469 Shares 7540 views

"Bokonchino" – restauracja, gdzie iść

Wielu uważa, że można gotować pizzę w domu, robić ciasto i dodawać warzywa i inne składniki. Ale jeśli spróbujesz tego włoskiego naczynia w restauracji Bocconcino, natychmiast okaże się jasne: różnica pomiędzy kulinarnym "arcydziełem" amatora a tym, co przygotowują specjaliści jest ogromna. A o potrawach o tak kuszących nazwach, jak na przykład "Ravioli al peshe" czy "Risotto z tuszem mątwy", które domy nie mogą być przygotowane, nie trzeba mówić. Tak, i inne podobne instytucje, oceniając recenzje, oferują menu pizzy o zupełnie innym smaku, bardzo odmienne od tego oferującego "Bokonchino". Restauracja szanuje wszystkie włoskie tradycje kulinarne z szacunkiem. I dlatego wszystkie pozycje w menu, czy to przekąski, tiramisu ciasta, itp., Są znakomite.

"Bokonchino" – restauracja, gdzie iść

Pierwsza restauracja w sieci Bocconcino w roku 2006 w Moskwie została otwarta na bulwarze Strastnoy przez słynnego restauranta Mikhail Gochnera. Wybrał pojęcie nieskomplikowane i zrozumiałe. Goście odwiedzili domową kuchnię włoską, którą mogli spróbować w holu wykonanym w pierwotnym wnętrzu designerskim. Koncepcja ta była po raz pierwszy wykorzystywana w pizzerii małego miasteczka Forte Dei Marmi. Dziś restauracja "Bokonchino" na Pushkinskaya jest już dobrze znana wyrafinowanej publiczności w Moskwie. W jego swobodnej atmosferze śródziemnomorskiej, zarówno mieszkańcy stolicy, jak i goście z całego świata lubią spędzać czas.

"Bokonchino" – restauracja w Moskwie na bulwarze Strastnoy – składa się z jednego wspólnego pokoju i tarasu zimowego, zaprojektowanego wspólnie na siedemdziesiąt miejsc. Jest też oddzielny pokój dla dwudziestu lub trzydziestu osób, idealny do małych uroczystości lub negocjacji biznesowych.

Sieć Bocconcino

Dziś na świecie jest siedem "Bokonchino" – w Londynie, Moskwie i Niżnym Nowogodzie. W stolicy, oprócz restauracji na Pushkinskaya, trzy są również otwarte – na autostradzie Leningradzkiej, a także na Kutuzov i Leninsky Prospekt. Jeden z nich – Bocconcino "Oceania" – jest jednym z niewielu w pełnym znaczeniu tradycyjnie włoskich instytucji spoza Ringu Ogrodowego. To "Bokonchino" – restauracja, panoramiczne okna, które przechodzą do zadbanego parku, niezawodnie chronią przed hałasem miasta. Latem na balkonie otwiera się malownicze tarasy w Moskwie, gdzie można zrelaksować się przy kolacji lub kolacji.

Menu

Dzisiaj "Bokonchino" jest siecią popularnych pizzerii, gdzie nie tylko ekskluzywna kuchnia domowa, ale także ciepła atmosfera. To miejsce, w którym powracają ciepłe wspomnienia, gdzie zawsze chcesz wrócić. Tutaj prawdziwa pizzę podawana jest na najcieńsze ciasto i chrupiącym skorupie, gotowane w piecu drewnianym. Restauracja "Bokonchino" oferuje pyszne domowe makarony, szeroki wybór owoców morza i potraw mięsnych. Istnieje również szeroki wybór słynnych włoskich win rocznika.

W "Bokonchino" można spróbować 20 rodzajów pizzy. Cena ich wynosi od czterystu do dziewięćset pięćdziesiąt rubli. Najbardziej popularne były oryginalne pizze z gruszką i gorgonzola sera, salami, wegetariańskie, itp. Sądząc po opinii, nigdzie nie jest takie risotto jak w "Bokonchino". Restauracja oferuje kilka odmian: zielony groszek, szparagi, owoce morza, a nawet tusz z pieczarkami. Zupy, sałatki, ravioli, makarony, croton, przekąski, dania na gorące danie – wszystko to docenione jest przez wielu mieszkańców stolicy.

Recenzje

O restauracji "Bokonchino" przytłaczająca większość odwiedzających bardzo serdecznie. Wydaje się, że powinno być bardzo kosztowne. Jednak tak nie jest. Doskonała kombinacja oferowanych dań i rozsądna cena sprawiają, że ta restauracja jest bardzo popularna w Moskwie. Niektóre opinie mówią, że miasto nie ma takiej pizzy. Kolejną wielką zaletą Bocconcino na Pushkinskaya jest dogodna lokalizacja.

Prawie wszystkie kategorie wiekowe odwiedzających przyjeżdżają tutaj – a młodzi ludzie biegają tu z hałaśliwymi trzodami, a nawet dziadkowie z babcią. Wielu mieszczanom przychodzi z rodzinami do siedzenia w domowej atmosferze i smaku wybornych potraw. Wiele entuzjastycznych recenzji na temat sycylijskiej przekąski – frytek z bakłażanów, cukinia z fetą. Wielu mówi, że nigdzie indziej nie próbują tego dania, nawet tych, którzy bardzo często chodzą do restauracji.

Większość odwiedzających ocenia tę restaurację na najwyższy wynik i gorąco polecam ją odwiedzić.