367 Shares 2415 views

Moskitiera do okien plastikowych: własne ręce, aby uczynić bardziej interesujące niż zakup

Jest lato. Wreszcie, można otworzyć okna i przewietrzyć mieszkanie. Ale oprócz świeżego powietrza i ciepłymi latami może prowadzić do domu i niespodziewanych gości, począwszy od nieznośnych komarów, a kończąc na muchy, pszczoły i inne zwierzęta. Aby uniknąć takiej okolicy, warto pomyśleć o zakupie moskitiery. Chociaż dlaczego nabyć, jeśli można to zrobić samemu? I zrobić to może nawet nie być zaznajomieni z podstawami budowy ludzi. Tak więc, musimy moskitierę na plastikowych okien. Ich własne ręce, że taka konstrukcja jest dość prosta.


Zrobić lepiej wszystko na własną rękę

Jeśli myślisz o pozbyciu brzydkie owady, prawdopodobnie już zainteresowane nabyciem lub wytworzeniem siatki z nich. Tak, jak to Moskitiera do okien plastikowych z rękami? Oczywiste jest, że okna z tworzyw sztucznych – nie będzie drewniany. To nie gwoździe w jego vobesh. Dlatego w tworzeniu siatki będą pewne niuanse.

Czego potrzebujesz?

Tak więc, musimy co następuje:

  1. Sama tkanina, z której następnie dostać moskitierę dla okien plastikowych. Z rękami w odpowiednim miejscu będzie on w stanie rozwiązać każdy.

  2. Kontakt wstążka (wspólnie nazywane „osty” i sprzedawane w każdym sklepie szycia).

  3. Mrozoodporne klej (korzystnie przezroczysta, ale istnieją).

To wszystkie materiały, których potrzebujemy. Całkowity koszt jest mało prawdopodobne, aby przekroczyć swój limit 200-300 rubli. Jedyną rzeczą, która może zepsuć nastrój – chodzić do sklepów w poszukiwaniu niezbędnych towarów. Po przejęciu wszystkie niezbędne można przejść bezpośrednio do powstania jego dzieła.

Sposób wytwarzania

Praca rozpoczyna się od tego, że wybrany został okno powinno być starannie przygotowana – mycie ramkę przed kurzem i zanieczyszczeniami, a następnie wytarcie suchą powierzchnię. Zapewni to najlepsze połączenie z projektem stworzonym przez nas. Gdy powierzchnia jest gotowa, gdzie każda z ramek powinny być stosowane na cienkich wykładzin kleju. Na niej będziemy umieścić po jednej stronie rzepem (ten, który z haczykami). Nie bój się umieścić klej – generowane siatki okien plastikowych zostaną łatwo usunięte. A jeśli chcesz usunąć klej, nie jest łatwo być w stanie to zrobić z łopatką. Następnie należy odmierzyć odpowiednią ilość siatek i prostować je na wielkości okna. Nie mylić z wielkością, można dołączyć go do rzep przyklejony (dopiero po wyschnięciu kleju!) I wprowadzić odpowiednie oznaczenie. Zazębiać krawędzie powinny być starannie szyte na obwodzie drugiej części stykowych (który „puszysty”). Byłoby poprawne jeśli Stitch zamek błyskawiczny po obu stronach, ale pasuje i pojedynczy szew w środku. Teraz pozostaje do gotowego oczek w ramie okiennej, a następnie połączyć naszą „zadziorów”. Teraz nie ma obawy, że „wrogowie” przejdzie przez okna z tworzyw sztucznych: moskitiera radzi sobie ze wszystkimi szkodnikami i nie pozwala ich do domu.

wniosek

Jak widać, nic skomplikowanego w produkcji danej rzeczy. A jeśli wziąć inicjatywę i zrobić ręce, wkrótce będzie mieć własną moskitierę na okna z tworzyw sztucznych. Ręce mogą robić wiele rzeczy, najważniejsze – pragnienie.