601 Shares 4088 views

Uniwersalne dobre okna?

Ponad sto lat swojego istnienia, samochód został znacznie zmieniony w projekcie i cechach technicznych. Nowoczesne samochody, w porównaniu do swoich „przodków” są znacznie bardziej zaawansowane funkcje systemów elektronicznych, które w 19 wieku nigdy nie marzył, i wiele systemów bezpieczeństwa. Jednym z tych nowoczesnych urządzeń elektronicznych są okna, które są obecnie zawarte w prawie każdym poziomie. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy mówić o uniwersalnych okien, które mają wiele zalet w porównaniu z ich odpowiednikami.


Co potrafi?

To urządzenie pozwala na kontrolę położenia bocznych okien, naciskając tylko jeden przycisk. Ten uniwersalny okna nie różnią się od swoich odpowiedników w pełnym wymiarze godzin. Ale we wniosku z nich – są wyjątkowe. Fakt, że urządzenia te mogą być idealnie ustawiona na dowolnym nośniku, który normalnie funkcjonuje mechaniczny windy. W ten sposób mogą one być zainstalowane nawet w wieku dwudziestu pięciu „”, co czyni go bardziej funkcjonalne.

Uniwersalne okna pozwalają kierowcy być rozproszony z drogi i uważaj na obecnej sytuacji. Z powodu tej podróży będzie nie tylko wygodne, ale również bezpieczne.

Zalety korzystania z tych urządzeń są następujące:

  • Po pierwsze, z oknem zasilania nie trzeba obrócić uchwyt, aby podnieść lub obniżyć okno.
  • Po drugie, można kontrolować położenie okien po obu stronach samochodu. Nawet najbardziej skrajne szkło siedzisz w fotelu kierowcy, można otwierać i zamykać bez żadnego wysiłku.
  • Po trzecie, po zakończeniu instalacji wnętrza urządzenie swojego znajomego żelaza staną się bardziej atrakcyjne. Skąpe wyciągi lewarowania z pewnością nie ozdobić wnętrze samochodu.

producenci

Ostatnio, dużych popularne uniwersalne „Granat” okna. Firma ta produkuje większość nowoczesnych wyciągów elektrycznych na rynku krajowym. Mechanizm „Granat” może być idealnie ustawiony na każdy pojazd, a to, co jest jego główną zaletą. Poniżej dajemy mały przegląd modelu urządzenia.

Od strony technicznej, uniwersalne okna mają następujące cechy:

  1. Całkowite otwarcie i zamknięcie okna 5 sekund.
  2. Poziom hałasu – nie więcej niż 50 dB.
  3. Siła podczas podnoszenia szyby – 150 Newtona.
  4. Pobór prądu – 5-5,5 amperów.
  5. Posiłki – 12 wolt.

Montaż tych urządzeń nie wymaga wiercenia dodatkowych otworów. Dołączone uniwersalne okna „Granat” ma urządzenie 2 przyciskami sterowania i jasnym oświetleniu, które można ustawić absolutnie w każdej części samochodu, nawet w pobliżu rękojeści CAT. Jednak najbardziej udany od ich lokalizacji są karty do drzwi, w których zaleca się je zainstalować.

Uniwersalne okna: cena

Koszt tego urządzenia waha się od 1500 do 2000 rubli.