884 Shares 4057 views

Edelweiss 4 * (Bułgaria, Złote Piaski): opis pomieszczeń, wyposażenie hotelu, opinie

Edelweiss 4 * (Bułgaria) Hotel cieszy turystów pocieszyć stosunkowo krótki czas. Kompleks został zbudowany w 2004 roku, w samym sercu słynnego na całym świecie obszarów chronionych (odnowiony w 2011), ale już zdobył honor i szacunek wśród wielu podróżnych wybrać na relaks największy kurort na wybrzeżu Morza Północnego w Bułgarii – Złote Piaski. Jest to 18 km od Warny (starożytne miasto portowe) i 25 – od lotniska.


na wzgórzu

„Edelweiss 4 *” dołącza do wielu wierszy ośrodków hotelach, ale nie zgubić się wśród instytucji, obsługujących gości na wysokim poziomie. Wręcz przeciwnie, to podjęła godne miejsce w linii znanych bułgarskich kurortów, oferując szeroki zakres usług. Obsługa jest tutaj naprawdę uzasadnia koszt zakupu wycieczki.

Miłe dla oka nowoczesnej architektury emerytalnego 9-piętrowym budynku wygląda łatwe, wygodne wnętrze. Znajduje się na wzgórzu, w otoczeniu bujnej zieleni parku, zaledwie 7 minut spacerem od Morza Czarnego. Te i inne czynniki przyczyniają się do atmosfery odpoczynku, gdzie jest to możliwe, aby odłączyć się od zgiełku i rozrywki. Wydaje się, że ludzie w XXI wieku są zmęczeni obecnym rytmie czasu doceniam.

Tutaj lubię spędzać Niemców, Polaków, Bułgarów, Rumunów. Istnieje opinia, że rosyjscy turyści nie są zbyt wiele. Ale pracownicy biegle po rosyjsku, więc nie czuję się przez barierę (który jest obserwowany na wakacjach w innych krajach).

mieszany kąpielowy

Hotel Edelweiss 4 * (Bułgaria, Złote Piaski) – właściwy wybór i gwarancja dobrego wypoczynku. Ale Złote Piaski osób podróżujących nie tylko umilić godziny i dni w pensjonacie. Nawet doskonała. Co to ośrodek, niż mogłoby być zainteresowane wczasowicze? Ciekawy waga: jest to miejsce na spokojny, zabawy i hałaśliwym i zacisznej relaksu, poznawczych tras turystycznych do miejsc, sportowej rozrywki, na zakupy.

Plaża – jest wspólny dla wszystkich ośrodków. Wiele odkrytych basenów. Mają dostęp do wszystkich wczasowiczów, jak i strefy dla pieszych w pobliżu morza. Początkowo przewidywano, że hotele nie będą budowane na jednym banków o jeden, a „go” głęboko w górę.

Z przewodnikiem można usłyszeć, że zdobywcy terytorium Turcji nie nazywa się „złoto” i „długi piasek” (Kuzunkum). Ale drobnoziarniste, pozłacane skały osadowe, które tworzą rozległe plaże (100 m), na zewnątrz tak przypomina metali szlachetnych, że przestrzeń zmieniona.

Pod banderą czystości

Pozostawienie Hotel Edelweiss 4 * (Bułgaria, Złote Piaski) rano, leżeć w słońcu na złotym piasku, nie zapomnij, aby ukryć się po południu w cieniu parku, wybrać się na spacer jego alejkami. Pobrzeże obniża się pod lekkim skosem. W takich miejscach, dobry wypoczynek z dziećmi – mogą pluskać się w wodzie bez ryzyka gwałtownego wzrostu poziomu wody.

Czystość kubka i siebie pochyłych brzegach, przystosowany do pływania i opalania, znaku certyfikacyjnego „Blue Flag”. Nagroda roczna. Przyznane ośrodek gdzie zwracając uwagę nie tylko komfort, ale także przestrzegania wszelkich środków bezpieczeństwa. Są szatnie, prysznic (zmyć słoną wodę).

