333 Shares 7088 views

Jak zrobić ślubny wieniec na głowie panny młodej własnymi rękami?

Od czasów starożytnych, wianki Ślub na głowie kwiatów symbolizuje czystość i niewinność Suite. Nasi przodkowie mieli tradycję, zgodnie z którą uruchamia dekoracji. Obrócił je korzystnie z różnych dzikich kwiatów lub dojrzałe kłosy pszenicy. Po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na temat tego akcesoriów ślubnych.


Kluczowe cechy

Dziś moda powoli wracać do wieniec ślubny na głowie. Wiele nowoczesnych narzeczona zastąpić swój tradycyjny welon. Szczególnie istotne to niedrogie i stylowe akcesoria w lecie. Najlepszy ze wszystkich, to wygląda na długich włosach, bez luźno na ramiona. Dziewczyna z krótkimi włosami, można wybrać utwór z małych delikatnych kwiatów.

Tworzenie ślubny wieniec na głowie, można użyć nie tylko żyć, ale także sztuczne rośliny. W celu zapewnienia obraz romansu, pożądane jest, aby uzupełniać półprzezroczystych wstążek dekoracji panny młodej. Na uroczystości w stylu hippie lub kraju zbliży wieniec ozdobiony stokrotki, jaskry, Forget-me-lub chabry. Aby stworzyć bardziej elegancki i wysublimowany obraz, możliwe jest, aby udekorować akcesoria głowy panny młodej tkane z chryzantemy, stokrotki i orchidei.

Jakie materiały są potrzebne do stworzenia takiej dekoracji?

Tkać ślubny wieniec na głowie, nie koniecznie zwrócić się do profesjonalistów. Można to łatwo zrobić własnymi rękami. Aby utworzyć stylowe akcesoria potrzebne są:

  • Pęczek pylących Miller;
  • kwiaty, w harmonii z ogólnym stylu celebracji;
  • szczypce tnące;
  • kwiatowy taśmy;
  • cienki drut.

Opcjonalnie można udekorować wieniec będzie cekinami lub koralikami. Muszą także położyć się przed rozpoczęciem prac nad tworzeniem akcesoriów ślubnych.

Kolejność działań

Na kilka godzin przed rozpoczęciem prac wybranych przez kwiaty zaleca się umieścić w chłodnym miejscu. Z tym wieńcem zachowa oryginalną urodę i świeżość całej uroczystości.

Na początkowym etapie konieczne jest, aby krąg cienkiego drutu. Jego średnica powinna być tak dokładne, jak to możliwe odpowiadać wielkości głowy panny młodej. Po tym, on delikatnie owinięte taśmą z kwiatów. Konieczne jest, aby ukryć nieestetyczne kable. Po przygotowaniu formularza, który będzie usiąść kwiaty, można to zrobić przez same rośliny. Tną trzpień tak, że istnieje około trzech lub czterech centymetrów.

Zwykle zaczyna tkać z największym kwiatem. Do korony nie wydaje się monotonna, pożądane jest, aby wybrać rośliny, trochę różne od siebie tonem. Kwiaty są przymocowane do ramy za pomocą wstępnie przygotowaną taśmę. Z góry można dodać odpowiednią ozdobnych liści. Gotowy akcesorium jest ozdobiony koralikami i koronką.

Jakie są objawy związane z wieniec ślubny?

Nasi przodkowie wierzyli, że długo nevyanuschie kolor wskazuje, że nowa rodzina będzie wiele dzieci. Niektóre kraje europejskie Uważa się, że po uroczystości wianek ślubny (w przeddzień głowy noszone) muszą być przyszyte do małżeńskiego łoża. Manipulacje te miały zapewnić długie i szczęśliwe życie razem harmonijne i ciepłe stosunki nowożeńców.

Wierzono, że to akcesorium należy przechowywać aż do starości, a następnie przekazać do dzieci i wnuków, tak aby były one w stanie stworzyć szczęśliwą rodzinę. W niektórych krajach, ślubny wianek z kwiatów (głowa panny młodej często urządzone tak) plecionkowe amulety roślinnych. W tym przypadku okazało się swego rodzaju talizmanem, strzegąc młodą żonę przed złymi siłami.