158 Shares 8706 views

Restauracja "Golden Dragon", Moskwa: adres, menu, recenzje

Nie ma nic dziwnego i zaskakującego, ponieważ w Moskwie jest wystarczająco dużo obiektów rozrywkowych. Stolica ma najlepsze bary, restauracje, kluby, gdzie można się dobrze bawić, zrelaksować się i cieszyć się wspaniałą kuchnią autorską wykonywaną przez najlepszych kucharzy. Ostatnio kolorowe restauracje orientalne stały się bardzo popularne. Wydaje się: kim w naszych czasach zaskoczysz się rolkami, owoce morza z markowymi sosami? Ale naprawdę warty uwagi do restauracji, gdzie wiedzą, jak gotować i honorować krajowe tradycje krajów wschodnich, nawet w stolicy jest nieistotny. Wielu chce uciec od zgiełku Moskwy w cichym, spokojnym, naprawdę niebieskim miejscu. I to może zaoferować restaurację "Złoty Smok" (Moskwa). Tutaj wszyscy goście są zaproszeni do pogrążenia się w wyrafinowanej i barwnej atmosferze prawdziwego Wschodu. Opinie użytkowników stanowiły podstawę naszego przeglądu i pozwoliły zapoznać potencjalnych użytkowników z koncepcją instytucji.


O restauracji

Restauracja "Golden Dragon" (Moskwa) jest reprezentowana przez pięć przestronnych sal, gdzie każdy element wnętrza przypomina Wschód. Wszystko to zostało przemyślane do najdrobniejszych szczegółów: począwszy od stylizowanej aranżacji wnętrz, kończącej się narodową odzieżą i subtelnym wschodnim pięknem dziewcząt służących zwiedzającym. Wielu ludzi twierdzi, że tylko kilka minut spędzonych tutaj sprawia, że czujesz atmosferę na wschodzie, zdejmij swój umysł z zgiełku i hałasu współczesnego rytmu życia. To miejsce jest naprawdę warte odwiedzenia, ponieważ oferuje usługi o doskonałej jakości.

Koncepcja

Restauracja "Golden Dragon" (Moskwa) jest przestronna i przestronna, jest przeznaczona na przyjazne spotkania, negocjacje biznesowe i spotkania. Jednocześnie instytucja przyjmuje wnioski o organizację bankietów. Jeśli wybierzesz tę restaurację na obchody rocznicy, firmy lub wesela, nie będziesz żałować: wykwalifikowany i uprzejmy personel dołożymy wszelkich starań, aby zaspokoić życzenia każdego klienta i przekształcić swoje wakacje w prawdziwy baśń.

Autorzy projektu pomyślnie osiągnęli harmonię między kuchnią chińską, japońską i europejską, tak aby każdy gość czuł się komfortowo.

Projekt wnętrza

Restauracja znajduje się w samym sercu stolicy. Ulica Kalanchevskaya jest dość zatłoczona, ponieważ znajduje się w obszarze największych stacji kolejowych. "Złoty Smok" pozwala uciec przed zgiełkiem, cieszyć się spokojem i pacyfikacją nieodłącznie Wschodu. Goście mają do wyboru pięć pokojów tematycznych: salonik morski, chiński, Imperial, salon VIP oraz przytulny bar.

Najbardziej pojemny jest Imperial Hall, zaprojektowany tak, aby pomieścić 70 osób – często wybierany jest do bankietów. Tłumione światło, obfite czerwone odcienie, złoto, wizerunek sakura, hieroglify – wszystko to przypomina małą prowincję chińską. Nieco mniej VIP-hall – może pomieścić do 45 osób. Usiąść w małej firmie przyjaciół i rodziny może być w hali morskiej, zaprojektowanej dla 15 osób. Znajdziesz się w prawdziwym podwodnym królestwie. Wnętrze hali odpowiada nazwie: sieci rybackich na ścianach i sufitach, ogromne akwaria z rybami egzotycznymi, krakowami, żółwiami i innymi podwodnymi mieszkańcami. Studnia i inne hale z małymi stołami i miękkimi sofami – doskonałe miejsce na przyjazne spotkania, rodzinne wieczory.

Menu

Oczywiście wielu potencjalnych gości chce zrozumieć, jakie kreacje kulinarne mogą rozbić restaurację "Złoty Smok" (Moskwa). Menu jest reprezentowane przez krajowe dania kuchni chińskiej i japońskiej, tutaj będą mogli Państwo skosztować najlepszych kulinarnych arcydzieł kuchni europejskiej i oszałamiających deserów, z których nawet najbardziej wyszukane słodkie będą prawdziwym rozkoszą.

