566 Shares 9057 views

"Tawerna Trzy Pescara" – opis, adresy, opinie

Kazań jest bardzo pięknym miastem, jednym z największych centrów kulturalnych i religijnych Rosji. Co roku tysiące turystów z różnych części kraju przyjeżdżają tu, aby odpocząć i poznać zabytki historyczne.

Podróżni są oferowane do zwiedzania unikalnych zabytków architektury: Katedry Piotra i Pawła, Meczetu Kul Szerif, Kazań Kreml. Po fascynujących spacerach po mieście goście chętnie spotykają się i smakują z wieloma kawiarniami i restauracjami Republiki Tatarstan, wśród których "Tawerna Trzy Pescara" jest bardzo popularna . Kazań reprezentuje dwie takie instytucje: na ulicach Leningradzkiej i Fucikiej.

Opis restauracji w Leningradzie

улице представляет собой просторный и уютный пивной ресторан. "Tawerna Trzy Pescara" (Kazań) przy ulicy Leningradskaya to przestronna i przytulna restauracja piwa. Tutaj nie tylko można spędzić romantyczną kolację lub spotkać się z przyjaciółmi, ale także na wielką skalę, aby świętować rocznicę, urodziny lub wesele. Na drugim piętrze budynku znajdują się 5 sal bankietowych o nowoczesnych i stylowych wnętrzach. Na trzecim piętrze znajduje się przestrzeń przeznaczona dla 350 osób, w której wszyscy mogą w pełni cieszyć się przytulną atmosferą i niezwykle smaczną kuchnią. W piątki i soboty w placówce znajdują się programy show z udziałem konkursów i upominków, tutaj można palić hookah, zrelaksować się przy muzyce na żywo, tańcu lub śpiewać karaoke. Menu restauracji składa się z potraw kuchni rosyjskiej i europejskiej. Tutaj można skosztować soczystych potraw z mięsa – medaliony, steki, żeberka, potrawy z grilla, duży wybór przekąsek i oczywiście kiełbasy markowe. Szczególną uwagę zwrócono na świeże piwo, reprezentowane przez dwadzieścia odmian.

Restauracja otwarta jest od 11:00 do północy. W piątek i sobotę do 2:00.

Opis restauracji w Fucika

ул. Фучика) расположена на втором этаже торгово-развлекательного комплекса Frant. "Tawerna Trzy Pescara" (Kazań, ul. Fucika) znajduje się na drugim piętrze kompleksu handlowo-rozrywkowego Frant. Wnętrze restauracji urządzone jest w stylu wiejskiej rezydencji, uzupełnione drewnianymi meblami i kamieniem naturalnym. W menu dostępne są dania kuchni japońskiej, włoskiej, rosyjskiej i europejskiej, z których każdy przygotowywany jest według tradycyjnych przepisów kulinarnych.

Punktem kulminacyjnym tawerny jest przekąski własnej produkcji: gotowana wieprzowina, mięta, ogórki, słodycze, świeże wypieki. Tutaj można spróbować rozmaitych napojów do wina, oglądać transmisje sportowe, tańczyć z muzyką dobrych DJ-ów, profesjonalistów w swojej branży.

трех часов ночи. Restauracja czynna jest codziennie od 15:00 do 1:00, w piątki i soboty do 3:00.

Lokalizacja:

ресторанов: "Tawerna Trzy Pescara" Kazań adresy restauracji:

Ulica V Sowietska ulica Fucika, budynek 90, SEC Frant. Główna sala restauracji przeznaczona jest dla 120 osób, VIP-zone dla 30 osób.

V Aviastroitelny, ul. Leningradzka, 17, 3 piętro. Sale bankietowe, bar sushi, karaoke.

Dodatkowe usługi

регулярно радует посетителей различными выгодными предложениями и акциями, а также фото- и видеоотчетами с вечеринок, которые можно посмотреть на официальном сайте компании или на странице в сети «ВКонтакте». "Tawerna Trzy Pescari" Kazań regularnie zachęca użytkowników do korzystania z różnorodnych ofert i promocji, a także raportów zdjęciowych i wideo pochodzących od stron, które można obejrzeć na oficjalnej stronie firmy lub na stronie w sieci "VKontakte".

Dla wygody gości jest bezpłatny parking, dostęp do Internetu, różne metody płatności. 10% zniżki przyznaje się na urodziny, przy zamówieniu potrawy na wynos – 20% zniżki. Dla gości z dziećmi są specjalne krzesełka.

Opinie klientów

это замечательное место, где можно отдохнуть и расслабиться, побаловать себя вкуснейшими блюдами и весело провести время. Sądząc po opinii "Kharchevnya three Pescary" Kazan to wspaniałe miejsce, gdzie można odpocząć i zrelaksować się, delektować się pysznymi daniami i dobrze się bawić.

Wielu wybrało to przytulne miejsce, aby świętować znaczące wydarzenia w życiu i imprezach firmowych, ponieważ zawsze jest zabawne, gra muzyka na żywo, jeśli chcesz, możesz samodzielnie wykonać swoją piosenkę w sali karaoke.

Goście zwracają uwagę na przyjazny i uprzejmy personel zakładu, uprzejmi kelnerzy, miłą atmosferę, stylowe wnętrze. Szczególnie pochwały się kuchnią, piękną obsługą potraw. Zadowoleni z ochroniarzy, którzy uważnie obserwują fakt, że restauracja była cicha i spokojna.

Podczas pobytu w mieście trzeba odwiedzić restaurację "Kharchevnya three Peskarya" Kazan. Telefon do rezerwacji stolików można obejrzeć na stronie internetowej organizacji.