839 Shares 8617 views

Magiczny talizman – gotówka kranu

Może obejrzałeś czyimś domu takie nietypowe rzemiosła jako pływający filiżance wylewanie z jej monet. Większość ludzi ona fascynuje, a wielu nawet nie rozumieją, jak można to zrobić. W rzeczywistości, to Hack – dotknij pieniądze – po prostu się własnymi rękami i ma rodzaj złotej niewyczerpanego źródła. Produkt ten działa zarówno jako symbol bogactwa i dobrobytu, a także podmiotu, który przynosi do jego sukcesu właściciel, sukces zespołu w życiu i przyciąga prawdziwe pieniądze w dużych ilościach.


miła pamiątka

Aby czop pieniądze własne ręce mogą być prezentem dla przyjaciół, krewnych, współpracowników, przełożonych. Ta przeróbka będzie wspaniały prezent na urodziny lub ślub. W ogóle, aktywny pamiątkami mogą być skutecznie wykorzystywane w więcej niż jednej sytuacji. Oczywiście, po prostu dać pieniądze w kopercie jest rozwiązaniem bardzo powszechne. Najbardziej optymalny wariant – robić rzemiosła banknotów.
Można wierzyć w magiczne właściwości rzemiosła, czy traktować go ze zdrowym sceptycyzmem, ale bądź co bądź, taka rzecz może stać się dekoracyjnym oryginalna ozdoba każdego domu lub mieszkania albo odgrywać rolę głównego akcentu we wnętrzu pomieszczenia. Tak więc, choć jest to więcej czasu, aby porozmawiać o tym, co komponenty mogą być wytwarzane dźwig gotówki własnymi rękami. Następnie opowiemy wam o najważniejszych etapach produkcji. I można mieć pewność, że nie ma nic skomplikowany temat.

Główne składniki

musimy wytwarzania pływającego źródło:

  • Pieniądze – może to być prawdziwy banknoty lub monety, lub jakikolwiek sztuczny papier.
  • Miska jako tradycyjny części rzemiosła. Oryginały można zastąpić go zwykłym kranem.
  • Przewód metalowy, tzw drut.
  • Taśma klejąca i kleju.
  • Karton.
  • Elastyczna pianka poliuretanowa lub piany.
  • Szaszłyki z drewna lub aluminium rozwidlenia.
  • Złota farba.

Pieniądze z kranu. Master-class na dokonanie pamiątkę

Po pierwsze, uczyni to uchwyt na kubek. W tym celu sześć shpazhek kompatybilnym, a wśród nich, umieścić przewód tak, że część z nich przeprowadzono w kilku centymetrów powyżej drewnianych patyczków. Następnie szaszłyki przymocowana taśmą klejącą i pozostałą część łuk na zewnątrz przewodu pod kątem 120 stopni. Po tym, dzięki powstałej struktury, możemy przymocować kubek. Często, zamiast stosowania shpazhek zębów widłowych, które są wygięte do przodu i są przymocowane do spodka i zakrzywione do tyłu koniec uchwytu jest przyłączony do wnętrza pojemnika. Potem przychodzi kolej na balonie ze złotą farbą, które malujemy szczegół, symulując dźwig złota monetarnego.

Przed rozpoczęciem malowania należy traktować produkt z alkoholem, który usunie tłuszcz. Produkcji malowania zaleca się na ulicy lub na balkonie. Jeśli procedura zostanie przeprowadzona w pomieszczeniu, warto pamiętać, że w tym procesie nie jest alokacja rdzawy pył, który pokrywa całą powierzchnię w sąsiedztwie. Należy zastosować co najmniej trzy warstwy. W celu wysuszenia poszczególnych warstw liści około jednej czwartej godziny lub więcej. Przy wyborze barwnika, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, że w końcu będzie miał ciemniejszą barwę niż pokazując próbkę.

Następnie budujemy piedestału. Klasycznym daniem jest odpowiednia miska. Ale w rzeczywistości, można dokonać wielokątny postument z tak wielu zakątkach, które Ci się najbardziej podobają. Z zewnątrz, cokół może być przekazany z ziaren kawy lub monet. Następnie stanąć produkt jest owinięty w rachunku, więc mamy, że tak powiem, rdzeń strumienia z kranu pieniężnej. Następnie zamocować pręt do piedestału. Ważne jest, by wykorzystać pieniądze daje efekt jakby rozpylany od niego pieniędzy. Kłucie wokół rachunki kreskowych, skręcone w torbie. Jest to ostatni etap prac, a teraz możemy powiedzieć, że zarabianie pieniędzy z kranu jest zakończona.

Monety i banknoty

Ponadto, spodek mogą być ozdobione monet. W tym celu zamontować zwykły grosz, że trzeba mieć żadnej wartości. Ponadto, niektórzy ludzie są w pracy na kranie pieniędzy służy monet i medali wykonanych z materiałów dekoracyjnych. Jeśli chodzi o rachunki, może być używany jako „fałszywe” bilety i pieniądze.