173 Shares 8838 views

Jak zrobić wzmacniacz dla głośników własnymi rękami

Oczywiście, nie każdy użytkownik PC zwraca uwagę na jakość dźwięku, który jest słyszany z głośników podłączonych do towarzysza cyfrowej. Najbardziej zadowoleni z cichy i nie bardzo czysty i wysokiej jakości dźwięku, który może produkować tanich urządzeń. Biorąc pod uwagę, że rynek jest wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający rośnie jak grzyby po deszczu, coraz więcej osób decyduje się nie tylko potężny, nieporęczne, ale także wysokiej jakości dźwięk. Jak zrobić wzmacniacz dla głośników z własnymi rękami?

Jest to niemożliwe, aby wyobrazić sobie system audio bez tego składnika. To nie jest tanie, a więc tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup drogiego sprzętu w sklepach, należy zebrać wzmacniacz domowy dla głośnika palcami. Ta rada będzie odwoływać się do tych wszystkich, którzy projektują, który dostarcza wiele przyjemności. Przecież to jego własna wykonane będą znacznie droższe niż standardowe przechowywania zakupionych i zwyczajne.

Jak zainstalować wzmacniacz dla głośników i ile jest prawdziwe?

Naturalnie, musimy pewne umiejętności i wiedzy ze strony elektroniki. Moc urządzenia te mogą być różne. Dlatego zanim zaprojektować wzmacniacz do głośników, trzeba zdecydować, w jakim celu trzeba ten produkt i jak go stosować technikę. W przypadku Wzmacniacz audio dedykowany subwoofer lub słuchawek będzie musiała pewien zbiór informacji i karty dźwiękowej – jest zupełnie inna.

W celu uczynienia wzmacniacza do głośników na własną rękę, to potrzebuje dobrego programu (nie jest to problem, ponieważ taki w internecie wiele, wystarczy tylko wybrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie), a niezbędne umiejętności do lutowania na wybranych szczegółów systemu. Zasadniczo jest to organizm, który jest odpowiedni do rodzaju i wielkości, płytki z obwodem drukowanym, filtr aktywny, regulator IC, WZMACNIACZ DAC i odbiornik cyfrowy.

Po wszystko, czego potrzeba nabyć można rozpocząć pracę. Lepiej kupować drogie oryginalne części, ponieważ każdy z tani o jakość dźwięku mowy być nie może. Po wzmacniacz dla głośników i zrobić na własną rękę, aby dźwięk był czysty i niezrównane.

należy zacząć od przygotowania płytki drukowanej. Zrób to możliwe, z rąk, ale lepiej jest kupić razem z innymi przedmiotami, tzn. In. Jest to jeden z głównych elementów naszego wzmacniacza. Można również zamówić je od tych, którzy znają się w produkcji takich urządzeń.

Gdy wszystkie składniki są gotowe, zebrać Amplifier Speaker nie potrzeba wiele. Najważniejsze – aby przeprowadzić wszystkie konsekwentnie i zgodnie z Twoim systemem.

Być może po Oznacza głośnik kilkugodzinny zahripit nie wystarczy prąd i pomyłki, połączonych za pomocą drugiej korony w serii, zamiast bezpośredniego włączenia. W tym przypadku, napięcie pozostaje bez zmian, a obecne wzrosty.

Prawidłowo zmontowany układ nie powinny dorsza, każdy szum lub hałas. Jeżeli którykolwiek z powyższego wynika, że zawsze obecny, konieczne jest, aby ponownie sprawdzić obwód. Być może nie są przylutowane pewien negatywny wynik.

Raz zamontowane są wszystkie elementy, wszystkie części są przylutowane, a jakość nie ma wątpliwości, że jest już możliwe, aby podłączyć wzmacniacz do radia gotowe. Nawet pomimo faktu, że jest to dość ważny element systemu audio, wszystkie inne elementy muszą być zgodne z wysokim poziomie. Tylko w tym przypadku otrzyma potężny i jakość dźwięku całego systemu w ogóle.

I wreszcie, gotowe mają być włączone do systemu obudowy i umieść wzmacniacz dla głośników, jak chcesz.