132 Shares 6287 views

narzeczona scenariusz cena w prywatnym domu – nie więcej ciekawych pomysłów!

Ślub – jest zawsze radosna i kłopotliwe zdarzenia. Zgodnie z tradycją, pan młody powinien zdecydowanie odkupić młodej. Ale prymitywne i nudne ceremonie mają żadnego interesu do nikogo. Ten artykuł opisuje niezwykły scenariusz wiano w prywatnym domu i oryginalnego pomysłu na to wydarzenie. I co należy zrobić przed imprezą.


W jaki sposób należy przygotować

Aby rozpocząć, należy określić swój budżet, to zależy od niego cały festiwal. Następnie pomyśl o miejscu ich umorzenia – dom, sauny, altanki lub ganku. Ostrożnie złożyć zamówienie w domu, na podwórku. Jeśli masz psa, określić, gdzie jego czas, aby przejść dalej.

scenariusz wiano w prywatnym domu

Ozdobiony kwiatami, hel, wstążki altance lub ganku. Bride stoi w centrum miasta, a wokół niego wszyscy goście. Na oczyszczenie krople do stoczni na białym koniu. Precz z nim przed altaną, dostaje na jedno kolano i recytuje poezję. Po przedstawia bukiet panny młodej i jej przyjaciół i krewnych symboliczny prezent. Odtwarza muzykę romantyczną i młodych walca lub innej powolny taniec. Następnie wszyscy goście zbliża się do stołu, który stoi obok altanie. Matka nalewa szampana Bride wszystko.

scenariusz wiano w prywatnym domu może być znacznie bardziej interesujące. Spróbuj zaprosić artystów z DC, ubrać je w stroje cygańskie, perkusji i gitarze, otrzymując (wszystko to zostało zrobione w czynszu w DC). Panna młoda jest w domu, pan młody przychodzi do stoczni i był witany z piosenek i tańców romskich. Jednym z artystów, powiedział:

– No, cześć, narzeczony, nie szkoda mi poltishok! Wzywam was do tej złotej wózka!

Narzeczony daje 50 ruble lub dolary cygańskie. Aktorka mówi na ten czas z zamkniętymi oczami:

– Kółko, Kółko przyzna bogactwo młodej rodziny!

Następny gypsy prosi pana młodego, aby pokazać miłość do panny młodej:

– Ponieważ uwielbiam jego narzeczonej, udowodnić: krzyk do całości „Maryjo, kocham Cię !!!”

Groom krzycząc podanych słów. Gypsy poproszony o wykonanie następujących czynności:

– Z tego zadania będzie to zrobić, ale teraz mi pan powiedzieć, co Masha marzenia, życzenia, która okazuje się być oznaki uwagi?

Pan młody odpowiada na pytania gości. Tutaj musimy awansować oblubienicę napisać swoje marzenia i pragnienia i vneznachay powiedzieć o nich w przeddzień ślubu oczyszczenie. Cygan, pływające do młodego faworyta, mówi:

– Pan młody coś dobrego! Przystojny, młody, urodziwy. No, chodź do jego narzeczonej! Nasze życzenia dla Ciebie, wiele pięknych dzieci, zdrowie, bogactwo, szczęście i niech twoja żona nigdy nie płacze !!!

tradycja

scenariusz wiano w prywatnym domu może być wykonane w tradycyjnym stylu, ale ciekawe i oryginalne pomysły są podane powyżej. Jeśli nie ma wystarczającej ilości gotówki, można zastąpić aktorów na przyjaciółek panny młodej i ubrać je w cygańskich strojach.

Dlaczego lepiej jest zatrzymać wybór na niezwykłych pomysłów w tej wersji, jak w scenariuszu wiano oryginału?   Raczej nudne ceremonie zobacz gdzie przyjaciele młodej pary do zadaje pytania i bierze pieniądze od niego. Posiada wszystkie całun. Istnieje wiele innych pomysłów, których realizacja zostanie zapamiętany przez wszystkich gości. Jeśli nie pasuje przykłady w tym artykule, można zwrócić się do przyjaciół i znajomych. Scenariusz wiano w 2013 roku powinien być jasny, niezwykły, niezapomniany!