500 Shares 9712 views

Velvet Ślub: Funkcje, uroczystości i pomysły na prezenty

Ach, ten ślub … tak jak wiele par, jak piękne święto, które symbolizuje miłość dwóch serc! To dobrze, że nie ma jednej, to przede wszystkim, jak wiele datą ślubu. Calico, drewniane i inne uroczystości śledzić siebie, symbolizujące pewne etapy życia rodzinnego.


Terminy te nie mogą być okrągłe. Na przykład, aksamit ślubu. Ile lat małżeństwa, ona mierzy? 29 lat małżeństwa! To chcę mówić bardziej szczegółowo w tym artykule.

szlachetny aksamit

To tylko wyobrazić, że masz pod ręką jest teraz tkanina aksamitna. Psychicznie pat jej, co czujesz? Jest miękka, przyjemna w dotyku, ciepły i delikatny. Jednocześnie, gęste i trwałe. Wygląda to „drogie i bogaty.” Kolor może być cokolwiek, pragnienie.

Velvet – przywilej dorosłych i mądrych ludzi. Młoda rzadko zobaczyć ubrania z niego. Tkanina ta stanowi rodzaj szlachetności i wielkości. Ludzie starszego pokolenia już nie może pozwolić sobie aksamitną rękawiczkę lub torbę, lub remis.

z historii

Cenne aksamit był znany starożytnych Egipcjan. Tkanka rosyjski wszedł w XV-XVI wieku. Z aksamitu tkaniny uszyte szaty królewskiej. Nosić ubrania wykonane z tego materiału nie mogło stać. Na dawnych obrazach możemy zobaczyć: aksamitne żakiety i spodnie były przywilejem bogatych, status osób. A także na bohaterów tych obrazach przedstawiają berety z aksamitu i buty, ozdobione szlachetnymi tkaninami. Velvet był najdroższym ze wszystkich tkanek na rynkach starożytnego Wschodu.

Wiadomo z historii, że na liście dziedzictwa opuszczenia hojny i bogaty głowę rodziny, składała się nie tylko z pieniędzy i biżuterii, ale również skraca aksamitu. Arcydzieło rosyjski stylu futrze został wykonany z aksamitu z sobole, który został haftowane złotą nicią i kamieni szlachetnych. Często wybierają ubrania czerwony, czarny, niebieski, zielony.

A w naszych czasach, królowa Anglii widać w produktach tej tkanki.

Symbolika daty

Data nie jest rocznica. Ale ważne jest, jako potwierdzenie wartości unii, podpisany 29 lat temu.

Velvet ślub para – oryginalny symbol, oparta jest na wartości tkanki. To wydarzenie symbolizuje szlachetność. Oznacza to, że para, która żyła 29 lat małżeństwa, był w stanie pokonać wiele trudności i przeszkód. Oboje jak aksamit, prowadzonych przez lata, czułość, łagodność. Byli w stanie udowodnić, że te relacje są tak samo piękne i mocne, jako szlachetny materiał.

Innym aksamit ślub jest dowodem, że zgromadził bogate doświadczenia duchowe. Jego opary mogą przekazać swoim dzieciom.

Symbol siły związkowej – czyli aksamit ślubu. Małżeństwo było silne i długo, a to mówi o wewnętrznej siły i szlachetności dwóch osób, zdolność do prawidłowego „panowanie” w swoim małym królestwie.

Prezenty ślubne

Jest uważany za ważny i uroczysty aksamit wydarzenie ślub. Co dać parę małżeńską? Po tym wszystkim, aby prezenty na ślub aksamitnej koniecznością! Są dwie strony medalu. Po pierwsze, sami małżonkowie muszą pogratulować siebie. Po drugie, goście wydają się pochodzić z darów.

Następnego ranka para musi zadowolić siebie coś symbolicznego. Kobieta w starożytności do dnia dzisiejszego szycia aksamitu serca i dał mu żonę. Ale teraz to zrobić koniecznie.

Wiele opcji na prezent, ale wszystkie muszą być z uprzedzeń w „aksamitnej tematu”. To może być piękna róża aksamitny odcień, stylowe pantofle z wystrojem aksamitu, muszka. Velvet może zastąpić materiałów takich jak on: welur, stada. Każda kobieta byłaby szczęśliwa, aby otrzymać małe pudełko wykonane z aksamitu, wewnątrz którego będzie oparty na ring lub innej dekoracji.

Prezent może być sukienka z weluru, pudełko na biżuterię aksamit. Mężczyzna garnitur z cufflinks pudełku lub pióra wewnątrz. aksamit kolor może być inny: czerwony, niebieski, zielony.

