549 Shares 6227 views

Restauracje w Kemerovo: recenzje, opinie

Nie wszyscy przeciętni obywatele naszego kraju mogą sobie pozwolić na posiłki w restauracjach. Dla wielu z nas podróż do takiego miejsca staje się wielkim wydarzeniem. To tutaj świętujemy święta, obchody, spotykamy się z przyjaciółmi i rodziną. Niezależnie od dużego i rozwiniętego miasta, niezależnie od tego, ile jest tam rozrywkowych i rozrywkowych, czasem niełatwo jest zdecydować się na naprawdę godną opcję.

Aby spędzić czas z przyjemnością, musisz staranniej zbliżyć się do wyboru restauracji. Zdecydowaliśmy się wybrać najlepsze restauracje w Kemerovo na podstawie opinii dokonanych przez prawdziwych użytkowników, oceniać poziom obsługi w nich, wnętrze i kuchnię. Na pewno wśród prezentowanych opcji znajdziesz coś wyjątkowego.

"Monachium"

Proponujemy wizytę w instytucji z prawdziwą kuchnią bawarską. "Monachium" – restauracja (Kemerovo), która jest jedną z najpopularniejszych w mieście, ale tylko w jej wnętrzu. On Pompatyczny, luksusowy, ale w rzeczywistości jest to duży pub. Fani upojenia piankowego napoju od dawna doceniają to miejsce. Istnieje ponad 40 rodzajów piwa, a wybór przekąsek jest mile zaskoczeniem. Goście zwracają uwagę na uprzejmość i troskę personelu. "Monachium" – restauracja (Kemerovo), która zdecydowanie nie nadaje się na uroczystości, imprezy firmowe, ale na spotkania z przyjaciółmi, oglądając sport na filiżankę pachnącego napoju – całkiem. Ceny są czymś więcej niż demokratyczne, więc zakład cieszy się taką popularnością.

"Aviator"

Jeśli szukasz miejsca z luksusowym stylizowanym wnętrzem, wykwintną kuchnią i wspaniałą obsługą. Zwróć uwagę na restaurację "Aviator" (Kemerovo). Ta instytucja ma "duszę". Znajduje się w samym centrum miasta, na nasypie rzeki Tom, bez zamieszania i hałasu. Wszyscy goście czekają na wyrafinowane wnętrze, potrawy tradycyjnej kuchni europejskiej. Restauracja "Aviator" jest jedną z najlepszych w mieście, często wybierana na uroczystości, imprezy firmowe, negocjacje handlowe i spotkania z przyjaciółmi.

Wszelkie wakacje tutaj staną się wielkim wydarzeniem, po tym wszystkim instytucja jest odpowiedzialna za dobry humor i niezapomniane emocje. W "Aviator" jest zespół prawdziwych profesjonalistów, którzy zaspokoją wszelkie potrzeby swoich klientów, w razie konieczności zdobią salę bankietową według własnego uznania. Jeśli jesteś w mieście po raz pierwszy, poszukaj miejsca, w którym możesz się dobrze bawić, sprawdź tę restaurację, to Cię mile zaskoczyć.

"Imperium"

Część ogromnego kompleksu rozrywkowego jest restauracja "Empire" (Kemerovo). Jeśli chcesz nie tylko spróbować pysznych dań kuchni europejskiej, ale także tańczyć, zagrać w bilard lub kręgle, chodź tutaj. To miejsce jest atmosferyczne i dość rozpoznawalne. Wszyscy twórcy, którzy chcą konkurować ze swoimi umiejętnościami głosowymi, mogą pójść do baru karaoke. Dla obchodów, czy to ślub, rocznica czy firma, zaprojektowana jest ogromna sala bankietowa, która, jeśli klient chce, może być wydana w dowolnym stylu. W sezonie ciepłym na terenie kompleksu otwarty jest namiot, idealny na uroczystości na świeżym powietrzu. Ci, którzy chcą przechodzić na emeryturę lub, powiedzmy, prowadzą negocjacje handlowe zawsze mogą chodzić do VIP-pokojów.

Menu jest tak zróżnicowane, że każdy gość będzie w stanie znaleźć coś specjalnego dla siebie. Goście zwracają uwagę, że gotują tutaj po prostu niesamowite: zawsze świeże, smaczne, a jedzenie w restauracji jest poza pochwały. Uprzejmi i mili kelnerzy doskonale rozumieją różnorodne potrawy, listę win, więc zawsze pomóżcie w wyborze.

"Restauracja 42"

Restauracje Kemerovo znajdują się w różnych częściach miasta. Ale niektóre placówki są tak rozpoznawalne, że mieszkańcy są gotowi, aby przejść na drugi koniec wsi, aby dostać się do komfortowej atmosfery dla siebie. Jedną z tych instytucji jest "Restauracja 42" (Kemerovo). To miejsce dla osób ceniących sobie wnętrze nowoczesnego miasta, przestrzeń z niepowtarzalną atmosferą, skąd nie chcesz wychodzić. Tutaj możesz spędzić czas z przyjaciółmi, bawić się oglądając transmisje sportowe. Ponadto tutaj można organizować spotkanie biznesowe, korporacyjne, a nawet romantyczną datę. Lista win jest szczególną dumą z restauracji, docenionej przez wielu odwiedzających. Oto najlepsze wina z Francji, Włoch, Hiszpanii, a nawet z Australii. Szef kuchni zaoferuje Ci kulinarne arcydzieła kuchni rosyjskiej, europejskiej, uzbeckiej i japońskiej.

"Ubranie"

Najlepsze restauracje w Kemerovo nie mogły zrobić bez malowniczego miejsca zwanego "Zabye". Jest to rodzaj symbolu górskiego kuzbasu, miejsca o niesamowitej atmosferze i wspaniałej kuchni. Jego historia sięga dalekiej przeszłości, ale to nie jest najważniejsze. Czarne ściany z wybrzuszonymi kawałkami węgla, kaski i narzędzia dla górników – coś, co tworzy prawdziwie niepowtarzalną atmosferę instytucji. Ale wszystko inne jest tu dobrze przygotowane. Na wszystkich gości czekają owoce morza, najlepsze dania kuchni rosyjskiej i europejskiej. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na tę instytucję, jeśli szukasz, gdzie spotkać się z przyjaciółmi i spędzić wieczór z szczerymi rozmowami.

Podsumowując

Przedstawiliśmy Państwa uwagę najlepszych restauracji w Kemerowie. Są to takie instytucje w mieście, w których można się dobrze bawić w towarzystwie przyjaciół i krewnych. Zapewne spośród prezentowanych opcji każdy znajdzie dla siebie miejsce z oszałamiającą kuchnią, atmosferą autora i doskonałą obsługą.