214 Shares 3637 views

Jesień ślub: dekoracja, dekoracja sali, scenariusz, zaproszenia

Ślub w życiu każdego człowieka jest jednym z najważniejszych wydarzeń. Dlatego wszystkie pary starają się przynieść że dzisiaj trochę więcej piękna i magii. Ślub w stylu jesieni będzie bardzo przydatna, jeśli spadnie na tej wspaniałej porze roku. Zwłaszcza, że wrzesień i październik są uważane za jeden z najlepszych miesięcy w małżeństwie.


bukiet panny młodej

Każda dziewczyna chce być w taki specjalny dzień po prostu niezrównany. Ona wybiera długiej sukni, fryzurę i buty, które pragnie podkreślić wszystkie swoje zalety i zamienił ją w księżniczkę. Kolejnym z najważniejszych szczegółów w obrazie każda panna młoda bukiet. Jeśli młody decyzję, że najlepszym rozwiązaniem dla wypoczynku będzie ślub w stylu jesieni, a potem trzeba odebrać bukiet kwiatów pasujących tym sezonie. I ozdobić go z liści czerwonych i żółtych odcieni. W tym rozwiązaniu nie ma potrzeby ścigać importowanych roślin, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do domu. Jest to klasyczna wersja bukiet jesienny, ale jeśli panna młoda chce być oryginalny, to będzie odpowiadał kolejną opcję. Dla bardziej interesujące kompozycje można podnieść suche gałązki i czopki. Trzymać je razem, można użyć drutu i wiertła. Odbywa się to w bardzo prosty sposób: u podstawy wybojami wywiercony otwór, w który vdevaetsya drutu. Ponadto służy jako wsparcie dla dekoracji uczyniły.

fryzura

Jesienny wystrój powinien być wyświetlany ślub, a przedłużony w obrazach głównych bohaterów tego wydarzenia – nowożeńcom. W uzupełnieniu do bukietu, młodzi mogą wybrać oryginalną fryzurę. Jednym z najbardziej typowych opcji w tym przypadku jest wykorzystanie wieńcem, co jest bardzo łatwe do zrobienia z własnymi jesiennych liści i kwiatów. Można też po prostu splot tych elementów do wybranej stylizacji włosów. Dziewcząt, którzy będą gośćmi festiwalu mogą również kontynuować ten trend i postawić wieńce. To może być poproszony wcześniej, można rozpowszechniać je bezpośrednio na razie jako pamiątkę. Będzie rozweselić całą płeć piękną, a zdjęcia będą wyglądać bardzo piękne.

Dekoracja tematu ślubu

Między innymi, młody zawsze uzupełnia obraz kolczyki i naszyjniki, które można również zachować wspólną celebrację całego stylu. Jeśli nie można odnaleźć odpowiednie w salonach jubilerskich, można zrobić na zamówienie. Po tym wszystkim ręcznie – to zawsze bardzo oryginalna i niezwykle piękne. Nie ma innej opcji – zrobić wszystko własnymi rękami. W Internecie można znaleźć kilka programów, które mówią szczegółowo jak zrobić kolczyki i naszyjnik, na przykład, kulek lub cyrkonie. Bardzo oryginalny będzie wyglądać zawieszenie z liści i żywicy epoksydowej. Jest to bardzo interesująca metoda, która polega na zachowaniu małego żywicy jesień liścia. Kiedy wysycha, staje się całkowicie jasne, a wybrany obiekt jest jakby szkła. Klej ten można znaleźć w każdym sklepie z artykułami żelaznymi. Odebrać treści i nie być problemem.

