365 Shares 2845 views

Homemade skuter – zabawy dla dzieci i dorosłych

Rosjanie Niedyskretne w snach i niezwykle zaradni. My, w przeciwieństwie do Amerykanów, więcej narzędzi naprawić odkurzacz. Mamy oprócz taśmy klejącej i klejem jest, co najmniej, młotek i parę śrubokrętów. Masters w naszym – więcej niż wystarczająco. I szok „grosz” w japoński zestaw minicar i pompy paliwowej „nine”, jako matka, jest umieszczona w BMW „klasy C”. Tylko trzeba erozji, lutować itp itd. Pragnienie domowej roboty prawie krwi. Trudno znaleźć człowieka, który przynajmniej raz w swoim życiu coś, że nie stara się zrobić. I to nie tylko jako dziecko! Istnieje wiele fanów, którzy rzeźbione przez całe życie i jeszcze dostać taką samą przyjemność jak dziecko.

Dzisiaj tematem self-made cudów technologii będzie nadal na pytanie: „Jak zrobić skuter z rąk?”. Homemade skuter – nie statek kosmiczny. Nie jest łatwo zebrać, ale możliwe. Rozważmy pierwszy przykład.

Musimy stary motorower (nowy zbyt źle), złom i spawarkę. Dwa ostatnie punkty są konieczne w pierwszej kolejności, aby utworzyć ramkę, jak koło będzie na motorower, widelec, silnik zbiornika z jego ramy.

Zaczynamy domowej roboty. Skutery śnieżne, jak wiadomo, nie jest dostępna z kołem przednim. Usuń je i zapomnieć o jego obecności, jest obecnie w budowie remake widelcu zamontować narty. Nawiasem mówiąc, że narty z przodu, że z powrotem, to lepiej kupić w sklepie. Uczynić swoje potrzeby z duraluminium, które jest warzone wyłącznie z argonem. Argon spawanie maszyna nie jest w ogóle. O zmienionych przed motoroweru pod zimowym wykonaniu, przesunąć do tyłu. Nasz domowy skuter przesunie się do przodu za pomocą rolek, a raczej bęben z przyspawanym „osłoną”, która jest przymocowana do łańcucha dołączone do silnika. trzeba utworzyć ramkę trapezów dla stabilności konstrukcji.

Na górze siedzenia, pod siedzeniem, „koło”, po obu stronach której narty. Należy pamiętać, że występy na kole napędowym muszą być małe. W przypadku przeszkody ze względu na nadmierne obciążeniem może zostać przerwany. Tłumik lepiej jest to zrobić samemu, nie trzeba specjalnych umiejętności. Homemade skuter i przyciąga uwagę, dzięki czemu dodatkowo kilka decybeli dźwięku nie jest szczególnie dodał. Warto wyjaśnić, że wyzwalacz transfer z nogą w instrukcji również nie zaszkodzi. Buty na pedałach trudno dostać, ale ręce – to inna sprawa. To nie jest trudne, warto spróbować. Po tym wszystkim, domowej roboty skuter z rąk nie każdy zostanie podjęta.

Opcja druga. Jeśli gdzieś w kraju nie mają biznesowych stojących za ciągnikiem, jego silnik masz, po prostu to, czego potrzebowaliśmy. Tak 6 KM już znalezione. Co mam z nimi zrobić? Wystarczy rozpocząć roboty – Skutery śnieżne zimy uprościć codzienne życie w ciągu kilku sekund.

Do poruszania się, trzeba będzie śledzić silnik. Gotowych części z Caterpillar, na przykład, „Buran”, co znacznie upraszcza proces. Na specjalistycznych stronach na temat „skuter z twoich rękach”, można łatwo kupić specjalny zestaw instalacyjny tani motocykl, która zamienia dowolny rower do samochodu skuter. Zestaw zawiera parę gąsienice silnik ze zdejmowanym ski i umieścić przednie koło. Ponieważ obszar wsparcia utworów nie przekracza 120 kg, to jest świetnym rozwiązaniem dla przenośnego skuter. Teraz pozostaje mu motoblochny silnik, składany przedni i siedziska. ma to sens, aby zainstalować przednie dwie narty dla stabilności zamiast jednego.

Składana rama jest wykonana z rur 25 * 25 50 * 50 mm, gniazdo – od małych skuterów, kierownica – roweru. Dla wygody, jest to bardziej wygodne do transportu 20 kg silnik ze sprzęgłem zamontowany na platformie szybkiego uwalniania. Obrotowy stojak domowe skuter można uzyskać przez rury ramy i widelca koła starych rowerów.