707 Shares 4190 views

Jak skonstruować jednoosiowy z rękami?

Sporo naszych rodaków mieszkających na obszarach wiejskich mają duże ogrody, w okolicy 20-25 arów. Taki duży kawałek ziemi wymaga terminowego opieki, bo jeśli nie jest przetwarzany, chwasty nie trwa długo i cała ziemia pokryta jest gęstą roślinnością. Ręcznie kopać się z takich obszarów jest praktycznie niemożliwe, a to nie jest racjonalne. Bardziej odpowiednie skonstruowanie jednoosiowy z rękami, a następnie wszystkie prace w ogrodzie przyniesie ci tylko pozytywne emocje.

Więc, co jest potrzebne do uruchomienia małego kultywator silnika, który będzie pierwszy asystent, nie tylko pod względem intertillage gruntów, ale również w opiece przyszłego żniwa? W silniku spalinowym wewnętrznego spalania jest najlepsza silnik motoroweru z EP-150M jako jego moc wystarczy do kopania i pielenia dużą powierzchnię. Dodatkową zaletą tej maszyny jest również z wymuszonym obiegiem powietrza chłodzącego, co umożliwia, aby pracował w warunkach pracy ciągłej przy niskiej prędkości. W ogóle, jednoosiowy ich rękach jest samobieżnym typ dwuosiowy struktura, większość części, której produkcja przemysłowa. Od stary skuter może być również używany podwójny łuk ramie silnika montażu, kable sterujące, uchwytów i łańcuchów. Pozostałe elementy tego mechanizmu można niezależnie od siebie. Rama nośna i Bagażnik rury mogą być zgrzewane 50 mm i oś kół wykroić tokarce. Trzy główne sam łącznik zawiasowy może być również wykonane (regulacja i podstawowym nacisku). Byłoby miło jednoosiowy z rękami i włączyć urządzenie do zmiany biegów, ponieważ dzięki temu będzie w stanie trwale przedłużyć żywotność silnika. Gdy dźwignia zmiany biegów może być używany część starej rury jest przyspawana do wahacza.

Idąc za ciągnikiem następująco. Na podwoziu jest przyspawany wał koło zębate, po czym również wzmacnia przekroczenia sprzęgła (różnicowy wykona rolę), obudowę łożysk, kół i podwozia. Poza tym jest również załączony pług i drążek teleskopowy kierownicy do samej ramy. Jeśli chodzi o koła, to najlepiej używać dysków kół, z pracy wykonanej w tych zagłębionej zakrzywionego kształtu. Dzięki temu jednoosiowy z rękami nie kompaktowy gleby, ale wręcz przeciwnie, dobrze rozluźnia ją.

Należy teraz zainstalować silnik. Do lewej spoin uchwytu ramy, który ma na końcu osi poprzecznej stali, przy której silnik jest mocno wciśnięty z zawiesiny, pewnie trzymany łukowa rura ramy. Następnie wał wyjściowy może być zamontowany i ciągnie łańcuch, a także utworzenie przewody sterujące.

Podsumowując, należy podkreślić, że wszystkie wymienione powyżej, byliśmy w stanie nauczyć się tworzyć własne ręce za ciągnikiem. Zasada konstrukcja jest znana, a teraz tylko trzeba być cierpliwym, aby wykonać projekt, zrobić listę wszystkiego, co jest wymagane do pracy, i zabrać się do pracy. Ten ciągnik ma szereg zalet konstrukcyjnych, z których szef nie jest sztywne połączenie z narzędzi obróbczych i przegubowych, tak, że gdy kultywator silnik może łatwo zmienić kierunek swojego ruchu bez wyjmowania pług z ziemi. Ponadto, specjalna konstrukcja umożliwia pług do zmiany głębokości orki i wygodny kąt bruzdy utrzymuje określoną głębokość w całym procesie roboczym.

Teraz nie pozostaje bez wątpienia o tym, że trzeba podjąć. Należy przyjąć jedną prostą zasadę – DIY jednoosiowy i ułatwić Ci życie w nadchodzących latach. Powodzenia!