806 Shares 4760 views

Samochody, które pomogą przezwyciężyć brak dróg Rosja

Każdy wie o słynnych rosyjskich potężnych samochodów, które różnią się ogromny rozmiar. Kiedy je zobaczyć, trzeba się zastanowić, w jaki sposób, przez kogo są one tworzone. Naprawdę dla tych gigantów? Pierwsza odpowiedź, która przychodzi do głowy: ktoś chce spędzić czas w stylu, z doświadczeniem na morze ekstremalną i uzyskać wspaniały strzał adrenaliny. Ale takie maszyny, quady są dostępne nie tylko dla bogatych ludzi szukających rozrywki. Służą one przede wszystkim do przejścia bardzo skomplikowanej i niebezpiecznej trasie. Giants łatwo pokonać różne przeszkody, czy to rzeka, głębokie bagno, wysoki snowbank lub nawet ogromny fallen drzewa. Te maszyny nie boi się niczego, a wewnątrz nich wystarczająco wygodne, ciepłe i wygodne, a ruch prawdziwej przyjemności.

Badanie ogólnego

Na rynku nowych pojazdów ATV Rosja na drodze jest przedstawiona w bardzo dużych ilościach. Ta maszyna producentów „GAZ”, „AvtoVAZ” i innych. Są bardzo silne, mają dobrą zwrotność i łatwy do utrzymania konkurencji z modeli produkcji zagranicznej, a często daje im przewagę. Całkowicie nowy, odzyskiwanie z terenowych samochodów ciężarowych Rosja – jest przegubowo śnieg śledzone i bagno buggy GAZ-3344 i GAZ-3351. Maszyny te zostały zaprojektowane w jednym celu – aby przedzierać się do miejsca, gdzie nikt inny nie może. One wygodnie dostarczane do ludzi w każdym miejscu na Syberii. Oba typy pojazdu terenowego posiada niezwykłą wytrzymałość. Są one w stanie wytrzymać temperatury od -55 do +45 stopni. Nie żądać dla siebie zatroskany postawy i mógł stać przez dłuższy czas, pozostając w pracy, nawet w górach, na wysokości 4500 metrów. W tym przypadku mają one wysoką przepuszczalność i łatwo wygrać nawet na najmniejszych przeszkód wodnych.

GAZ-3344

Urządzenie jest off-road, off-road w stanie podbić Rosję, kierownik zespołu. Pierwszy link GAZ-3344 – nie tylko jednostka trakcyjna, która jest kabina, pięć miejsc, a komora silnika. Wszystko to znajduje się w metalowej obudowie. Ale co będzie kolejnym ogniwem w tym ciężarówki, wybierając tylko do właściciela. Może on być przedstawiony jako nowy przedział do przewozu osób kwocie do 15 osób oraz platformy podnoszącej o ładowności do 2,5 tony. Lub ustawić wszystkie możliwe urządzenia medyczne, wdrożyć kompleks pożaru lub nawet wiercić design. Silnik urządzenia jest określany Cummins, jest on wyposażony w podgrzewania marki Webasto i automatyczną skrzynią biegów Allison.

GAZ-3351

Samochód terenowy GAZ-3351 ma nieco inną konstrukcję. Główne urządzenie jest wykonane z fibroplastikovogo przemieszczenie korpusu, która jest z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym. Z pomocą pianki znacznej jakości izolacja cieplna i hałas został osiągnięty i niezależnego podgrzewacza wnętrza ciepłe Webasto nawet w najcięższych mrozów. Kolejnym ogniwem jest aktywne podwozie. On może być opcjonalny zestaw różne moduły, takie jak kabina 11-osobowa dla pasażerów, wykonane z fibroplastika i posiadające niezależny system ogrzewania. Lub podnoszenia platformy o ładowności do 1,5 tony. A także strażaków, las patrolu, jednostek medycznych, ratowniczych i wiele więcej. ruch ciężarówek na drogach Rosja dostarczyła silnik marki Steyr. To działa na olej napędowy. Innym zupełnie nowy krajowy pojazd terenowy, off-road ujmujące Rosja stała się ciężarówka 8×8 „Shaman”. Ta bestia jest przyjazny kompleks w celu przezwyciężenia przeszkód. Posiada silnik Iveco F1C 3,0 TD, moc 176 koni mechanicznych, sześciobiegową manualną skrzynią biegów i oryginalny centralny system dozujący. Idealna maszyna, jeśli Around – drogach Rosji.