W odniesieniu do oczyszczania wody, morze jest dość ciepły (w temperaturze 24 lipca – stopni). Zasolenie gorszy Morza Śródziemnego (gdzie „solanka” dwa razy tak silna). Są dzikie plaże, zapewniając dostawę wody leczniczej siarkowodoru (pływanie, masującym – wszystko dla ciebie). Klimat jest łagodny. Deszcze nie są „szczep”: w sezonie (lipiec-sierpień) istnieją prawie żadne.

życie gejów

W czerwcu, pogoda jest zmienna, w deszczu, ale nadal ciepły (temperatura sięga 25 stopni). Wrzesień może objawiać niestabilność, ale do połowy miesiąca, turyści uporczywie pośpiechu, aby spełniać delikatne fale. Pod koniec pierwszego miesiąca jesieni restrykcyjnych czerwone flagi są ustawione na plaży z powodu aktywacji prądów podwodnych.

Mówi się, że Złote Piaski jest szczególnie cenione przez tych, którzy lubią nie tylko opalać, ale również gwałtownie tracić czasu w hałaśliwym wielonarodowej firmy. Bary, muzyka, wielkie DJs – Plaża nocne jest bardzo intensywny, to przyciąga młodych ludzi. Ale ośrodek jest umownie podzielona na dwie części. Hotel „Edelweiss” – na taki, który kochankowie wolą ciszę.

Analizy sytuacji

Przeglądaj mapę ośrodek. Jeśli wolisz rodzinne wakacje, rozważmy przestrzeń do pensjonatu „Admiral”. Jeśli jesteś w samym sercu mieszankę przygody, iść bliżej do Warny. Wiele fundamentalnie ważne, aby wiedzieć, odległość do plaży, nachylenie terenu. Uzbrojony w tę wiedzę, można uniknąć niechcianych niespodzianek dla Ciebie. W odniesieniu do infrastruktury związanej z handlem, turyści Uwaga: ośrodek jest jego własne: sklepy, bazar, punkt, w którym można zjeść.

Mile zaskoczyć turystów porcje żywności w restauracjach i kawiarniach są one dość duże. Różne potrawy (dania kuchni greckiej, tureckiej, słowiański, bułgarski, etc.). Rodzice z dziećmi zachwyca łatwością wypoczynku podczas wakacji szkolnych. Nuda nie ma miejsca. Odpoczynek i dorośli: przez kilka godzin, można pozostawić dzieci w centrum rozrywki.

Dzieci uwielbiały park wodny w zachodniej części kurortu ( „Aquapolis”, 40 tys M. M, spa, jacuzzi, masaż.). Tak, osiadając na Edelweiss 4 * (Bułgaria), po prostu rzucać otworzyć okno do wspaniałego świata rozrywki! I nie zapomnij o źródła mineralne. Są one stosowane od niepamiętnych czasów. Woda pitna, stosowane miejscowo (jak w zastosowaniach terapeutycznych błoto). Popularne metody tradycyjnej medycyny (w kraju rośnie wiele roślin leczniczych, miejscowa ludność utrzymuje pszczoły), w tym chiński.

Ponad sto hoteli

Niektórzy uważają, że ceny rekreacji i leczenia w Złotych Piaskach jest całkiem znośny. Goście mogą odwiedzić centrum spa z nowoczesnym sprzętem, przechodzą procedury w leczeniu stawów (jeśli boli), wzmocnienie nerwów. Skutecznie odzyskać tych, którzy cierpią na zapalenie gardła, zapalenie oskrzeli, astma. Istnieją centra fitness, spa uzdrowiska Ryby (ryba).

Podczas istnienie ośrodka został zbudowany ponad sto hoteli (w tym czterogwiazdkowym hotelu „Edelweiss”). Istnieją co Złote Piaski i pięciogwiazdkowych hotelach. Ale ci, którzy przychodzą, którzy nie potrzebują, mogą zatrzymać się w tanim pensjonacie. Luksus i przepych nie ma, ale dostać dach nad głową i można z łatwością zapoznać się z lokalnych atrakcji, odpocząć, cieszyć się słońcem i morzem.

wszystko jest względne

Są tacy, którzy uważają, że Złote Piaski – bardzo drogie. Ale to nie jest prawda. Ceny są średnio niższe niż, na przykład, trzeci najbardziej popularny kurort kraju (Albena), ale nieco wyższy niż w Słonecznym Brzegu. W każdym razie nie są niebotyczne, istnieje możliwość zmiany. Wejście na plażę jest bezpłatny. Leżaki i parasole (mają wydać 6-8 euro dziennie), aby rozwiązać problem jest prosty: opalać się na dużym ręcznikiem i słońcem baldachim kupić na rynku i przeprowadzenia.

