516 Shares 8506 views

Piwo Puby Charkowa: opinie gości, adresy, kontakty i menu

Charków to niesamowite miasto, w którym życie jest gotowane na każdym rogu. Nazywa się miastem studentów. A gdzie młodzi ludzie lubią odpoczywać przede wszystkim? Oczywiście, w jasnych, zajętych miejscach. Idealne do tego są puby Charkowa. W nich każdy członek może czuć się swobodnie i zrelaksowany. Po ciężkiej pracy lub w tygodniu studiów – to jest rzecz.

W takich miejscach gromadzą się ludzie o różnych zainteresowaniach, rodzajach aktywności i możliwościach, ponieważ wszyscy lubią przyjazną atmosferę, nowe znajomości i niezwykłą rozrywkę. Artykuł przedstawia najbardziej popularne puby w Charkowie, z których jeden z pewnością będzie wymagał od turystów wymagających gości.

Fat Goose Pub

Czasami nie musisz iść daleko, aby siedzieć w stromym miejscu. Dla wielu osób doskonałą opcją na jakość urlopu jest "Fet Gus Pub" (Charków, Ul. Space, 21) – instytucja, w której harmonijnie zjednoczyły się najlepsze strony tradycyjnych pubów. Niektórzy uważają, że to pierwotne męskie miejsce, w którym kobiety nie są mile widziane, ale to wszystko jest nonsensem, ponieważ seks kobiecy w Fat Goose Pub jest tak samo mile widziany.

Na zewnątrz instytucja jest tworzona w klasycznym stylu angielskim, które już przyczynia się do przyjemnej atmosfery, która się w niej panuje. Goście mają do dyspozycji bogate zaplecze rozrywkowe.

Oprócz rozmaitych napojów z pianą i bogatego menu Goście mogą oglądać ważne wydarzenia sportowe, organizować konkursy w bilard lub sprawdzić ich dokładność w rzutkach. To prawda, goście zauważyli punktualność w pracy personelu i kuchni, ale szybko poprawili.

Red Door Pub

Proste, przyjazne spotkania lub duże uroczystości – każda rozrywka może być zapamiętana przez niezapomniane emocje, jeśli połączysz je z właściwym miejscem. Puby Charkowa pozwalają spędzić wieczór pełen przyjemnych wrażeń. Spośród ich dużej liczby wyróżnia się Red Door Pub – ulokowana przy ulicy Gogol, instytucja 2A, która przez krótki czas zajmuje się zwiedzaniem gości. Wielu znają miejsce o podobnej nazwie Black Door Pub. I Red Door Pub, możesz powiedzieć, jego brat. Przez chwilę to miejsce pracowało w trybie testowym.

Ponieważ jest dość młoda, potrzebny był ten okres, aby w pełni przygotować menu, "frytki" i inne niuanse, na podstawie opinii użytkowników.

Red Door Pub – pub (Charków), którego menu będzie bardzo różnorodne. Choć należy zwrócić szczególną uwagę na pizzę. W tej instytucji przygotowywana jest w szczególny sposób, dając możliwość cieszyć się tym naczyniem neapolitańskim jak najwięcej. Na wstępnym etapie, Red Door Pub oferował 6 rodzajów pizzy, ale menu stale się poprawia, co oznacza, że lista ta jest dalekie od ostatecznych.

Dublin Pub

Nowe odczucia można znaleźć w dość zwyczajnym miejscu. Odwiedzający Dublin Pub (Charków, ul. Nauka 12) pozostawiają z najlepszych wrażeń swojej pracy. Dobre drinki oprócz wesołej firmy, stromej atmosferze i wysokiej jakości usług sprawiają, że proste wieczór małe wakacje.

Dublin Pub od dawna uznawany jest za idealne miejsce, gdzie irlandzkie tradycje są doskonale urzeczywistnione. Sercem takiej instytucji jest menu baru. W Dublin Pub Goście mogą zjeść fantastyczny wybór piwa keg.

