881 Shares 5022 views

"Paul Bakery" (Ekaterinburg): opis, menu, recenzje

Każdy ma miejsca, w których chcę spędzać każdą wolną minutę. Dla wielu jest to sieć kawiarni "Paul Bakery" (Jekaterynburg). W takich instytucjach panuje atmosfera przytulności i życzliwości, gdzie serwowane są najlepsze wypieki i zadowolone z odpowiednich cen. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć w artykule poniżej.

Funkcje

Są miejsca, do których i ciągnie gości. Przyciągają je prostota, komfort i atmosfera instytucji, ponieważ tylko dzięki temu można naprawdę odpocząć i zapomnieć na chwilę o codziennych problemach. W 2005 roku, pragnąc cieszyć się rozrywką, zaprezentowała pierwszą kawiarnię "Bak Baker". Od razu zyskał popularność wśród najbardziej zróżnicowanych warstw ludności. Odwiedził go ludzie, zainteresowania, wiek, których działalność była znacznie inna, ale była jedna rzecz wspólna – miłość do tego miejsca. Później cała sieć rozwijała się z jednej kawiarni, która obejmuje nie tylko Moskwę, ale także inne miasta Rosji. Kilka takich instytucji zostało znalezionych w Jekaterynburgu. Drużyny pracujące w takich kawiarniach to zbiór prawdziwych profesjonalistów, którzy uosabiają pomysły w przepisach, doskonalą i wierzą w sukces "Paul Bakeri". Te kawiarnie-piekarnie są idealne na proste, przyjazne spotkania lub romantyczne daty, jak również negocjacje biznesowe lub wieczory rodzinne. Zapewniają one duże możliwości dla jakości pobytu. W "Paul Bakery" (Jekaterynburg) można zarezerwować stolik z wyprzedzeniem, wziąć ze sobą jedzenie, zapoznać się z specjalnym menu dla dzieci i spróbować śniadania.

Projekt wnętrza

Tylko jedna pamięć o konkretnym miejscu powinna pojawić się nie tylko smak jej potraw, ale i zewnętrznych. Wnętrze każdej instytucji powinno idealnie łączyć się z jego ideą i być wizytówką. Wszystkie zakłady sieci "Paul Bakery" (Yekaterinburg) zapewniają komfort i funkcjonalność dla odwiedzających. Pracownicy, jak również goście, chcą, aby każdy czuł się najlepiej. Restauracje są w ciepłych kolorach. Głównie jest to styl high-tech. Naturalne oświetlenie, wygodne sofy i krzesła, przyjemna muzyka w tle, małe detale – wszystko to pozytywnie wpływa na wrażenia z wakacji w "Paul Bakery" i czyni tę sieć w oczach użytkowników jedną z najlepszych.

Menu

Nawet najbardziej niezwykłe i niesamowite wnętrze nie sprawi, że potrawy będą pyszne, jeśli szczerze cierpi jego jakość. Dobrze, że każde danie w "Paul Bakeri" to mieszanka bogatych doświadczeń gastronomicznych, które chcesz powtórzyć. Ponieważ ta kawiarnia jest również piekarnią, goście mogą zobaczyć chleb i wypieki w asortymencie. Sztuka piekarni jest szczególnie doceniana w tej sieci, aby goście mogli cieszyć się kolejnym ciekawym składnikiem – miłością. "Paul Bakery" (Ekaterinburg), którego menu jest reprezentowane przez opcje dla każdego smaku i kieszeni, transfery z prostej instytucji do domu babci. Odwiedzający szczególnie doceniali domowe ciasta, bułki, ciasta, babeczki, bagietki, rogaliki, od których babcia troszczy się. Ci, którzy planują zjeść zbyt mocno, naruszają próg tych kawiarni, ponieważ mogą spróbować sałatek, zbóż, zup i wszelkiego rodzaju kanapek. Dla tych, którzy chcą delektować się pysznymi potrawami za niewielką ilość, można zamówić lunch biznesowy. "Paul Bakery" (Ekaterinburg) to niesamowite miejsce, w którym każdy znajdzie coś wyjątkowego.

Recenzje

Prawdziwi użytkownicy są lepiej świadomi wszystkich pozytywnych aspektów instytucji i jej punctures. Opinie o sieci kawiarni-piekarni "Paul Bakeri" (Jekaterynburg) z reguły przynoszą pochwałę i wdzięczność. Wielu gości takich miejsc lubi ciepłe i uprzejme nastawienie personelu, pachnące wypieki i przytulną atmosferę. Niektórzy ludzie mają trudności z zatrzymaniem w jednej opcji, inni szaleją z bagietkami lub rogalikami. Jeśli mówimy o wadach tego lub tego miejsca, musimy zrozumieć, że w każdym punkcie tej sieci okażą się różne. W jednej kawiarni w toalecie tylko zimna woda, w innym czasem jest trochę zatłoczona, w trzecim szybko kupiła ulubione herbatniki. Wszystko to jest bardzo subiektywne i nieistotne, więc takie niuanse nie powinny powodować nieobecności w takich instytucjach atmosferycznych i zdumiewających.

Lokalizacja

Każdy lokalny mieszkańca wie o sieci stromych kawiarni Bakery – piekarni (Jekaterynburg). Adresy tych instytucji pokazują, jaką popularność zyskały. Obiekty są rozrzucone po całym mieście, dzięki czemu każdy może spędzić czas w przytulnym i ciepłym miejscu, może dostać to, czego chcą. Możesz je odwiedzić w następujących lokalizacjach:

 1. Powierzchnia 1905, ulica Malysheva, 36.
 2. Ulica Metallurgov, 87 (centrum handlowo-rozrywkowe Mega).
 3. Ulica Krasnolesya, 133 (SEC "Akademicka").
 4. Ulica Lenina, 101.
 5. Ulica 8 marca 149 (SEC "Megapolis").
 6. Ulica Malysheva, 5 (centrum handlowe i rozrywkowe Alatyr).
 7. Ulica Malysheva, 64.
 8. Repin Street, 94 (Centrum Rozrywki i Rozrywki Raduga Park).
 9. Ulica Vainery 9a.
 10. Ulica Lenina, 48 ("Central Deli").
 11. Ulica Dubber Sibirskogo Tract, 2 (TRC "Komsomol").
 12. Ul. Lunacharsky, 180.
 13. Ulica Schwarz, 17 (TG "Airship").
 14. Ulica Sulimova, 50 (centrum handlowe "Park House").
 15. Ulica Yasnaya, 2 (Centrum handlowe i rozrywkowe "Fan-Fan").