792 Shares 5401 views

Rejestracja małżeństwa za granicą: dobre czy złe?

Coraz mój własny kraj istnieje tendencja do przechowywania wszelkiego rodzaju uroczystości, w tym wesela, poza granicami kraju. Można się nudzi narzuca starszej generacji norm, inni w dzień nie chce widzieć obok każdego z nich, ale siebie. Dlatego też wiele firm turystycznych dzisiaj, między innymi, oferować produkty i usługi związane z rejestracją małżeństwa za granicą. Ale gdzie można przejść do niezapomnianych przeżyć ślubnych? Po tym wszystkim, to zawsze wydaje się, że życzenia młodej otworzyć cały świat. Ale, niestety, geografii krajów, w których obywatele rosyjscy są dopuszczone do oficjalnego zarejestrowania ich małżeństwo jest wystarczająco silny jest ograniczona. Państwa te mają zgody ich rządów z rządem rosyjskim. Że pozwala na zarejestrowanie małżeństwa obywateli rosyjskich za granicą. Krajów europejskich, takie postępowanie może być prowadzone we Włoszech, Czechach, Austrii, Grecji i na Cyprze. Poza Europą, małżeństwa są wykonane w regionie Karaibów, a są to: Kubie, Jamajce i Mauritius, Dominikana, Seszele, Sri Lance, w Oceanie Indyjskim.


Dla każdego ślubu trzeba przygotować wcześniej, a ślub za granicą nawet więcej. Aby zarejestrować małżeństwo za granicą jest skuteczne, wszystkie dokumenty niezbędne do przygotowania z wyprzedzeniem. Nawet jeśli mówimy o wyspecjalizowanym w organizowaniu wesel odwiedzających firmę nadal będzie potrzebował co najmniej miesiąc, aby przygotować wszystko prawidłowo. Po wszystkie niezbędne dokumenty muszą być przetłumaczone na język kraju, w którym masz zamiar trzymać się ślub, a niektóre z nich wymagają legalizacji ani zapewnień w konsulacie.

Wykaz dokumentów, w rzeczywistości, nie jest zbyt duży. Aby dokonać małżeństwa za granicą, trzeba rosyjskich i zagranicznych paszportów, a także metrykę. Niektóre dodatkowe dokumenty – w okolicznościach (na przykład zaświadczenie o rozwodzie z poprzednich małżonków). Jednakże wszystkie dokumenty muszą być przetłumaczone i nie tylko notarialnie, ale dołączone apostille. Z tego stempla może mieć pewne problemy, ponieważ kładzie się tylko na oryginalnych papierów wartościowych oraz, ogólnie, miejsca wydania.

Jeszcze rejestracja małżeństwa za granicą i związane biurokracja może zawierać więcej niż odzyskać nieobecność zmęczonego przedślubne kłopotów, ponieważ touroperatorzy ślub i agencje oferują z reguły, pełny zakres usług w tym:

– kolejność rejestracji i konwoju ślubu;

– pokoje rezerwacja w hotelu;

– bukiet ślubny;

– romantyczną kolację dla dwóch osób;

– usługi profesjonalnego fotografa i filmowca;

– usług tłumacza w momencie rejestracji;

– konserwacja i rejestracja niezbędnych dokumentów, a także legalizacji aktu małżeństwa Federacji Rosyjskiej. Niektóre firmy mogą również obejmować wydatki na przelot i transfer do hotelu.

Oczywiście, rejestracja małżeństwa za granicą – dość drogie, ale biorąc pod uwagę kilka szczegółów (na przykład, wiele hoteli zagraniczne oferują nowożeńcy specjalny warunków życia, co na tyle duże rabaty), ten ślub będzie kosztować nieco droższe niż standardowe wesele w domu i następuje jej romantyczny podróż. Jedyną różnicą jest to, że ślub za granicą, nie trzeba zaprosić tłum krewnych. Chyba tylko świadkowie (w razie potrzeby), ale nadal rejestracja małżeństwa za granicą i trzyma tam swój miesiąc miodowy gdzieś romantyczny i tajemniczy niż hałaśliwe, chociaż jest to tradycyjny rosyjski posiłek. Po tym wszystkim, główną różnicą między ślub za granicą jest to, że są w 100% nie ma pojęcia, co dokładnie czeka na ciebie na weselu. Co będzie świąteczna dekoracje, muzyka, menu, itp? I przy wyborze symboliczną ceremonię, wszystko, co dzieje się z tobą będzie dosłownie absolutnym zaskoczeniem.