872 Shares 7205 views

Choinka wykonana z piór. Dowiedz się, jak zrobić piękne ozdobnych drzewa z rękami

Ozdobne drzewa mistrzów nauczył się z różnych materiałów: papieru, tkanin, ziaren kawy, sztuczne kwiaty, a nawet makaronu. Ale jeszcze niewiele osób wie, że te rzemiosło mogą być wykonane z ptasich piór i puchu. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z tej tendencji w robótek. Ten artykuł zawiera informacje dla czytelników o tym, jak drzewo jest wykonane z pióra. Kiedy masz wszystkie niezbędne materiały do każdego z was będzie w stanie wykonać jak pamiątka na własną rękę w domu.

master class „drzewo z pióra.” Etap przygotowawczy

Aby utworzyć dekoracyjne drzewa potrzebne materiały wskazane w poniższym wykazie:

  • naturalne pióro;
  • biały papier, gęsta (format A-3);
  • Arkusz kartonu;
  • wąskie taśmy;
  • Kleju lub PVA;
  • Dwustronna taśma ;
  • Miękki papier (arkusze TETRAD, serwetki, papier);
  • Kulki złoty lub srebrny kolor;
  • wąskie wstążki satynowe lub pojedyncze włókno.

Pióro można kupić w sklepie z produktami dla kreatywności. Ale jeśli masz starą poduszkę, że masz zamiar rzucić, to materiał może być pobrana z nią. Zebrać cały piękny piór, przemyć szamponu lub mydła, przemyć i osuszyć. Tak przygotowany materiał jest bardzo nadaje się do pracy. Jeśli chcesz, aby choinka zielony lub inny kolor, pióro może być traktowane z barwników spożywczych, a następnie suche i puch.

Opis procesu wytwarzania rzemiosła

Prace nad stworzeniem takiego pamiątkę jak choinka wykonana z piór zaczyna wykonywać podstawowe. Zrobimy to z papieru budowy. Rolka arkusz papieru krawędzi stożkowej zamocować taśmę. Odetnij dolną krawędź, tak że stożek stanął na stole dokładnie. Miękki papier zgniotu i wypełnić go wewnątrz produktu. Ma to zapewnić, że stożek nie zginać podczas dekoracji i drzewa dobrego pióra, aby zachować kształt. Następnie należy zamknąć dno. Umieścić na arkuszu tektury pusty i wyciągnąć go. Uzyskany zakres cięcia nie jest wyraźnie na ścieżce, a odchodząc od niego o 1 cm. W rezultacie otrzymasz dolna średnica szczegół jest nieco większy niż obwód dolnej części stożka. Ten karton pusty wykonać nacięcie 1 cm (przed linii docelowej). Złożyć je i smarować klejem. Przymocować do dna stożka owijania nacięcia wewnątrz wyrobu. Pozostawić do wyschnięcia Hack.

Tymczasem zmontować pióro. Zbierz jedną garść długich przedmiotów, z drugiej – średniej wielkości, a trzeci – trochę. Na każdym kleju zgrubienie piór środkowy lub dolny (bujnej) krawędzi. Teraz możemy rozpocząć bezpośrednio jodełkę scenografia. Dolna krawędź taśmy obkleyte produkt taśmy dwustronnej. Długie pióra dołączyć do tego miejsca koło futrzany wadą. Podłącz je blisko obok siebie, wypełniając całą przestrzeń. stożek papier ponownie oglądany przez długopisem nie powinno być. Po dolna warstwa jest utworzona w postaci do następnego, przechodząc w górę. Aby utworzyć górne warstwy drzew na małych piór. Czubki gałęzi może być utworzona odcień.

Product Design elementy dekoracyjne

Takie drzewo z pióra wygląda bardzo oryginalne i piękne. Ale w przeddzień świąt noworocznych może być urządzone. Należy pamiętać, że pióro – lekkiego materiału, więc dla niego powiesić zabawkę, nawet jeśli jest mały, nie można. Zaleca się stosowanie jako łuki dekoracji świetlnych. Run mogą być wąskie lub satynową wstążką nylon. Tie małe łuki, umieścić na niewłaściwej stronie kropli kleju i trzymać się puszyste gałązek. Wykonać tę procedurę bardzo ostrożnie, tak aby nie uszkodzić hack. To wszystko klasa mistrz jest skończona!

zamiast wniosku

Nauczyłeś się, jak zrobić choinkę z piór. Eleganckie ozdobne drzewo wygląda świetnie. Białe piórko na tym produkcie przypomina śnieg, a jeśli spojrzeć na nią raz stowarzyszenia z zimą i świątecznym. Twórczy nastrój ty!