99 Shares 8968 views

Najlepsze restauracje w Omsk: lista, ocena, opis i recenzje

Do Twojej uwagi nie prezentujemy pełnej listy restauracji i kawiarni w Omsk, recenzje, które pozostawiają tylko przyjemne wrażenie i nie przechodzą przez te zakłady.


Z tego artykułu dowiesz się o najlepszych restauracjach i kawiarniach w mieście, o ich opiniach. Zostaniesz przedstawiony ich krótkim opisem, trybem działania i wiele innych. Teraz omówimy restauracje w Omsk, których lista jest ograniczona, ponieważ są najbardziej wartymi przedstawicieli kultury żywnościowej Rosji.

Cafe Khutorok

Wyjątkowo wygodne miejsce z wnętrzem, które tworzy wyjątkową atmosferę dla tej instytucji. Ten rustykalny styl stanowi rodzaj przytulności, w której można się ukryć przed hałasem miasta. Sala na 50 miejsc posiada również letni taras, strefę VIP i parkiet.

Akompaniament muzyczny uzupełnia sytuację i daje jeszcze większy urok. Wnętrze przyciąga oko, przypomina związek z naturą i daje możliwość odpoczynku.

Kuchnia

Menu obejmuje różnorodne potrawy kuchni europejskiej, wschodniej i ukraińskiej, a także pyszne mięso przygotowywane na grilla przez profesjonalnego szefa kuchni.

Różnorodność menu dostarcza jedzenia dla każdego smaku. Każdy znajdzie tu nie tylko wykwintne potrawy, ale także potrawy przyrządzane z domowej kuchni. Niedrogi lunch biznesowy można spróbować w "Domu" od 11:30 do 16:00, a to nie zajmuje dużo czasu, ale nastrój wzrośnie przez cały dzień.

Recenzje

Opinie o restauracji można znaleźć tylko najbardziej pozytywne. Pyszne jedzenie, troskliwy personel, przytulna atmosfera, przyjemna muzyka – to słowa, które odwiedzający kawiarnie dają kawiarnię. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i pomoc w organizowaniu uroczystości również proszę każdego gościa, który zajrzał do Khutorok.

Odwiedzający

Goście tego wspaniałego zakładu to osoby ze średnim dochodem, ponieważ stosunek ceny do jakości jest dość lojalny. Prawie każdy może sobie pozwolić na odpoczynek w tej kawiarni. Średnia kontrola wynosi od 400 do 1000 rubli.

Najlepsze restauracje w Omsk (opinie służące za podstawę do oceny) przedstawione w tym artykule, zdecydowanie polecamy odwiedzić. Teraz porozmawiajmy o zasługach tej instytucji.

Korzyści

– dostępność cen.
– zróżnicowane menu, w tym mięso na grillu.
– Domowa atmosfera.
– Profesjonalny personel.
– godny lunch biznesowy.
– Jest parking.
– Organizacja uroczystości.
– Muzyka na żywo.

Adres i harmonogram

Możesz znaleźć restaurację w mieście Omsk, wzdłuż ulicy 10 października, numer domu 141, budynek №1.

Godziny pracy:
• od poniedziałku do czwartku od 11:30 do 24:00;
• piątek, sobota od 11:30 do 02:00;
• niedziela od 12:00 do ostatniego gościa.

Restauracja Kolchak

Instytucja wygląda jak czteropiętrowy budynek w zabytkowym centrum miasta. Na każdym z czterech pięter znajduje się hol z własnym wnętrzem.

Irish Pub znajduje się na pierwszym i drugim piętrze budynku.

Zachwycające witraże, symbole celtyckie i przyjemna muzyka tworzą irlandzki styl zakładu.

Na drugim piętrze znajduje się włoska restauracja Piccola Italia. Meble wykonane z drewna, antyczne krzesła i żyrandole przenoszą atmosferę starego domu włoskiego.

Na trzecim piętrze zajęła się restauracja "Chayhana" w orientalnym stylu. Sytuacja wypełnia duszę zagadkami wschodu i zanurza w zupełnie innym świecie.

Klub Mięsny znajduje się również na trzecim piętrze. Tutaj można poczuć się w pokoju i szczęściu. Eleganckie obrazy i wnętrze pomogą Ci poczuć się w miłej atmosferze.

Na najwyższym piętrze znajduje się duża sala bankietowa na uroczystości masowe.

