138 Shares 6103 views

Interesujące teksty polimeru gliny

Jeśli kochasz robić i chcą zainspirować moją córkę interesujący zawód, to powiedz jej o różnych rzemiosł wykonanych z polimeru gliny. Plastikowe bardzo podobny do gliny i tak łatwy w użyciu. Będziesz w stanie poświęcić dużo czasu razem, robi piękne produkcja biżuterii, uchwyt na klucze, ciasta i owoce na dom dla lalek, a także wiele innych rzeczy.

Aby móc dokonać drobnych rzemiosła wykonane z polimeru gliny, wystarczy kupić kilka plastikowych kwiatów, wałek do ciasta, rękawice medyczne, małe puszki herbatniki i artykułów piśmiennych ostre ostrze. Spójrzmy na prosty rzemiosła z polimeru gliny. mogą one nawet dziecko z ich rąk.

Jak zrobić pęk kluczy

Aby taka prosta sprawa, potrzebujemy stałego polimeru kolor gliny, pierścień i łańcuch na małą uroku, ostrym nożem, mrówka alkoholu, wacikiem, wykałaczka, bezbarwnego lakieru, płytki i obraz wydrukowany na drukarce laserowej.

Weź kawałek białego plastiku i mają dobre zacieru to w jego rękach. Po tym, rozwałkować na cienkie warstwy, która jest wielkości trochę więcej naszych zdjęć. Położył ją deseń motyw przygotowany. Dokładnie zwilżyć całą powierzchnię papieru alkoholu wacikiem. Łagodne cienkich warstw papieru aż usunąć je całkowicie. Jeśli podczas pracy alkohol ma czasu na dalsze wyschnięcia wilgotną powierzchnię.

Ostre ostrze odciąć nadmiar gliny, pozostawiając niewielką przewagę na każdym końcu. Stawia obrabiany na płytce. Wykałaczka kłuć przez otwór na łańcuchu. Mamy piec naszego wstępnej przez około 20 minut w temperaturze 120 ° C. Możemy wyciągnąć i dać do całkowitego ostygnięcia. Pokrycie warstwy lakieru. Po wyschnięciu wprowadza się do przygotowanej łańcucha ogniwowego otworu i zaciska małych szczypców. Przylega pierścień. klucze do naszego oryginalny brelok gotowy.

Jeśli chcesz mieć szeroki wachlarz kolczyki, bransoletki, naszyjniki i bibelotów, upewnij się, dowiedzieć się, jak zrobić biżuterię z gliny polimerowej ręcznie. Satysfakcjonujące doświadczenie można uzyskać, eksperymentując z różnymi kształtami i kombinacjach kolorystycznych. Zobaczmy, jak zrobić proste rzemiosła z polimeru gliny, które mogą być używane jako elementy biżuterii.

Jak zrobić koraliki

Jest to najprostszy pierwiastek, z którego można zbierać piękne bransoletki i naszyjniki. Będziemy potrzebować kilku kolorach gliny, wykałaczki i folię ryczałtową. rozpoczniemy produkcję koralików. Aby to zrobić, szczypta off kawałek plastiku, zacieru i nadać mu okrągły lub sześcienny kształt.

Z małego kawałka kontrastowym kolorze tworzących cienką wici. przewody te owinięte kulki w spiralę i lekko gładka. Innym wić pokroić na drobne kawałki, które znajdują się na następnej obrabianego przedmiotu w losowej kolejności lub wzoru r. Także wygładza powierzchnię. Mnemonic folia i forma jej stoisku, które tkwi wykałaczki. Oni kłuć pustych kulek i wysłać nasze „jeża” w piekarniku przez 20 minut. Po całkowitym kulek chłodzenia obejmują lakier bezbarwny i podać do całkowitego wyschnięcia. Zapoznaj się z najlepszych wiertło jest włożona do wiertarki i zrobić w każdej puste przez otwór. Kulki są gotowe i możemy przystąpić do montażu produktów poczętych.

Jeśli chcesz, aby rzemiosła z polimeru gliny, które mogą być używane jako komponenty do kolczyków i bibeloty, wtedy trzeba także specjalnego sprzętu. To może być stalowy lub złoty kolor. W każdym departamencie robótek trzeba kupić pierścienie, shvenzy i szpilki z pętli. Można używać przedmiotów z rozbitych biżuterii.

Wykonane z tworzywa sztucznego figurki z różnych owoców, kwiatów, ziaren kawy i ciastek. Delikatnie włożyć sworznie i dopiero następnie piec w piecu. Takie preparaty mogą szybko tworzyć oryginalne kolczyki lub łańcuch bransoletka. I dla kolorowych drobiazgów, one są po prostu niezastąpione.

Za każdym razem sprawia, że trudniej artykuły z polimeru gliny, szlifując swoje umiejętności i rozwijania umiejętności motorycznych rąk. Takie produkty będzie dobrym prezentem. I po osiągnięciu pewnej umiejętności, można zarabiać na swoim hobby. Po tym wszystkim, oryginalna dekoracja chcą mieć wszystkie kobiety i piękny pęk kluczy jak mężczyzna.