493 Shares 7849 views

Koryta i karmniki, podajnik podajnik

Pomagając Pierzasty i pomagamy sobie. Napełnione karmniki mogą pomóc rozwijać dobry plon: wdzięczny ptak nie pozostanie w długach, niszcząc szkodliwe owady. A ile radości doznają dziecko wlać jedzenie i obserwować ptaki gromadzą się w jego leczeniu!


karmniki – to nie jest trudne. Ukształtował go z dzieckiem jakichkolwiek materiałów pod ręką. Na przykład, z plastikowej butelki duży.

Trzeba będzie to zrobić: butelkę, marker, dwie łyżki z drewna, nóż, nożyczki, paznokci, liny. Robimy tak. Wziąć butelki, mierzoną od podstawy 7-8 cm, umieścić krzyż. Po przeciwnej stronie – to samo. Robimy nacięcie w miejscu krzyżowania i wyciąć kółeczka. Nad każdym wyciągnąć koło na tylnej stronie, a inny w przekroju nacięcia (również poprzecznie). Uchwyt łyżką (lub równoważny) wsuwa się w okrągły otwór, jest zamocowana na przeciwległej do przekroju w kształcie karbu. Dokładnie takie same zabiegi są przeprowadzane z drugim łyżką. Karmniki dla ptaków prawie gotowy. Pozostaje gorąco paznokci, aby otwory na szyjce butelki i przewlec linę przez nich. Niech karmniki zostaną wypełnione rąk Twojego dziecka. Przynieść dziecku zabawę. Nawiasem mówiąc, obok żłobie nie boli i koryta dla ptaków (zwłaszcza w czasie upałów).

Porozmawiajmy o innych podajniki – podajnik.
Mogę zrobić koryta podajnika własnymi rękami? Oczywiście. Poniżej jest jedna opcja.

Materiał: dwa wykroje (nierdzewna, 80 mm x 60 mm, grubość 1 mm), przy czym przewód (2 odcinek długości 20 mm, średnica 6 mm), przy czym przedmiot obrabiany nośny (80 mm x 30 mm, grubość 5 mm grubości), z siatki drucianej (oczek 4-6 mm).

Narzędzia: Skala, tygiel (na krachu ołowiu), wiertarka (6 mm, 16 mm), linijka, ołówek, zacisk, proboychik, rysik, kowadło, młotek, szczypce, wiertła (idealnie – wiertarka), piła do metalu (metal ).

Praca. Rozpoczynamy od doboru materiału, (i – dwa magistrali stali pomocniczych), metalu powinna być miękka. Obrobiony 2 (od 60 do 80 mm i od 30 do 80 mm). Fold puste, aby dwóch głównych okazało zewnątrz, wspierając pola. Wyrównać, skupiając się na długości 80 mm.

Preforma potrzeba dodatkowych postaciach przez iniekcję w postaci elipsy. Ta forma jest nadaje się do wielu czynników, odpornych na glebę i daje wytrzymałość rynny. Łączymy i naprawimy „sandwich”, które otrzymaliśmy (biorąc na końcach spawanie). Jest ustalona w zespole imadło (krótki bok do góry).

Z kątem (a górną stroną na odległość 10 mm) ustawionej ścianek działowych, przy czym korki są otwory 2 połówki form. Teraz kernuem, wykonywania otworów (poprzez, wiertło 6 mm).

Zapada się, tworząc korki. Cięcia dwóch kawałków drutu (6 mm, 20 mm długości). Każdy kołek z jednej strony mielenia 10 mm, tak, że kołki wprowadzić otwór bez luzu. Nieleczona (10 mm), próbuje się kierować w pocie w jednej połowie (jeśli niepewny, pot gotować). Następny kernuem, po oznaczony punkt środkowy „sandwich” ścięgno. Należy zwrócić uwagę na trwałość i niezawodność mocowania. Stsentriruem wiertarki, tak, że otwór jest prostopadły do powierzchni. Zauważamy w pożądanej głębokości zanurzenia wiertła (do wyjścia powinien pozostać mniej niż 5 mm). Najpierw przejść 6 mm wiertła, a drugi – 16 mm. Człon rozszerzalny. Wyjąć płytkę. Zauważ, że krawędź (17 mm) i odciąć nadmiar. Rezerwy top wieszak (16 mm). Aby rzucić był wygodny, nie pot rozszerza wywiercić 16 mm szyję. W siatce na taśmie podajnika arkuszy 80 mm na 50 mm. Mniejsza krawędź (50 mm) stosuje się jedną stroną i połówki uwagę to p'o-tai dla naszego siatki. Po obu stronach szczeliny symetryczny kształt sprawia, że w profilu i głębokość siatki.

Końcowy etap. Zrób uchwyty do mocowania przewodów. Pod okiem piły do 2 p'o-T'ai. Połówki powinna ciasno. Mamy szlifować spiczaste rogi i szorstkość mielenia. Wszystko. Praca jest zakończona!