696 Shares 8613 views

Restauracja Elarji w Moskwie

W Moskwie życie jest tak aktywne, że czasem nie ma czasu na normalną przekąskę. Rytm jest taki, że niechcący zacznie żyć w granicach możliwości. I odpocząć w tym aktywnym mieście nie jest łatwym zadaniem, pomimo obfitości różnych placówek. Restauracja "Elarji" różni się od wielu. I to jest kilka dobrych powodów.

Stocznia

Instytucja ta zaczyna się od dziedzińca. Tak, tak, jest tak przytulny i niespotykany w porównaniu z innymi restauracjami, które chcesz pozostać na dziedzińcu. Mały salon, w którym drobni goście mogą komunikować się ze zwierzętami (króliki, króliki domowe, ptaki), jest urządzony bardzo malowniczo i ciekawie. Zielony trawnik przed hotelem otoczony jest czystym ogrodzeniem, które doskonale uzupełnia wnętrze.

Plac zabaw dla dzieci

Restauracja "Elardzhi" (Moskwa) w swoim przedziale posiada plac zabaw dla dzieci z zjeżdżalnią, huśtawką i małym piaskownicą. Jest on specjalnie wyposażony, aby dorośli mogli spędzić spokojny obiad, a dzieci w tym czasie mają trochę zabawy. Warto zauważyć, że zimą, gdy plac zabaw dla dzieci jest zamknięty, ogrodzony lodowisko pracuje oddzielnie z możliwością wypożyczenia łyżew.

Kuchnia

Restauracja "Elargi" to tradycyjna restauracja w stylu gruzińskim. Jednocześnie charakterystyczną cechą zakładu jest ogromny asortyment potraw w menu. Taka luksusowa kuchnia nie znajduje się w żadnej restauracji gruzińskiej w Moskwie. Szef kuchni zakładu, Izo Dzandzava, przygotowuje potrawy wyłącznie według przepisów, które otrzymała od babci i matki. Warto zauważyć, że zaobserwowano ścisłą formułę, bez osobistych dodatków. Restauracja "Elarji" to miejsce, gdzie można skosztować naprawdę tradycyjnej kuchni gruzińskiej. Tylko Khachapuri, w Adzharian, jest warty nie tylko dla prawdziwych koneserów, ale także dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego i niezwykłego. Restauracja "Elargeji" (zdjęcie w tym artykule stanowi jej całą sławę) jest ogrodzona światem zewnętrznym, hałasem miasta i kurzem, domową oazą z przyjemną kuchnią i elegancką obsługą.

Lista win

Pomimo tego, że instytucja należy do kategorii "kuchnia gruzińska", lista win nie jest ograniczona do win gruzińskich. Tutaj można zamówić zarówno wino domowej roboty według specjalnych przepisów, jak i ulubione tradycyjne wina (francuski, włoski, chilijski). Napoje są serwowane jako butelki, szklanki, a nawet pół butelek – w zależności od preferencji.

Desery

Szczególną sławą w gościach restauracji były desery. Tylko jeden domowy dżem jest reprezentowany przez kilka rodzajów: pomarańczowy, truskawkowy, dżem z feijoa, moreli, brzoskwini i innych owoców i jagód. Ponadto szef kuchni oferuje kilka rodzajów ciastek własnej produkcji, a także gorące wypieki według przepisów domowych. Warto spróbować deserowego deseru "Matzoni z miodem górskim". Jest to tradycyjna gruzińska potrawa (sfermentowany produkt mleczarski), posypany tartymi orzechami i napojony domowym miodem.

Napoje

Oprócz wina, restauracja serwuje kilka rodzajów herbaty. Szczególnie popularna jest herbata z tymiankiem. To nie jest napój z saszetek lub słoików, jest to prawdziwy napój naturalny, który uderza z jego zapachem i smakiem. Dla niego warto spojrzeć na "Elarji", na przykład, w dzień powszedni.

