496 Shares 3783 views

Przegląd SUV UAZ „Bary”

UAZ „Bars” – wytrzymała i niezawodna rosyjski SUV, która jest ceniona przez kierowców, którzy są przekonani, ruch w żaden sposób i na swój bezpretensjonalny charakter. Wczesne modele „Leopard” sprężyny były zależne i opony – wysoki profil. Nowa generacja UAZ „słupkami” (jak pokazano poniżej) jest wyposażony w nowy typ sprężyny zawieszenia, co zapewnia bardziej lub mniej gładkie jazdy. Ciało samochód jest dłuższy i szerszy, dzięki czemu UAZ „Bary” stał się bardziej stabilny na drodze, bo teraz obsługuje zawieszenia nie są zbliżone do ruchomych mechanizmów o prędkościach kątowych. Tak, a wygląd stał się znacznie bardziej imponujące.


Twórcy z „belki” UAZ próbowała dotrzeć do europejskich norm technicznych. Z tego powodu wyposażony gabinet krany do gorącego i zimnego powietrza, a bardziej kompletny zestaw wyeliminować niepożądany hałas i drgania silnika.

Wygląd SUV UAZ „Bary” stał się bardziej korzystne ze względu na niektórych liniach gładkiej i potężnych skrzydeł, dogodnym tylnymi drzwiami, oknem przesuwnym, podnóżka i farby dość wysokiej jakości. wyściełane wnętrze stało się bardziej przestronne i przewiewne.

Maksymalna możliwa prędkość UAZ „Bary” wynosi 140 km. za godzinę, która jest lepsza od innych samochodów firmy. Połączenie imponująco wyglądająca, dobra off-road i wydajność pozwala wywołać UAZ „bary” to przestronny, nowoczesny i praktyczny rosyjski SUV. Ponadto, jego cena jest znacznie niższa niż w przypadku podobnych samochodów zagranicznych.

Jaki jest koszt UAZ „Leopard”? Cena SUV będzie zależał przede wszystkim od wyboru sprzętu, wyposażenia dodatkowego i funkcji. Średnio nowe „Bary” UAZ będzie kosztować jego właściciela 400 000 – 500 000 rubli.

Informacje ogólne:

– liczba drzwi – 5 miejsc – 9;

– odległość wynosi 30 cm;

– Wtrysk silnika L4, objętość 2700 litrów 133 Losch. siły, momentu obrotowego 224 Nm

– przyspieszenie 100 kilometrów na godzinę, jest możliwe, 21,5 sekundy;

– zużycie paliwa na 100 kilometrów wynosi 16,4 litrów;

– dysk jest pełny, stały;

– pięć przekładnia manualna;

– hamulce przednie i tylne () bębna;

– objętość pień 1450 litrów lub 2650 litrów po złożeniu tylnych siedzeń;

– objętość zbiornika paliwa – 76 litrów.

Wymiary UAZ "Leopard":

– rozstaw osi 2,76 m,.

– przednie i tylne koła toru 1,600 M;.

– długość 4,550 m lub więcej.

– szerokość 1.962 m;.

– wysokość 2100 m.

SUV zawieszenie przednie sprężyny. Jest drążek, bar kołysać, wstrząs hydrauliczny amortyzator, dwie dźwignie (wzdłużne).

UAZ „Leopard”: opinie właścicieli samochodów:

Plusy: bardziej przestronna kabina i gładsza przejażdżka. W porównaniu z poprzednim modelem na drodze lepiej stabilności. Dobrej jakości farba wykończenie, konstrukcja ramy. Długa podstawa mniejsze skoki tyłu samochodu. Ponadto, nie jest okazją do tuningu i naprawach samochodów w tej dziedzinie.

Wady: Ze względu na zwiększoną masę biegowych stał się nieco gorzej. Zwiększone zużycie paliwa w porównaniu z poprzednim modelem, pewne części zamienne nie jest łatwe do znalezienia.