Ponad 14 odmian tego napoju odznacza się bogatym smakiem i intrygującym zapachem. Inną rzeczą, która słynna jest Irlandia to whisky. W Dublin Pub można spróbować aż 19 rodzajów tego rodzaju, od szkockiego po amerykański. Nie możesz iść do takiej instytucji i nie próbować przynajmniej jednego z tych napojów. Również oferowane są znaczny wybór przekąsek i niekończące się wesołe miasteczko.

Ślepy świnia

Zwiedzający zawsze przyciągali ciekawych nazwisk i jasnych znaków. "Ślepy świnia" – pub w Charkowie, gdzie chcesz się zatrzymać. Instytucja wciąż zanurza się z progu w swobodną atmosferę, w której przyjacielska komunikacja pod szkłem pianki przebije się radością. W menu można zobaczyć imponujący wybór napojów i przekąsek dla nich.

Jednak wiele osób nie lubi umieszczania ślepych świń. Pub znajduje się w korytarzu, w trudnym miejscu (przy ulicy Geroev Stalingrada, 169/24), więc nie da się go o tym dowiedzieć. Instytucja jest bardzo prosta: duża hala, drewniane stoliki i krzesła, duży licznik barów – nic niezwykłego, wszystko w stylu klasycznych pubów. Piwo w ślepej wadze jest warzone przez Ciebie. W tym miejscu jest aż 7 rodzajów i cydr z własnego przygotowania. Można zamówić dania kuchni irlandzkiej, które również cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Stargorod

Wysoka jakość oferowanych usług i chłonąca atmosfera zabawy słynie z "Stargorod", położonego przy ul. Lermontovskaya 7. Jest to miejsce, gdzie zachowały się stulecia tradycji piwa. Wszystkie puby w Charkowie mają swoje zalety, ale to jedno z najbardziej wyjątkowych. Wnętrze cieszy się lakonizmem i prostotą, chociaż uważa się za najdrobniejsze szczegóły i wygląda bardzo organicznie na wszystko, co dzieje się w środku. "Stargorod" – instytucja, w której można nie tylko dobrze siedzieć, ale także nauczyć się czegoś nowego.

Na terenie pubu działa browar, gdzie regularnie organizowane są wycieczki. Więc możesz nie tylko spróbować wspaniałych rodzajów napoju piankowego, ale także zobaczyć, jak gotują.

W menu, z wyjątkiem napojów, prezentowane są dania kuchni europejskiej. Szczególną uwagę należy zwrócić na stanowisko kulinarnych tradycji Niemiec, które najlepiej pasują do piwa. W takim miejscu wystarczy odwiedzić raz, a następnie spędzić w nim każdy weekend.

Irlandzki pub

Puby Charkowa zawsze są zabawne, komunikacyjne i niesamowite. Dla wielu ulubionym miejscem wypoczynku jest irlandzki pub na ul. Mironositskaya 46. Zgodnie z irlandzką tradycją, która cieszy się dużym uznaniem przez koneserów jakości. Wśród wielu podobnych miejsc Irish Pub wyróżnia się faktem, że można spróbować unikalnych rodzajów piwa.

Guinness, Irlandzki Murphy Irish Murphy i Murphy nie można spróbować wszędzie, ale nie ma żadnych przeszkód w tym pubie. Dania kuchni europejskiej są doskonałe dla nich. Szczególnie w tym miejscu jak niemieckie i irlandzkie przysmaki. Odwiedzający dostaną żywe wrażenia, pozwalając sobie na odpoczynek w dobrej firmie, z pysznymi potrawami i wydarzeniami sportowymi nadawanymi przez ukochaną drużynę.

Ciekawe wnętrze w kolorach flagi irlandzkiej, obsługa na wysokim szczeblu, bogate menu, dobry program rozrywkowy, częste promocje – wszystko w irlandzkim pubie odbywa się tak, aby każdy użytkownik mógł zrozumieć, co jest troską, przytulnością i niezapomniany odpoczynek. Ponadto instytucja prowadzi system rabatów dla stałych gości, a członkowie klubu piwa mogą przy zamówieniu piwa wypić je z własnego kubku.