Menu dla dzieci

Specjalnie dla młodych gości szef kuchni opracował specjalne menu dla dzieci, które z pewnością będą w stanie wygrać miłość małych smakoszy. Charakterystyczna cechą potraw – bez ostrych przypraw i przypraw, tylko tego, co jest naprawdę przydatne dla dzieci. Odwiedzając po raz pierwszy w restauracji "Elardzhi" z dziećmi, już doświadczeni goście gorąco polecam zamówić zupa dla niemowląt "dzieci", której smak jest trudny do porównania z czymś. To danie sprawi, że nawet najbardziej wymagające dziecko. Ponadto duży wykres słupkowy dla dzieci pomoże zaspokoić pragnienie jakiegokolwiek dziecka: kompoty, napoje owocowe, herbatę, milki. I wszystko to – własne przygotowanie, ale nie z pakietów.

Hale i tarasy

W restauracji znajduje się kilka pokoi, w których można odpocząć. Latem jest też taras, który jest tak przytulny i przytulny, że wielu gości chce zarezerwować stolik w ciepłe dni. Ponadto, obok tarasu znajduje się salon. Nie tylko można zjeść smaczny posiłek, ale również podziwiać urocze zwierzęta. Na drugim piętrze restauracja "Elarji" urządzona jest w nieco innym stylu niż pierwsza. Oto mały pokój z przytulnymi stołami, które nie są przeznaczone do bankietów lub hałaśliwych firm. Zwykłe pary warunkowe – romantyczne lub małżeńskie, partnerzy biznesowi.

Rozrywka

Oprócz faktu, że restauracja oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, hasło, z którego można się dowiedzieć od kelnerów, administracja oferuje inne rodzaje rozrywki. Na przykład gra w szachy. Dlaczego nie spędzić wieczoru w firmie na tej intelektualnej grze i pysznej kolacji? Wielu stałych gości w restauracji to niezapomni gracze szachowi, którzy lubią nie tylko spokojną, domową i swobodną atmosferę zakładu, ale także naturalnie kuchnię. Nikt nie ogranicza czasu pobytu w restauracji w godzinach pracy.

Oprócz gry w szachy, gruzińska restauracja "Elarji" oferuje swoim gościom grę "backgammon". Nawet jeśli nie wiesz, jak grać, zawsze możesz zapytać o reguły doświadczonych kelnerów, którzy z radością popychają wszystkie niuanse i subtelności tego wypoczynku. W połączeniu z dyskretną muzyką i miłą obsługą wieczorem może być naprawdę domowy i spokojny.

Wydarzenia

Restauracja "Elarji", której recenzje, choć sprzeczne, regularnie bronią swojej reputacji jako przytulnej, domowej, ale nie nudnej instytucji. Administracja zawsze przynosi coś nowego i nietypowego dla swoich gości. Tak więc, na przykład, często prowadzą lekcje dla małych ogrodników, aby dzieci mogły nauczyć się traktować rośliny ostrożnie, nauczyć się je uprawiać i pielęgnować. W tej chwili rodzice mogą cicho zjeść obiad lub kolację, prowadzić rozmowę handlową lub uczestniczyć z dzieckiem w tym procesie.

Ponadto w restauracji często odbywają się różne klasy mistrzowskie. Na przykład, rysując się z piasku lub tworząc własne zabawki filcowe. Oprócz tego, że restauracja może być smaczna i satysfakcjonująca, istnieje szansa nauczyć się czegoś nowego lub poszukać żmudnego i ciekawego procesu tworzenia czegoś własnymi rękami. Taka rozrywka jest popularna wśród wielu gości w restauracji – zarówno dużych, jak i małych.

Wnioski

Restauracja "Elarji", której adres jest ulicą Gagarina, dom 15a, jest miejscem, gdzie można spędzić spokojny wieczór z rodziną lub przyjaciółmi. Ci, którzy poszukują aktywnej i hałaśliwej rozrywki, nie ma tu nic do roboty, ponieważ restauracja sama w sobie jako instytucja domowa z takim samym odprężającym i ciekawym programem rozrywkowym. To na pewno nie będzie nudne dla tych, którzy cenią prywatność, spokój i komfort. Przyjemna muzyka, doskonała obsługa, niesamowite dania kuchni gruzińskiej – to co może sprawić, że wieczorny będzie naprawdę interesujący dla kogoś, kto docenia to. To naprawdę oaza w miejskiej i hałaśliwej kamiennej dżungli stolicy. Tutaj można poczuć się jak miasto jest bardzo daleko. Atmosfera jest tak domowa, że nie zawsze chcesz odejść.