714 Shares 927 views

kieliszki ślubne ręcznie. Co to jest?

W tym dniu uroczystości, takich jak wesela, chcesz, żeby wszystko było na najwyższym poziomie. Nawet najbardziej drobne szczegóły odgrywają ogromną rolę. W odniesieniu do tego, a potrawy na weselu. Proste przezroczyste okulary do szampana wydają się mieć coś bluźniercze i całkowicie non-świąteczną. Ale okulary handmade ślub zaspokoić potrzeby wszystkich 100. Co może być? Wszystko zależy od wyobraźni tego, kto czyni je!


ręcznie malowane

Aby stworzyć niepowtarzalny i oryginalny obraz, trzeba będzie przezroczyste kieliszki ślubne. master class na obrazie może być łatwo wymyślić własne. Oprócz okularów, wymaga:

  • Akryl lub olej.
  • Szczotki cienkie.
  • Powłoka ochronna (lakier bezbarwny).

Jest to minimalny zestaw. Bardzo oryginalne i dobrze wyglądające okulary, malowane z gałązek wiśni. Z jednej strony, jest to piękna dekoracja. Z drugiej – symbolem udanego i szczęśliwego życia. W Japonii istnieje nawet tradycja dać nowożeńcy sadzonki wiśni rodzinie dobrego samopoczucia. Narysować Sakura rozpocząć z liśćmi, umieszczając je w zupełnie chaotyczny sposób. Dopiero wtedy pririsovyvat łodygi. Czarne jest najlepiej nie używać, ale brąz będzie pasować tylko w prawo. kieliszki ślubne ręcznie z obrazem można zrobić samemu, można zamawiać od mistrzów.

Elementy dekoracyjne malowanie +

Całkiem imponujący wygląd i wystrój z elementami dekoracyjnymi. Może to być:

  • Kamyki.
  • Bugle.
  • Koraliki.
  • Taśma.
  • Cekiny.
  • Kwiaty.

kieliszki ślubne ręcznie z kamieni wymaga specjalnych umiejętności. Po pierwsze, aby kamienie trzymane potrzebują dodatkowego mocnego kleju. musi być przezroczysty, nie żółknie po wysuszeniu. Po drugie, kamienie muszą być nie więcej niż 3-4 mm. W przeciwnym razie będą one wyglądać niewygodne i brzydkie. Po trzecie, należy wziąć pod uwagę kompozycję. Ślub okulary ręcznie zdjęcie, które jest w artykule, może odwołać się do swojego serca. Pozostaje to wszystko odtworzyć siebie, dostosowując dane do gustu. Imponujący wygląd w okularach i rysunku kamieni. Ponadto, można użyć koraliki, cyrkonie lub szklanych kulek. Pokryta warstwą ochronną, na górze, ich migotać w świetle silniejszego i jaśniejszej.

metalowa biżuteria

kieliszki ślubne ręcznie i mogą być ozdobione elementami metalowymi. Tutaj konieczne jest, aby znaleźć się mistrzem w tej dziedzinie. Tylko bardzo dobry specjalista może ozdobić szkło z metalem, tak że wyglądało ładnie i ekologicznie. Oprócz tych ozdób, można użyć grawerowanie. To też jest zamówić profesjonalny. W rzeczywistości, wiele glassmakers zwyczaj wykonane kieliszki ślubne ręcznie. Różnią się tym, że wszystkie dekoracje wykonane są z samego szkła nadal w procesie dmuchania potraw.

Cokolwiek okulary wybierzesz, zawsze można dodatkowo ozdobić je do swojego gustu. Teraz dla wielu to nie tylko naczynia szampan, ale również ciepłe wspomnienie z wakacji. Niech każdy rocznicę okularach przypomina jeden z najważniejszych dni w swoim życiu.