873 Shares 4195 views

Stosunki kulturalne: co to znaczy zaangażowany?

Zaloty, zaręczyny i ślub – cudowne, piękne ceremonie, które przyjechały do nas od niepamiętnych czasów. Każdy naród, mają one swoją postać. Istnieje jednak coś wspólnego.


Tili-Tili-ciasto

To znaczy – zaangażowany? Kiedy zakochana para postanawia, że są one doskonale dopasowane do siebie, a zatem możemy zorganizować oficjalne stosunki, mówią ich przyjaciół, krewnych, przyjaciół. Lub – jak to miało miejsce w 19 wieku – młody człowiek zwraca się do rodziców rękę ich córki i zgody. Zostało to ogłoszone dziewczynę, a jeśli ona nie przeszkadza kilka młodej pary. Oto, co to znaczy „zaangażowane” w kulturze i tradycji narodu rosyjskiego. Zaangażowanie mogłoby nastąpić w wąskim kręgu rodziny, ale może okazać się wielkim, szczęśliwy wakacje. Człowiek, od teraz oficjalnie uważany za przyszłego męża, uzyskanie dostępu do swobodnego komunikowania się z jego wybranych. Mógł swobodnie pójść z nią na spacer, aby towarzyszyć teatru.

Do „zmowy” facet reklamowany ulubiony pierścień z jakiejś kamienistej-talizman. Ona otdarivalas w odpowiedzi, a wzajemna wymiana zarówno by zasygnalizować innym o swoich uczuciach. Po tej ceremonii młodzi ludzie są bardziej odpowiedzialni za siebie i zachowywał się bardziej powściągliwe w znanym środowisku. Po tym wszystkim, co to znaczy zaangażowany? Oznacza to, że teraz pani nie powinna flirtować i flirtować z innymi panami, siedzieć cały dzień na koleżanek. A młodzi, zamiast zapewniać specjalne sprzyja postronnych piękno powinien spędzać więcej czasu ze swoją narzeczoną.

Oczywiście, teraz czas wielkiej zmiany, moralność stają wolnego, a ludzie – cywilizowany. I nie zawsze przyszli małżonkowie przed ślubem mieć możliwość bycia blisko, a nie każda para, dziwne, jak się może wydawać, wymaga przestrzegania wzajemnej lojalności. A przecież tylko kobieta i mężczyzna zaangażowany (to znaczy – zaangażowany), więc liczyć na siebie, widzą się wzajemnie w przyjaciela, bratnią duszę, partnera seksualnego, bliskiej osoby, potencjalny rodzic ich dzieci. Nawiasem mówiąc, na Zachodzie praktycznie poślubionej pary zostały uznane za mąż i żona!

Umowy i kontrakty

Na ogół zaangażowania omówiono niuanse, kiedy i gdzie do prowadzenia wesela, jak wiele osób się połączyć, jakie prezenty udostępnić, gdzie mieszkają młodzi, i wiele innych. Więcej sto lat i pół roku temu, podczas którego omówione zmowy wybrać posazhonnymi rodziców, wielkości wiano i posag, który na jej oczyszczenie otrzyma.

Co to znaczy jest zaangażowany, czuła się bardzo szybko, bo jej sam nie wolno „wesołości” lub panieńskie Spree-towarzyskich, ale zostali zmuszeni do siedzenia na dzień igła da obręczy. Panna młoda musiała mieć mocny zapas ubrań, ręczników, obrusów, pościeli i innych rzeczy, a potem to wszystko, co miała w przeważającej części przez strony. Jednak w chwili obecnej nowożeńcy nie łatwiejsze zadanie. Nawet przy pomocy finansowej krewnych na ich ślub, sukienki, itd. musieli zrobić sami. Oczywiście, jeśli nie są one dzieci milionerów. I nowoczesny zaangażowanie i omówili szczegóły kontraktu małżeńskiego, jeśli w ogóle, zamierzamy zawrzeć. Ale większość ludzi w tym dniu radować się narodzinami nowej rodziny.

próbę czasu

A jednak, jak wiesz, ona jest zaangażowana, czy nie? Bardzo prosty: tak, jeśli złożył ofertę. Nie, jeśli magiczne słowo ona jeszcze nie słyszał, choć mieszka ze swoim chłopakiem i sześć miesięcy, rok lub dwa. Jednak zmowy nie zawsze musi oznaczać sformalizowanie stosunków. Zazwyczaj między zaangażowania i wesele powinny być czas dla młodych ludzi, aby osiedlić się w swoich uczuciach albo je korygować. Nic dziwnego, że po złożeniu wniosku do ślubu biurowych rejestru powinien być tylko jeden miesiąc. W ogóle, młodzi ludzie mogą sprawdzić siebie znacznie dłużej, nawet rok. Jednak w takich sytuacjach, miłość grozi przerodzić się w przyjaźni, partnerstwa, lub całkowicie stopić.

To tak ciekawy zwyczaj zaangażowania i wszystko co jest z nim związane!