412 Shares 6115 views

Jeśli zdecydowałeś, że będziesz miał fioletową ślub

Fioletowy ślub w rzeczywistości – tylko odmiana który przyszedł do nas z Zachodu do mody Ślubna. Atrakcyjność tzw „kolor” wesela jest przede wszystkim w niezwykłej urody w harmonii kolorów sukienek i wnętrza, a po drugie, w indywidualności i niepowtarzalności tego uroczystego wydarzenia, które prawdopodobnie wygrawerowanym w pamięci wszystkich obecnych. W tym przypadku wybrany kolor fioletowy będą podlegać prawie wszystko: sukienka nowożeńcom, wystrój restauracji, projektowanie zaproszeń i zastawy stołowe, różne atrybuty ślubnych i akcesoriów, a także ślub rozrywki i konkursy.


fioletowy palety

Nowożeńcy, którzy wybierają dla swoich ślub kolor fioletowy pokaż na pierwszym miejscu w zgodzie ze sobą i z całego świata wokół nich. Prawie wszystkie odcienie fioletu, lawendy i bzu kolorach jakieś inspirujące, magiczne, niemal magiczny wpływ na odwiedzających. Oni uważają, że w tym czasie były w bajce. Żaden inny kolor nie daje to uczucie. Fioletowy ślub, dzięki zmysłowość kolorów może wywołać emocje i zrobić dźwięk najdelikatniejsze struny duszy, i to jest dokładnie ten nastrój, który powinien oscylować w to uroczyste i wzruszające zdarzeń powietrzu. Im bardziej atrakcyjna fioletowy palety, to fakt, że w rzeczywistości, to ma płci męskiej ani żeńskiej nie ma charakteru, co nazywa się „unisex”. To mieszane czerwony symbolizuje pasję „yang” i inspirujący spokój niebieski „yin”. Harmonijnie współistnieć w kolorze fioletowym, te dwa przeciwieństwa, a chcą zobaczyć w młodej rodziny również nie zniknął pasję do zewnętrznego pokoju i stabilności.

kwiat motyw

Fioletowy ślub będzie spektakularne, nasycony, a nawet do pewnego stopnia „tarta”, jeśli postawić zakład na żywych odcieniach i zmysłowe, a pastelowe kolory dają Obchody specjalny kruchość i niewinność. Fioletowy zakres jest silnie związany z kwiatowy motyw, jak również kolory – obowiązkowa dekoracja ślub, wesele akcent może uczynić go do fioletowych kolorach, takich jak lawenda, liliowy, fioletowy. Na przykład, fioletowy ślub, motywem kwiatowym, który zostanie wybrany lawendę, mogą być ozdobione pęczkach i bukiety z suszonych kwiatów na stołach, haftowane symbole na serwetki, świece dekoracyjne, zapach emanuje niezwykłą lawendy i pachnące mydła lub butelkę olejku bombonierek. I, oczywiście, musi być kompletny triumf ciast i ciastek, ozdobione fioletowe kwiaty wszystkie środki.

bride Dress

Majestatycznie i wdziękiem będzie wyglądać w sukni panny młodej barw prawdziwie królewski, w rzeczywistości jest ona często wykorzystywana do ich osoby królewskie stroje i ozdoby komór. Jednak sukienka może być biały i na tyle, aby uzupełnić ją w niektórych szczegółach. Opcje są rzeczywiście dużo, na przykład: fioletowym welonem, zespół, głowy taśmy lub po prostu lawendy makijażu. Obecność żywego lawendy w bukiet ślubny panny młodej będzie to wyjątkowo delikatny i powietrze.

zdjęcie ślubne

Jeśli wciąż jesteś niezdecydowany i postanowiliśmy, że trzeba będzie go fioletowy ślub, nowożeńcy zdjęcie okaże się niezwykle piękne, jeśli trzymać sesję zdjęciową na lawendowym polu, w krzaku bzu, lub w ogrodzie, pełnym najbardziej delikatnych fiołków. Nawet jeśli czas ślubu sprzeczne okresie kwitnienia, zrobić kilka ujęć z góry, a później można z nich korzystać. Lavender ślub, fioletowy, purpurowy … .. Triumf tej nazwie dostaje nowy, szlachetny i kosztownego statusu, a to jest prawdziwy ślub VIP, czego życzę!