794 Shares 6027 views

Kolegia Kazaniu. uczestnik katalog

Kazan – miasto, w którym wiele wykształcenia nie jest wyjątkiem od tej zasady jest i college. Są bardziej niż tuzin, ale są to największe i najważniejsze, to tylko kilka.


College of Medicine

Na dzień dzisiejszy, miód. College (Kazan) uczy taką funkcję jak położnika, technika dentystycznego, pielęgniarka, pielęgniarka, farmaceuta, technik medycznych laboratorium. Kadra składa się z 128 pracowników, z których wiele otrzymali odznaczenia państwowe i stopni.

Studentów do egzaminów i testów, a także za skuteczne pod warunkiem, komputery szkoleniowe i tablice interaktywne. Biblioteka fundusz kolegium wynosi około 70 tysięcy złotych. Książki. Pomieszczenie robocze instytucji i bursa o wystarczająco zadowalających warunków.

Training College

College of Education (Kazan), obecnie zebrane pod dachem 68 nauczycieli, 6 z nich mają zaawansowane stopni. Obiekt wyposażony jest w pracowniach komputerowych, biblioteka z dostępem do Internetu i e-book repozytorium, projektory cyfrowe.

Nie wspominając wspaniały kompleks sportowy uczelni, składającą się z hal sportowych, siłowni i boisk sportowych. Dla uczniów i nauczycieli pracujących w klinice. Istnieje również snack bar na 30 miejsc oraz jadalnia z 60 miejscami. Na kampusie wyposażony w bezprzewodowy dostęp do internetu. Inne Kazań uczelnie nie mogą zapewnić takie dla swoich studentów. Dla gości przewidziane komfortowy hostel z 320 miejscami.

College of Music

Kazan College of Music. IV Auhadeeva już ponad 100 lat absolwenci szkół muzycznych stawiają wysokie specjalistów. Cechą charakterystyczną tej instytucji są jego grupy muzyczne, regularnie uczestnicząc w koncertach miejskich. Ta symfonia, folk i mosiądzu orkiestry, zespoły z gitara, wiolonczela, skrzypce, domrist, zespołów wokalnych. Cóż, nie jest to instytucja, ponieważ nie wszystkie uczelnie Kazan są w stanie dołączyć dziecko do sztuki. Tutaj są szkoleni w specjalnościach, takich jak wydajność instrumentalnej, wokalnej sztuki akademickiej, ludowej i trendów pop, dyrygentury chóralnej, teorii muzyki. Licealiści szkół muzycznych mają możliwość wyjazdu na kursach przygotowawczych College w ich specjalności. Wstępny program oparty jest na wejście wymagań testowych. Plan na wydziale przygotowawczym jest ustalana indywidualnie, w dogodnym czasie dla słuchaczy. Podobnie działa z kandydatami i innych Kazan uczelniach.

Wyższa Szkoła Technologii i Projektowania

Kazan College of Technology and Design – jest jedyną instytucją edukacyjną w Rosji produkuje specjalistów w branży filcowania i futra. W 2009 roku otrzymał grant w wysokości 60 mln rubli jako zwycięzca w państwie konkurencja instytucji edukacyjnych. Dzięki przyznaniu instytucja ma małą drukarnię, która produkowała różne dokumentacji szkolnej.

Studenci mieszkający poza miastem, oferuje przytulne schronisko, gdzie można nie tylko odpocząć i zrobić swoją pracę domową, ale również do odwiedzenia grupy hobby. Porównując wszystkie kolegia Kazań według poziomu wykształcenia możemy stwierdzić, że jest to zdecydowanie lepsze.