855 Shares 8188 views

Restauracja "Gastronomia": podstawowe informacje, menu i recenzje

Petersburg jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej zamożnych miast w Rosji. Tysiące turystów przyjeżdża tu każdego roku, istnieje ogromna liczba hoteli, restauracji, kawiarni i barów. Ale znalezienie naprawdę wspaniałego miejsca niedawno stało się niezwykle trudnym zadaniem.


Dziś, nie tylko w północnej stolicy, ale także w innych dużych miastach Rosji, istnieje wiele kawiarni i restauracji. Jednocześnie twórcy większości nowych projektów nawet nie myślą o tym, aby dać swoim gościom przyzwoity poziom obsługi, wysokiej jakości potrawy i akceptowalne ceny dla nich. Dziś omówimy szczegółowo pracę restauracji, która jest częścią projektu "Projekt Ginza".

Gastronomia to restauracja (SPb), która działa od dość dawna i cieszy się dużą renomą. W tym artykule przeprowadzimy szczegółowy przegląd tej instytucji, omówimy menu, a także poznaj informacje zwrotne i wiele innych, które są związane z tą instytucją.

Podstawowe informacje

Restauracja "Gastronomia" jest bardzo popularną placówką w Sankt Petersburgu, przy czym średni punkt waha się od półtora miliona rubli. Jest to, jak wspomniano już w mieście Petersburgu. Adres: ulica Stremyannaya, dom 21, budynek 5a. Instytucja działa zgodnie z następującym harmonogramem:

  • Poniedziałek – środa – od 11 do 2;
  • Czwartek – piątek – od 11 do godzina jeden nad ranem;
  • Sobota – niedziela – od południa o jeden nad ranem.

Ponadto należy zauważyć, że restauracja "Gastronomics" oferuje swoim klientom utrzymanie na swoim terytorium wszelkich uroczystych wydarzeń, ale z góry za to należy indywidualnie dyskutować o wszystkich niuansach z menedżerem. Możesz rozmawiać z administratorem osobiście lub telefonicznie.

Nawiasem mówiąc, dla tych, którzy planują dostać się do tej instytucji w transporcie podziemnym, warto zauważyć, że najbliższe stacje metra to Vladimirskaya, Mayakovskaya i Dostoevskaya.

Warto również zauważyć, że w tym miejscu gastronomii każdy może zamówić dostawę żywności do domu. Przy okazji, w tym przypadku masz okazję spróbować potraw kuchni europejskiej, wegetariańskiej, gruzińskiej, azjatyckiej i autora.

Opis

Opisana dziś restauracja "Gastronomics" (Petersburg) jest doskonałym miejscem na catering z unikalnym wystrojem wnętrz, a także doskonale przemyślanym projektem. Należy zauważyć, że projekt tego projektu obejmował popularne studio Moskwy o nazwie NoGraph.

Jeśli planujesz odwiedzić tę instytucję, na pewno musisz wiedzieć, że znajduje się na szóstym piętrze centrum handlowo-rozrywkowego "Olympic Plaza", skąd można podziwiać wspaniały widok na zabytkowe centrum Petersburga. Przy okazji, jedną z zalet tego projektu jest dostępność otwartej kuchni, której powierzchnia wynosi około 400 metrów kwadratowych. Okazuje się, że każdy klient ma okazję obserwować, jak doświadczeni szefowie kuchni przygotowują się z prawdziwych produktów do tych arcydzieł kulinarnych.

Ponadto, na drugim piętrze obiektu, o którym mowa w tym artykule, jest duży taras, który funkcjonuje przez cały rok. To miejsce tej restauracji nazywa się oazą, położoną w centrum Petersburga, a zimą jest to doskonałe miejsce pod zamknięciem kopuły, gdzie jest wyjątkowy komfort i spokój.

Szef Kuchni

Głównym kucharzem tego projektu jest Anton Isakov, urodzony w 1985 roku w mieście Leningrad. Młody człowiek studiował w moskiewskim technicznym kolegium, po czym został kucharzem okrętowym. W 2005 roku mężczyzna zaczął swoją kulinarną karierę, biorąc pracę w restauracji Sculptors, która należy do Fabrizio Fatucci. Dość często ci dwaj funkcjonowali wtedy Prezydenta Federacji Rosyjskiej Dmitrija Miedwiediewa, zarówno na zamkniętych, jak i otwartych imprezach.

Wśród najważniejszych osiągnięć szefa kuchni w danej chwili warto podkreślić jego udział w różnych festiwalach na całym świecie. W tym przypadku nie można pominąć występu w Paryżu na festiwalu o nazwie Omnivore Paris, a także prezentacji Federacji Rosyjskiej w tygodniu rosyjskiej kuchni w Estonii i uczestnictwa w kongresie kucharzy z różnych części świata, gdzie zaprezentowano wiele nowych technik gotowania.

Do tej pory Anton Isakov jest dość udaną osobą, która stara się ulepszyć kuchnię rosyjską, a jednocześnie nie zapominając o swoim hobby, jakim jest pisanie obrazów.

Mapa żywności

Restauracja "Gastronomia" menu ma dość interesujące i rozległe. W tym przypadku można zamówić różnorodne śniadania, sałatki, gorące przekąski, potrawy z warzyw, zupy, pizze, pieczywo, wok-potrawy, makaron i risotto, ryby i owoce morza, potrawy z węgorza, arcydzieła gotowania mięsa, Japońskie jedzenie, desery i wiele innych.

Tak więc stek "Ribai" kosztuje 2590 rubli, a unikalne mini-hamburgery kosztują tylko 690 rubli. Jednocześnie masz okazję spróbować julien z przegrzebek i kurczaka na 620 rubli, sałatkę z kalmary, sos jogurtowy, awokado i brokuły na 740 rubli, ostrygi na 590 rubli. Różne włoskie przysmaki z mięsa na 890 rubli. , Naleśniki na 220 rubli, ciasto Pavlova na 360 rubli., Napoleon gotowane z mango, za 390 rubli, Medovik na 320 rubli, ciasto czekoladowo-wiśniowe na 390 rubli i dużą liczbę innych arcydzieł Nowoczesne gotowanie.

Recenzje

Opinia użytkownika o tej instytucji jest dość pozytywna. Ludzie lubią wysoki poziom obsługi, nowoczesne wnętrze, domową atmosferę i nienaganną jakość potraw. Możesz tu przyjechać bezpiecznie, przyjemny apetyt!