myślisz, jak się go pozbyć, a następnie przekształcić go w łóżku lub uczynić podium dla dekoracyjnych wiewiórki. Stado ptaków w tym miejscu będzie wyglądać nie mniej atrakcyjny.

Marzy o wakacjach, ale nie można iść na wycieczkę? Wybierz odpocząć niewielki obszar i przykryć ją piaskiem. Ustaw szezlong, aw pobliżu znajduje się kilka palmy wykonane z plastikowych butelek. Jeżeli numer z takiej platformy będą się sztuczne jezioro, nawet niewielki rozmiar, a wieczorem, zostanie on oświetlony Garland, staniesz się dumnym właścicielem własnej mały kawałek wybrzeża.