Menu

W wielu restauracjach serwowane jest obfite menu. Każde piętro specjalizuje się w daniach różnych potraw.

W kompleksie restauracji znajduje się menu główne, włoskie menu, lunch biznesowy, menu z grillem, menu steków, menu kiełbasek oraz menu nowości od szefa kuchni. Ceny są zróżnicowane i są dość demokratyczne.

Znajduje się tam także obszerna lista win.

Recenzje

Wystrój wnętrz, dość zróżnicowane menu, wiele hal zadziwia odwiedzających i nikogo obojętnego. I rozsądne ceny są podwójnie miłe dla oka i pozwalają odwiedzić restaurację znowu i znowu.

Odwiedzający

Odwiedzić tę restaurację można sobie pozwolić prawie wszyscy, ponieważ w tak wielu różnych salach i menuch nie da się znaleźć czegoś dla siebie. I menu lunchu biznesowego jest szczególnie zadowolony z jego cen.

Korzyści

  • Rozsądne ceny.
  • Ogromny wybór menu.
  • Wiele różnych sal.
  • Niewidomalne wnętrze.
  • Dobra muzyka.
  • Doskonała obsługa.

Adres i harmonogram

Ten elegancki obiekt mieści się w Omsk, przy ulicy Broz Tito, 2/1.

Restauracja czynna jest codziennie od 12:00 do 1:00.

Restauracja "Klub ludzi biznesu"

Dekoracje pięciu sal restauracyjnych zachowują najlepsze starą rosyjską tradycję z XVIII wieku. Szlachetny styl uzupełnia majestyczna kandelabra i kominek. A przy wejściu na spotkanie będą dziewczęta w ludowych rosyjskich sarafanach, co pozwoli Ci w pełni zanurzyć się w atmosferze ostatnich stuleci.

Kuchnia

Menu zawiera potrawy w najlepszych tradycjach kuchni rosyjskiej, europejskiej i orientalnej. Do dyspozycji Gości jest również specjalne menu dla Maslenitsa, chude menu oraz menu Starego Rusku. Więc tutaj czekaliście zarówno na potrawy wchodzące w przedmioty instytucji, jak i tradycyjne wymyślne potrawy popularnych kuchni. Za co restauracja trafnie trafia na swoje miejsce w liście "Najlepsze restauracje i kawiarnie w Omsk". Ocena restauracji po prostu nie może być bez "Klubu Ludzi Biznesowych". Teraz omówmy opinie przekazane przez klientów.

Recenzje

Prowadzenie imprez, spotkań biznesowych, prezentacji, ślubów w tym miejscu jest jakościowo o wiele innych restauracji w Omsk. Lista uroczystości, które można trzymać w ścianach restauracji jest świetna.

Wielu gości przyciąga również dogodna lokalizacja instytucji, prowadzenie przyjęć i menu na zewnątrz, które można wykonać za każdy budżet.

Fascynująca atmosfera narodowego stylu wypełnia serce ciepłem i przywraca daleką przeszłość.

Odwiedzający

Restauracja jest bardzo popularna, wyprzedzając inne restauracje w Omsk. Lista znanych firm w mieście, stale współpracująca z restauracją, rośnie niezmiennie.

Wiele dużych przedsiębiorstw chce organizować imprezy firmowe, prezentacje, spotkania biznesowe w tym ulubionym miejscu. Ich wybór opiera się na przyjemnym stosunku ceny i jakości, a także do profesjonalnego personelu.

Korzyści

– różne potrawy.
– Specjalne wnętrze tematyczne.
– Lokalizacja w centrum miasta.
– Wybierz menu dla różnych budżetów.
– Organizacja uroczystości na zasadzie "pod klucz".
– przyjęcia na pola.
– 25 lat doświadczenia w restauracji.

Adres i harmonogram

Instytucja znajduje się pod następującym adresem: Federacja Rosyjska, Omsk, ul. Jakowleva, numer domu 143.

Restauracja czynna jest codziennie od 12:00 do 00:00.

Ten artykuł zawiera najlepsze restauracje w Omsk, recenzje i adresy, opis wnętrza i cechy każdego z zakładów. Mamy nadzieję, że ten materiał Ci odpowiada.

Oczywiście nie jest to wszystko Omsk restauracji, lista może być kontynuowana przez długi czas, ale jedna z najlepszych kawiarni można znaleźć w tej oceny.