Czy wybrać Edelweiss 4 * (Bułgaria, Złote Piaski) lub w hotelu, obejrzeć proponowanych wycieczek. Wybierz zaufanego przewodnika, poprosić o poradę doświadczonych obozowiczów. można przejść do następnego miasta na własną rękę, w autobusie miejskim (powiedzmy, mniej niż EUR w jedną stronę). Chce jeździć w samochodzie wypożyczone (punkty dużo, koszty usług – O dwadzieścia siedem euro dziennie, ale trzeba prawa jazdy międzynarodowego).

wieża Eiffla

Jeśli chodzi o atrakcje, pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy – to Wieża Eiffla (analogiem wieży Eiffla, tylko w mniejszym rozmiarze – 31 m vs. 324 m). Po wzroście o wysokości 6 metrów, zostaną podjęte w barze koktajlowym. Restauracja szczyci się piękną platformę widokową. Wyjdzie, podziwiać morze fotografowane.

Co warto zobaczyć w Warnie, który, przypomnijmy, w odległości 20 km od hotelu „Edelweiss”? Przejdź do delfina, odwiedzić łaźnie rzymskie, Muzeum Historii. Wiele jak katedry. wyjazd na zakupy. Nie mają tradycyjnie znany kosmetyki „bułgarskiej róży”, srebrną biżuterię i ceramikę. Na rynku – tanie owoce i warzywa.

Sześć kilometrów od kurortu Złote Piaski – i masz skalny klasztor Aladzha (niektórzy idą do niego pieszo lub taksówką za 5-8 euro za autobus do tej pory nie jest dostarczany). W środy (i działa podświetlenie turystycznego na cały tydzień), można zobaczyć pokaz audiowizualny na temat średniowiecza. W pobliżu znajdują się jaskinie (700 m). Lubią również odwiedzić goście z całego świata.

Wyposażenie hotelu

Mieszkańcy Hotel Edelweiss 4 * (Bułgaria) warto odwiedzić kościół Ioanna Krestitelya (centrum spa). W dzielnicy Złote Piaski bahtów, ma kompleks muzealny „Chiflik”. Wycieczka obejmuje degustacja win bułgarskich, potraw narodowych. Od Warny transportu idzie do miejsca docelowego.

Raz w centrum miejscowości, można założyć, że jesteś praktycznie na miejscu. Hotel „Edelweiss” stoi na obrzeżach miejscowości, do zamieszek z neonów i ucztowanie – jednego kilometra. Ale w pobliżu – autostrada drogi i hałaśliwych samochodów na świecie dzisiaj, jak wiadomo, wystarczy. Najbliższych sąsiadów – renty Morsko Oko Garden, Berlin Green Park.

Teren hotelu jest mały, zadbany, personel jest przyjazny. Dobry widok na morze. Odkryty basen ma dział dla dzieci, dzięki czemu dzieci będą korzystać z kąpieli. Kryty podgrzewany sztuczny staw nie boją się ani zimno, ani deszcz. W sali konferencyjnej (70 miejsc) ma przyjemność spędzić wakacje dla klientów. Posiada mikrofon, ekran, sztalugi wahacza (flipchart).

Jest wygodny parking, sejf w recepcji, która głośno o nazwie odbiór. Zapewnia – gabinecie lekarskim, pranie. Jest pralni chemicznej. Cóż, „set dżentelmena” na: sklep, wynajem samochodów, kawiarenka internetowa, salon fryzjerski. Wymiana walut (szt akcji).

pokoje

Modern „Edelweiss” posiada szereg murowanych – z 183. Oferuje on apartamenty (7). Najlepszy pokój hotelowy w vlyuchaet duże wygodne podwójne łóżka. Jest to obszar dla instalacji innego nabrzeża. W salonie znajduje się kanapa. Kuchnia wyposażona jest.

Studia – 18. Ten pokój jest przestronny pokój, w którym znajdują się trzy łóżka (łóżka) i kanapa, która może być uśpiona dwoje dzieci.