Goście zostali zaproszeni do świętowania też może dodać smaku do swoich darów. To może być aksamitny papier pakowy, elementy dekoracyjne, kolory na polach. Ponadto, może to być drogie książki w oprawach z opisanego materiału, albumy fotograficzne do zdjęć rodzinnych. Co dać na aksamitnej ślubie, każdy decyduje za siebie. Po prostu trzeba być inteligentnym i twórcze podejście.

gdzie świętować

Velvet ślub – nie jest rocznica, więc opcje święta może być dowolna. Obchody tego dnia – czysto osobista sprawa dla dwóch osób. Mają prawo do decydowania, co będzie ich tryumf: hałaśliwe i zatłoczone lub samotny.

Para może ten dzień tylko zebrać na świątecznym stole z rodziną i przyjaciółmi, w wąskim przedziale. To nie jest zabronione, a hałaśliwe święto gdzieś w miłej restauracji lub kawiarni.

Być może rodzina chce świętować swoje przybycie na wspólną podróż. I to może być tak banalny spacer po nawiedza miasta i wyjazd do innego kraju. Kto jest tak łatwo znaleźć żadnego egzotycznego zakątka świata.

To znaczy, ze pewien protokół z aksamitu ślubu nie istnieje. Co najważniejsze – zrozumieć znaczenie wydarzeń i być w stanie uchwycić je w pamięci i na zestaw pięknych zdjęć!

ślub wystrój

Jeżeli para postanawia spędzić wakacje w domu, jak rodzina, uroczystości udekorować im pomóc młodszych członków rodziny. Tutaj każdy będzie przejawiać się! Może to być kolor – na przykład, nagietki (w zależności od sezonu), figurki pod ściereczką aksamitu na stole ze specjalnym wzorem dla drogich tkanin welurowych lub wkładek. Możesz też ozdobić zasłony Pokój „na aksamicie” i rozrzucone wszędzie poduszki sofa z poszewki na poduszki wykonane z tego materiału.

Można udekorować i „młodych”. W tym przypadku, na tyle małe elementy ubioru: wstążki, taśmy aksamitne, krawat. A wszystko to można zrobić ręcznie.

Podczas uroczystości w restauracji lub innym zakładzie, że ważne jest, aby wybrać się do pokoju pożądanego wzoru. Tak więc, na przykład, będzie wyglądać świetnie aksamitne zasłony, sofy i fotele obite przez aksamit. Możliwe są we wnętrzu wzór z odpowiednich ramek.

I, oczywiście, jeśli dane na to pozwala, można iść sama do wybrzeża w miękkim i delikatnym „aksamitnej sezonu”. Będzie to wspaniały prezent dla siebie! Chociaż w tym przypadku para może „grać” i udekoruj swoje ubrania z elementami dekoracyjnymi z aksamitnej tkaniny.

wesela

Podczas ślubu, jeśli jest to opcja z gośćmi, organizatorów i przyjaciół należy pamiętać ważne rzeczy. Gratulacje aksamit ślubu powinien być wyjątkowy.

Po pierwsze, aksamit zawsze było drogie i wiele znaczy. oznaczać także dużo ludzi i relacji, które mieszkały razem 29 lat (imponujący okres czasu). Na tej podstawie należy budować gratulacje i konkursy. Nie powinny one być banalne lub wulgarne.

Po drugie, para zgromadziły bezcenne doświadczenie relacji na przestrzeni lat. Mają coś do dumy i przekazać potomków. Oznacza to, gratulacje, można i należy skupić się na jakie niesie cenną spuściznę tę parę!

Po trzecie, można „pokonać” jakości tkaniny, przekształcając go w opisie pary. Trwały materiał – więzy małżeńskie były mocne! Tkaniny delikatne – ile tkliwość w tej relacji! Drogi aksamit – tak droga do tych ludzi do siebie! I tak dalej.

Po czwarte, aksamit ślubu – wciąż nie jest rocznica. Przy stole można zbierać tylko najbliżsi: rodzina i przyjaciele. Dlatego też, każdy z nich z pewnością będzie coś do zapamiętania: ciekawostki, zabawne momenty i święta, idące dzieci i tak dalej. O najbardziej zaskakujących przypadków konieczne jest, aby powiedzieć w taki sposób, który jest korzystny dla podkreślenia godności małżonków – bohaterów tej okazji.

Przykłady gratulacje wersy

Słowa gości do małżeństwa może być prozą lub wierszem. Najważniejsze jest to, że wszystkie one brzmiały szczerze i od serca. Oto przykład jednego z możliwych gratulacje na cześć 29-lecia małżeństwa. Velvet ślubne (znaki):

Dwadzieścia dziewięć – sezon aksamit,

Między innymi, że jest to prawdopodobnie najlepszy!

Pamiętamy, jak dawno to się stało,

Raz Przyniosłam ci szczęście.

Od tego czasu, pełen nadziei,

Szczęście, objawienie i sen!

Jednakże, tak jak poprzednio, i miłość.

Ten „aksamit” warto!

Życzymy razem być sto,

Ale nie lat, a sto genialne wesela!

Kochać jak poprzednio, i marzy,

W przeciwieństwie do lat szczęścia i dobra!