Wielu odwiedzających restaurację zdecydowanie zaleca ocenę specjałów w wykonaniu szefa kuchni. Sałatka "Assorted", reprezentowana przez niestandardowe połączenie składników z opatrunkiem autora – dumą instytucji. Jest lekki, delikatny, wyśmienity, a we wschodnim stylu jest pikantny, lekko islandzki. Nie tylko sałatka "Assorti" przyciąga uwagę zwiedzających. Będąc w restauracji po raz pierwszy, warto spróbować karpia w twardym sosie słodko – kwaśnym – na pewno nie jadłeś smaczniejszego w swoim życiu. I oczywiście świeże owoce morza serwowane jest tutaj z niezwykłymi sosami i warzywami.

Lunche biznesowe

W dni powszednie od 11:00 do 17:00 restauracja "Golden Dragon" (Moskwa) oferuje swoim gościom doskonałe obiady biznesowe, reprezentowane przez potrawy kuchni chińskiej, japońskiej i europejskiej. Taka obfitość i różnorodność opcji, które nie oferują innych restauracji w Moskwie. W zaledwie 300-400 rubli spędzisz kolację w eleganckiej atmosferze i spróbować najlepszych dań w restauracji.

Program rozrywkowy

Aby odwiedzić instytucję przekształcone w prawdziwe święto, administracja zajął się organizacją doskonałego baru karaoke. Wielu z nas lubi śpiewać, konkurować z wokalnymi umiejętnościami z innymi, ale nie w każdej instytucji można to zrobić z prawdziwą przyjemnością i przyjemnością. Na pewno nie można powiedzieć o restauracji "Golden Dragon" (Moskwa). Opinie gości mówią, że ściany tego zakładu pomagają ujawnić talenty i uprawiać gwiazdy. Śpiewanie ulubionych utworów muzycznych z minionych lat i współczesnych hitów pod akompaniamentem muzycznym wysokiej jakości to coś, co nie będzie oferować wszystkich restauracji w stolicy. Trzeba przyznać, że restauracja "Golden Dragon" (Moskwa) jest jednym z najlepszych barów karaoke w stolicy, a to zdaniem prawdziwych gości. Ten najwyższy wynik jest dumą instytucji.

Serwis

Pod wieloma względami wrażenie wizyty w restauracji zależy nie tylko od kuchni, ale także od poziomu obsługi. Tak więc prawdziwe opinie gości potwierdzają opiekę i uprzejmość personelu restauracji "Złoty Smok". Kelnerzy – prawdziwi specjaliści, dobrze znają kuchnię chińską, japońską i europejską, znają skład każdego naczynia, więc upewnij się, że pomagają określić wybór, w oparciu o preferencje smakowe i życzenia każdego gościa.

Czy planowałeś wielkie święto? Skonsultuj się z administracją instytucji: możesz pomieścić salę bankietową, zamówić toastmaster, DJ i świętować menu.

Skontaktuj się z nami

Kalanchevskaya Street znajduje się niedaleko tak zwanego Placu Trzech Stacji, w pobliżu stacji metra Komsomolskaya. To miejsce jest żywe, zadowalające. Ogromną popularnością wśród przechodniów cieszy się restauracja "Złoty Smok". Adres jego lokalizacji: ul. Kalanchevskaya, dom 15 a. Jeśli chcesz zarezerwować stolik lub zorganizować uroczystość, najlepiej po raz pierwszy zadzwonić pod jeden z numerów kontaktowych, które można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Podsumowując

Restauracja "Złoty Smok" (Moskwa) – mały, wschodni narożnik pośród hałaśliwych i zatłoczonych Moskwy. To miejsce jest jasne, kolorowe, bardzo nietypowe nawet dla stolicy. Jeśli chcesz cieszyć się kuchnią autora, spędzić wieczór w prawdziwą orientalną restaurację, pogawędzić z przyjaciółmi i rodziną, zaprezentować wspaniałe dane wokalne, przyjdź tutaj. Wyglądasz inaczej na wschodnią kuchnię i jednoznacznie uzupełnij swoją skarbnicę ulubionymi restauracjami w Moskwie o bardzo nietypowej i kolorowej instytucji.