385 Shares 7801 views

porcelana ślub

Porcelana ślub – wynika szkła Data ślubu rocznica od dnia ślubu. Glass – kruchą rzeczą i porcelany, mimo że jest dość kruche, ale bardziej trwałe, ponieważ hartowana w piecu w temperaturze wyższej niż szkło.


Porcelana jest elegancka i piękna. Nic dziwnego, że wiele wieków Chińczycy odkryli tajemnicę wyrobów porcelanowych, zakonserwowane leśnych oczu tajemnice rzemieślników porcelany.

Rzeczy z porcelany zachwycają swoją elegancją i wielkości. I data rocznica od dnia połączenia dwóch kochających serc – porcelanowe ślubu – niesamowite, bo nie każdy może wziąć przez lata miłości, lojalności, szacunku i czystości relacji.

Przechodzą dwie dekady obok siebie i nie zmarnować ładunek uczuć związanych kiedyś ze sobą dwie losu – to wymaga nie tylko cierpliwości, ale także odwagi. Tak, odwagę, aby zrezygnować na czas, na czas, aby milczeć, terminowego wsparcia.

Dlatego też, jeśli małżonkowie mają rocznicę – 20 lat od dnia ślubu, więc byli w stanie znieść z godnością wszystkich prób i rozczarowań, które spadły do ich udziału, zachowała miłość i szczęście bycia razem.

Jeśli traktujesz porcelany delikatnie, delikatnie, to będzie trwać bardzo dawna człowieka. Jeśli traktujesz swoją drugą połowę starannie, z szacunkiem i uważnie, powróci do was stokrotnie – szczęście rodzinne potrwa długie lata.

Zdarza się, że w czasie, para czując chłodny, pochodzi zwyczaj, i wydaje się, że to będzie trwało wiecznie. I tylko czasami przypływie zazdrości, emocji, uczuć może przywrócić świeżość uczuć, wstrząsnąć i uzyskać świeże spojrzenie na człowieka, który obok ciebie za dwadzieścia lat, do których zawsze można polegać, którzy w każdej chwili zastąpić prawym ramieniu. Warto czasami zapomnieć urazy i kłótnie i pochopnie wypowiedzianych słów. Porcelana ślub – to kolejne przypomnienie para z dwudziestu latach konieczności każda godzina, każda minuta się dbać o to, co mają oprzeć się pokusie, nie rozpaczaj i walczyć, jeśli to konieczne, za ich miłość i rodzina.

Istnieją dwie wersje pochodzenia nazwy XX-lecia od dnia ślubu – w Chinach ślubu. Po pierwsze, że ta porcelana zawsze cenione bardzo drogie, on zadowolony oko ich elegancji i wyrafinowania. I uczucia małżonków, po dwudziestu latach małżeństwa, przyciągnęła uwagę jego harmonii. Druga wersja pochodzenia nazwy „porcelany wesele”, który w ostatnich latach życia razem z porcelany stołowej, że od, który został przekazany do ślubu, prawie nic. „Nowożeńcy” z dwudziestu latach życia rodzinnego trzeba nabyć nowe zestawy znakomity cienkiej porcelany.

Co jest zazwyczaj przedstawiane do małżonków, z okazji dwudziestej rocznicy od daty ślubu? Sama nazwa datą rocznicy sugeruje, że najlepszym prezentem jest porcelana. Porcelana ślub – okazją do zaprezentowania dania cienkiej porcelany (herbata, sztućce, zestawy do kawy, ekspres do kawy lub herbaty parze z przezroczystego Chinach , etc.), Statuetki, wazony, biżuterię, wyposażenie domu, lampy podłogowe i żyrandole z wkładkami wykonane z porcelany. Oryginalny niespodzianka na kilka jubileuszy będzie obecny z ich wizerunku (porcelanowe talerze, kubki, naczynia i nosi zdjęcia „Just Married”). Oprócz zdjęć można je stosować i pragnie para. Ten wyjątkowy prezent będzie w rodzinie, z okazji 20. rocznicy ślubu, talizman, pamiątka rodzinnego.

Świętować 20-lecie ślubu jest zazwyczaj w rodzinie, wśród bliskich i rocznice serca ludzi. Ponieważ następny będzie tylko krewni i przyjaciele osoby, 20. rocznica ślubu może być przekształcony w rodzaju spotkań z herbatą, rozmaitych ciast i ciastek. W formie bufetu serwowane koniecznie nowe naczynia. Herbata jest idealnie nadaje się do nowego zestawu porcelany herbata, przedstawiony na cześć rocznicy ślubu.

Dorosłe dzieci bohaterów okazji można przygotować oryginalne porcelany skrypt ślubu. Mogą również stać się główną uroczystość rodzinna.

Zacznij porcelana ślubnej może być pogratulował dzieci, krewnych i dawania prezentów. Święto i Grace-mowy na cześć bohaterów dnia przeplatane programów przetargowych i gier.

Konkurs tańca na najbardziej urokliwej i łagodnego tańca z pewnością przyniesie wiele uczestników spośród obecnych.

Poniższy scenariusz w wakacje może być quiz na najlepszej pamięci gości. Kto z nich będzie pamiętał jakie były rozkazy dla nowożeńców 20 lat temu, co mu prezenty następnie został przekazany, to było między nimi a niektóre naczynia. Gość z silnym pamięci szczęśliwa para otrzyma pamiątkowe porcelanowe.

Program uroczystości byłoby dobrze to konkurs na najlepszą znajomością historii rodzinnej historii i barwnej tradycji rodzinnych.

Aby wziąć udział w quizie „Kto jest na zdjęciu?” Chętnie wszyscy goście nauczyć pary fotografuje je w różnych latach rodzinom wszystkich, którzy zdali blisko bohaterem dnia szczęśliwym przez dwadzieścia lat.

Konkurs na elokwencji, aby przyciągnąć uwagę obecnych, ponieważ trzeba zadzwonić jakość każdego z małżonków w kolejności alfabetycznej. Zwycięzcą jest ten, kto wie więcej i lepiej parę.

To doskonale pasuje do scenariusza święta i tradycyjnych gier ślubnych z zawiązanymi oczami i uznaniu ich par i konkurs na podział obowiązków rodzinnych dla następnych 20 latach małżeństwa i podziału, wiele lat temu, tortu i toast na „młodych”.

goście porcelana ślubnych jest postrzegana jako symbol czystości i piękna ludzkich relacji pary. Najważniejsze w tym festiwalu nie jest jej zakres i różnorodność gości, a atmosfera serdeczności, miłości, radości, radości.