598 Shares 5700 views

Ślub Ruby

W kwestii tego, jaki wesele, 40 lat małżeństwa, odpowiedź brzmi jednym rubinem.


Ślub z Ruby … Czterdzieści długich, a nie zawsze prostych lat …

Jeśli mąż i żona świętują czterdzieści lat swojego życia, to mają one sześćdziesiąt lat. Ale to nie znaczy, że nie ma miłości, żadnych uczuć między nimi. Wręcz przeciwnie. W końcu są związani tak wiele wspomnień, zdarzeń – dobrych i złych, tyle smutku i radości doświadczonych, na pół.

Być może jest to rubinowy ślub, który jasno wskazuje, że małżonek, z którym mieszkał przez czterdzieści lat, jest najbliżej, najbardziej wiarygodnym i rodzimym człowiekiem, z nim można prowadzić ciężary życia razem.

Dzieci rozrzucone po okolicy, mają swoje rodziny, ich zmartwienia. A teraz byli sami, na emeryturze i żyli duszą, doświadczając drugiej wiosny w ich związku.

Ślub Ruby otrzymał imię z czerwonego koloru yaho, co oznacza jedną rzecz: w tych latach mąż i żona stali się krewnymi krwi. I jeszcze jeden znak: rubin był zawsze uważany za kamień. Symbolizowanie mądrości i szlachty.

Będąc na drugim miejscu po rombie, rubin po obróbce staje się najpiękniejszym kamieniem szlachetnym. Tutaj iw relacjach rodzinnych dzieje się tak samo: na przestrzeni lat, jakby poddawano się obróbce pewną ręką jubilera, trwającą liczne trudności i przeciwności, stają się silniejsi. I po czterdziestce lat miłości, nie tylko nie zanika, przeciwnie, zapala jasne światło ruby, zamieniając się w klejnot.

Ślub Ruby – święto, które symbolizuje długą i piękną miłość. Dlatego trzeba świętować to w specjalny sposób, aby uczynić go bohaterami szczególnie drogimi, pamiętając przez resztę swojego życia triumfem.

Jak świętować romantyczny ślub?

W zależności od koloru tego kamienia, łatwo zrozumieć, że dominujący podczas uroczystości będzie czerwony. W tym celu można udekorować czterdziestą rocznicę rocznicy ślubu z zasłonami, obrusami, balonami o kształcie serca, kolorem czerwonym. Pożądane jest umieszczanie plakatów z napisami powitania na całym świecie.

Rytuały, które byłyby rubinowym weselem, prawie nie. Jednak na Kaukazie nadal jest bardzo piękny zwyczaj, który można wykorzystać podczas uroczystości w innych krajach. Para powinna zjeść dojrzały granat razem. I mąż powinien je wyciąć bez nóż, a żonę – do czyszczenia. Wtedy "nowożeńcy" karmią się naszymi nasionami, robiąc słodkie słowa. A jeśli granat zostanie zjedzony do ostatniego zboża, a słowa nigdy się nie powtarzają, uważa się, że razem żyli przez czterdzieści lat świadomie, zachowując ich miłość i zrozumienie.

Jest jeszcze jeden zwyczaj: w tym dniu żona i mąż jedzą wiśniowe wiśnie, a kości kopają. Mówi się, że za kilka lat w tym miejscu rosną drzewa wiśniowe ze splecionymi pniami.

A co dają na romantyczny ślub?

Oczywiście głównym darem jest oczywiście rubin, biżuteria i biżuteria. Zazwyczaj to kolczyki, pierścionki, bransoletki, wisiorki itp. Jeśli prezent nie zostanie przydzielony bardzo dużej ilości, możesz przejść do sztuczki i nadać zegarowi: ponieważ w dowolnym mechanicznym modelu zegara koniecznie użyj ruby, choć sztucznej.

Ogólnie można dać absolutnie wszystko, co ma czerwony kolor – wino rocznicowe, bukiety, rośliny domowe, które kwitną w takim odcieniu – azalie, pelargonie, które są strażnikami rodzinnego ogniska itp. W końcu można po prostu owinąć teraźniejszość w papier pakowy o kolorze rubinowym.

Są jednak pewne rzeczy, których nie można poświęcić romantycznemu ślubowi. Są to odzież, pościel , przybory kuchenne i zestaw. Najważniejszą rzeczą w darze jest miłość i szacunek zainwestowany w jego zakup.