Jesień ślub: dekoracja stoczni

W ostatnich latach stały się bardzo popularne ceremonia off-site, i nie jest to dziwne, ponieważ w ten sposób każda para ma możliwość wyboru lokalizacji na ślub i ozdobić go jak tylko dusza zapragnie. Jeden scenariusz, w którym ta opcja jest bardziej niż odpowiednia, to ślub dekoracja jesień, która będzie wyglądać najlepiej w odcieniach czerwonych, pomarańczowych i żółtych kolorach. Doskonałe miejsce dla może stać się jak sala bankietowa, a dziedziniec: wszystko zależy od pogody i życzenia samych młodych. Jeżeli temperatura na zewnątrz jest powyżej zera, a słońce świeci jaśniej, stocznia będzie doskonałym rozwiązaniem dla takiego zdarzenia. Można go podzielić na kilka stref: za gratulacje i dostarczania prezentów dla gości, parkiecie, stół dla panny młodej i pana młodego. Jest ozdobiona wszystkich kwiatów, liści, owoców, lekki tiul wstążki tkaniny. Można zrobić wieniec z suszonych naturalnych materiałów, które znajdują się tuż pod ich stopami, które pozytywnie wyświetlanych na całkowity budżet ślubu. Się przydać w tym stylu będzie bele słomy, które byłyby lepiej rzucić obrus i umieścić je na małe dynie. Co ciekawe tutaj będzie wyglądać i świece, które są umieszczone na tablicach lub podwieszone za pomocą taśm, ale najpierw są zanurzane w okrągłych naczyniach.

Audytorium

Jeśli ślub zaplanowano na koniec października i listopada, dobrze jest spojrzeć w jadalni restauracji każdy jesień ślubu. Dekoracja sali będzie uzupełniać tylko ogólny nastrój, jeśli wziąć pod uwagę w szczegółach. Aby to zrobić, można zrobić kolorowe wentylatory, które może zawisnąć nad stołem Younga jako ogromny koronach drzew. Dla pięknych ujęć chcesz wybrać obszar, który jest urządzony w sposób szczególny. To może być mały stół nakryty obrusem rocznika, za które nie są suche dary natury (gałęzie, szyszki, żołędzie, liście, dzikiej róży, winogrona, itp.) Dla cieplejszym świetle należy powiesić lampę LED i położyć na stole kilka świec. Tak więc, można uzyskać wspaniały jesienny ślub. Stoły Making musi również zdać ogólny styl. A potem będzie przydatna wszystkich rzeczy, które można znaleźć w każdym parku lub ogrodu – Mountain Ash, dynie, jabłka, liście, orzechy, kolce … Można również zrobić róże z pomarańczy skórki. To nie tylko daje bardziej nasycony pomarańczowy wystrój, ale głowa do góry, bo cytrusowy zapach jak nic.

specjalny skrypt

Po zakończeniu wszystkich przygotowań, wystrój sali na wybrany, Bride oraz oczyszczenie obrazy są całkowicie wykonane, przychodzi czas, aby pomyśleć o czasie ślubu. Jest to niemal najważniejsze w tym przypadku, ponieważ jeśli goście będą nudne, jest to dobre doświadczenie na pewno nie będzie. Ponieważ w porządku obrad jesiennej ślub, skrypt można odebrać tego samego. Pierwsza opcja – „Ogród babci”. Miejsce jest bardzo ważne. Powinno być to park lub drewna, które przekazują ducha dzieciństwa i nostalgii za wiejskich ciepłem. Konkursy mogą wybrać odpowiedni (najszybszych zbieranie owoców, dynia gotowanie kaszy i tym podobne. D.). Inną ciekawą nazwę dla takiego zdarzenia – „Wichry namiętności”. Jeśli planujesz ślub, to może być umieszczona w dawnej kaplicy, do której młody zbliży się na podwoziu. Bardzo opłacalne uroczystość dekorowania dawne obrzędy i gier, które sprowadzają się do nas od naszych przodków. Jeśli ślub odbywa się pod koniec października, to jest bardzo ciekawym rozwiązaniem byłoby stylu Halloween. Partia może być bal maskowy, ale jeśli to nie jest dla ciebie, to wystarczy użyć tylko kilka elementów, takich jak świeczniki w kształcie dyni.

Tak więc, jednym z najlepszych rozwiązań do ślubu będzie ślub jesienią. Luz może pochodzić z zupełnie oryginalny, ponieważ możliwości jest wiele. To święto zostanie zapamiętany na zawsze.