Większość pokoi dwuosobowych – 158. Opis standardowych pokoi jest następująca: dwa pojedyncze łóżka, na trzecie miejsce, czyli w zasadzie spełnione, którzy wybrali dla mnie jest to tymczasowe mieszkanie. Większość pokoi posiada widok na morze.

usługa

W pokojach – telefon, TV. To działa satelita (lub kabel) nadawanie. Opłata mini-bar. Można użyć suszarki do włosów. Zmiękcza ciepła z klimatyzacją. Pościel zmieniana jest dwa razy w tygodniu, ręczniki – codziennie (i dokonać czyszczenia). Ceny pokoi hotelowych w sumie, mniej więcej od 3300 do 4300 rubli dziennie.

Jadalnia podzielony jest obiadokolacja (HB) – obiadokolacja (zazwyczaj śniadanie i kolacja) – i „all inclusive” (AI) – trzy posiłki dziennie plus lekkie śniadanie, obiad, napoje. Jest restauracja międzynarodowej i bułgarskiej kuchni (250 miejsc) i „bar w hali” (lobby bar). Obsługiwać małe kropki na basenie, w klubie nocnym.

250 metrów – i masz morza, piaszczystej plaży. Zejście do morza – w górę po schodach. Jeśli nie jesteś fanem wysokościach lub mają małe dzieci, a następnie rozważyć to. Mówiliśmy już, że część trasy może być niezależny (aby zaoszczędzić pieniądze). Łatwy dostęp do Warny, a tam jest coś do zobaczenia. Jest to miasto, gdzie festiwale teatralne, filmowe, folklorystyczne. Jeśli wizyta zbiega się z imprezy będzie przedmiotem szczególnego zainteresowania.

podróżowanie

Ci, którzy są gotowi do podróży już może iść do Sofii, Płowdiw, nawet w Stambule – do niego trochę więcej niż trzystu kilometrów. Istnieje wiele innych ciekawych przedmiotów. Zabawa dla dzieci: animacje, basen, plac zabaw dla dzieci. To prawda, że ukochany pies z dzieckiem (lub), aby z wami jest niemożliwe: w hotelu nie mogą przebywać ze zwierzętami.

Wybór Edelweiss 4 * (Bułgaria, Złote Piaski), dorośli docenią pełną gamę usług. Można słuchać muzyki na żywo, rzutki, bilard, tenis stołowy. Dla fanów „podkręcić”, nawet na wakacjach – dobrze wyposażoną siłownię. Panie kochają aerobiku. Mężczyźni wolą siatkówkę plażową. W rezultacie, przyjemne „martwi” brakuje wszystkiego.

Tym bardziej, że niezmotoryzowanych (lotniarstwo, paralotniarstwo) i silnika (Trike itd.) Sport podnieść adrenalinę. Piękna połowa ludzkości nie uciekać od centrum fitness, spacery do pielęgnacji urody. Więc nic dziwnego, że mówią: wrócić z wakacji jeszcze piękniejsze niż wcześniej. Jacuzzi i sauna, aby pomóc!

Smaczne, wygodne, świetnie! Zapraszamy ponownie!

Jak scharakteryzować czterogwiazdkowych hoteli (Bułgaria, 4 *, Golden Sands) przeglądów? Opinie różnią. Wiele pozytywne. Optymiści szczęśliwy wakacje w słynnym kurorcie. Nawet miejsce na drodze „na Gorushko”, wielu uważa, duży plus. Użytkownicy uważają, że jest bardzo wygodne: blisko do dowolnego punktu. Lubią hotel na tarasie, który można znaleźć w piaszczystym wzgórzu, personel, kuchnię, który jest szacowany na pięć punktów z pięciu.

Mówią, że w hotelu są traktowane do doskonałego piwa, brandy, raki Bałkańskiego. Mówią, że takie smaczne ryby jako sporządzone kulinarny „Edelweiss” nie zjedzone. Basen nazywa zbawienie dla tych, którzy lubią odpoczywać na miejscu, bez konieczności opuszczania hotelu. Mówią, że na pewno wybrać ten hotel w przyszłym roku. Ci ludzie chcą wierzyć.