812 Shares 7739 views

Jak zrobić łóżko z palet? Wskazówki i sztuczki

Musisz jeszcze jedno łóżko, ale są pewne problemy finansowe, a zakup nowych mebli odłożono na czas nieokreślony ponownie? Proponujemy, aby łóżko z palet – są doskonałą alternatywą dla fabryki mebli. Nasz artykuł powie o niektórych opcji.

W produkcji tac pościel może służyć jako baza. Z ekonomicznego punktu widzenia, ta opcja będzie bardzo korzystna – gotowe ramki fabryczne są znacznie większe. Możesz kupić nowe palety, a można kupić już były w użyciu. W tym ostatnim przykładzie wykonania, koszty materiałów, z pomyślnym scenariuszu może być tylko symboliczne.

Opcja dla leniwych

Złoże tac w najprostszym wykonaniu, może składać się z czterech identycznych prefabrykowanych „rusztowanie”, które są niezbędne do uszczelnienia między nimi. zakupiony osobno materaca odpowiedniego rozmiaru. Takie łóżka mogą być zarówno pojedyncze i podwójne. Można budować palet o odpowiedniej poduszki. To musi dopasować szerokość głównej łóżku.

Łóżko z materacem kanale

Można zbierać łóżko palet montując jedno pole, które jest umieszczony materac odpowiedni rozmiar. W tym celu konieczne jest, aby włączyć na drewniane palety i dokładnie piłować pomocy wtórnego. Następnie przymocować część cięcia między dwoma bocznymi tak, aby tworzyły literę „P”. To samo należy zrobić z drugiego podajnika. Gdy są gotowe obie „połówki” przyszłości „ramowej” łóżko, połączyć je z odpowiednimi pasami. Gotowy „box” muszą być zainstalowane na dwóch paletach, w składzie i połączone ze sobą.

małe łóżko

Instalowanie i klejenia ze sobą dwóch palet może łatwo skonstruować łóżko pojedyncze lub łóżeczka dziecięcego. Można go pomalować lub farba pięknie zdobione tkaniny lub sztucznej skóry. Wystarczy umieścić na górze prawej rozmiarze materaca i położył swoją pościel.

Interesującym rozwiązaniem byłoby piękny wystrój podkreślając swoje nowe łóżko. pokażemy, jak to zrobić samemu.

Światła do łóżek

Uzyskać przedłużenie odpowiedniej długości do dwóch gniazd (musi wstać z gniazdka łóżku). Potrzebujesz liny (świecący kabel, można kupić w sklepach, które sprzedają opraw oświetleniowych.) – dwa kawałki 185 cm Kup odpowiedni załącznik (czasami prosto pełna światła liny) i małych wkrętów. Łóżko z palet podświetlany zdobyć chwałę, jeśli są prawidłowo ustawione świecącą kręgowy. Jak to zrobić?

instrukcja

  1. Połączyć z duralights odgałęzienie. Wszystkie kontakty powinny iść głęboko w kanałach, przez które przechodzi okablowanie.
  2. Nałożyć zatyczkę na wolnym końcu świecącego żarnika.
  3. Przydzielony do każdego kawałka liny kręgowego przygotowane.
  4. Sprawdź gotowych elementów, łącząc je do sieci.
  5. Po tym można przymocować sznur tuszy obwodzie (wzdłuż boków). należy zachować odległość 25 cm.
  6. Zapiąć mocno mocowania przewodu.
  7. Sprawdź prac budowlanych z elementów łączących sieć liny.
  8. Wymień materac.

Jak widać, podnieść z łóżka tac własnymi rękami jest bardzo prosta.

Wielu z tych, którzy planują złożyć łóżko z palety, zobaczyć ją „jedną historię.” Jednak można go oraz „wielopoziomowy” budować. Nawiasem mówiąc, „podłogi” może służyć jako wygodna półka na których można umieścić swoje ulubione książki i inne nice „małe rzeczy”.

Opcja ciekawy i praktyczny jest ustawić łóżko na kółkach. Dzięki nim będzie można w łatwy sposób przenieść swoje miejsce do spania w dowolnym miejscu. Pamiętaj, że waga łóżku wystarczająco duże, więc należy zdobyć potężne kółka, przeznaczone do dużych obciążeń dla projektu.

Aby przedłużyć żywotność nowych mebli jest zalecany do malowania farbę lub lakier produktu. Wskazane jest, aby pokryć łóżko z dwóch lub trzech warstw. W zależności od gustu, można zmieniać kolory. Na przykład, biały kolor mebli otrzymywać przypomnienia o dalekiej Skandynawii i miękkich szary – dla Belgii.

Niektórzy ludzie wolą naturalną barwę drewna i nie chce malować zasobników. Jednak należy pamiętać, że nie umyć lub farba może być tylko całkowicie nowe palety. Po tym wszystkim, nie wiadomo, co ładunek transportowany na tych paletach mogą być dostępne później w drewno zacznie się rozkładać materię organiczną i wydzielać nieprzyjemny zapach. Można tego uniknąć przez dokładnie uchwyt drewna za pomocą specjalnych środków dezynfekcyjnych, jak chlor.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić łóżko z palet, po prostu trzeba kupić palety i zaopatrzyć się w niezbędne narzędzie. Wybierz odpowiednią opcję, wymyślać swoje własne oryginalne wzornictwo i zacząć działać!