466 Shares 5264 views

Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: informacje o firmie

Cafe Renaissance (Nizhny Novgorod) jest jednym z najlepszych miejsc w mieście na organizację bankietów. Wesele, urodziny lub urodziny – tutaj wakacje będą niezapomniane.

Hally

W kawiarni "Renaissance" (Nizhny Novgorod) cztery wspaniałe sale: fioletowy, złoty, biały i burgund.

Fioletowy przeznaczony jest dla 300 osób. Sala jest wygodna, ponieważ ma oddzielne wejście i szafę. Dla zaproszonych artystów istnieje specjalny pokój. Jeśli goście są zmęczeni świątecznym zamieszaniem, można wyjść do salonu i zrelaksować się na miękkich kanapach.

Złota sala może pomieścić nawet połowę. Ogromny żyrandol kryształowy, tkaniny złotych barw i ścian pod kolorem naturalnego drewna czynią go przytulnym i luksusowym. Jest też oddzielne wejście, szafa, specjalny pokój dla zaproszonych artystów i wyjście na balkon, gdzie można odpocząć trochę i trochę świeżego powietrza.

Biała Sala jest jeszcze nieco mniejsza, przeznaczona dla 100 osób. Dzięki neutralnemu schematowi kolorów światła można stworzyć dowolny nastrój z ozdobnym wystrojem, duże okna sprawiają, że pomieszczenie jest jasne i przestronne. Jest też oddzielne wejście i szafa, dostęp do oszklonego balkonu.

W hali burgerskiej można pomieścić 70 osób. Jego wnętrze jest oryginalne i imponujące. Malowidła ścienne, ogromne okna, kanapie bordo, wspaniały żyrandol tworzą uroczystą, świąteczną atmosferę.

Sale mają wszystkie niezbędne wyposażenie do programu rozrywkowego.

Dla tych, którzy wolą zrelaksować się w zacisznej atmosferze, są przytulne odrębne sale VIP, przeznaczone dla 4-10 osób.

Taras letni

Cafe Renaissance (Niżny Nowogród) jest jedynym miejscem w mieście, w którym znajduje się tak wspaniały letni taras. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie! Fontanny i sztuczny staw wypełniają powietrze świeżością, mostem i latarniami tworzą romantyczny nastrój, obfitość zieleni zamienia to miejsce w jakąś oazę. Dobrze zadbane czyste terytorium jest doskonałym miejscem na krótkie spacery i sesję zdjęciową ślubu.

Dla małych spotkań towarzyskich istnieje kilka zamkniętych namiotów namiotowych. W każdym namiocie jest światło i podstawka, dzięki czemu można umieścić rzeczy razem. Dzięki zasłonom możesz się ukryć przed wzrokiem. Letnia weranda w kawiarni Renaissance (Nizhny Novgorod) jest dobra zarówno na jedzenie szaszłyk z przyjaciółmi na świeżym powietrzu, jak i weselu lub imprezy firmowej.

Prowadzenie bankietów

W kafejce tworzone są wszystkie warunki bankietów. Dzięki kilku halom łatwiej jest wybrać odpowiednią opcję pojemności, letnia weranda umożliwia rejestrację wyjścia lub świętować urodziny w kawiarni na świeżym powietrzu.

Ceny tutaj są demokratyczne, koszt bankietu od 1500 rubli na osobę. Pomimo faktu, że istnieje duży wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych, można skorzystać z napojów na bankiecie. Ta opłata korporacyjna nie jest pobierana. To sprawia, że warunki są jeszcze bardziej opłacalne i pozwalają zaoszczędzić pieniądze na programie rozrywkowym lub czymś innym.

Bogaty wybór dań w menu nie pozwoli gościom pozostać głodnym, na pewno będzie coś do smaku, oryginalne serwowane potrawy i niepowtarzalne receptury pozostawi najlepsze wspomnienia.

Goście z prywatnych samochodów będą bardzo komfortowi, ponieważ kawiarnia ma własny parking.

Menu

Menu kawiarni "Renaissance" (Nizhny Novgorod) serwuje dania kuchni europejskiej i orientalnej. Charakterystyczną cechą każdego dania jest świetny sposób, więc żaden gość nie będzie głodny.

Specjalnością jest szaszłyk z szałasu. Przygotowuje się tutaj zgodnie ze starożytną recepturą rasy kaukaskiej z zastosowaniem specjalnego przypraw naturalnych, dzięki czemu mięso staje się szczególnie smaczne i delikatne.

Ponadto, najszerszy wybór sałatek, przekąsek i gorących potraw. To jest sałatka "Cezar", krojenie – mięso, ryba, owoce. Na deser – wspaniała fontanna czekoladowa.

Szeroka gama napojów alkoholowych i bezalkoholowych, w tym popularnych marek win z Azerbejdżanu, serwowana jest w ręcznie robionych dzbankach.

Adres

W Larinie (Nizhny Novgorod) znajduje się kawiarnia "renesans", dom numer 15B. Instytucja działa codziennie, począwszy od 11-00, kończąc od 01-00, z wyjątkiem piątku i soboty, dziś można odpocząć do 03-00.

Nie tak dawno temu otworzyli się nowi właściciele, nazywana "ulicą Baku" i mieści się pod adresem: Niżny Nowogród, ul. Nowy, 51. Jest w pobliżu Gorky Square. Telefony: (831) 429-0-666 i 415-0-666.

Telefony do informacji: (831) 415-48-47 i 466-94-04. Kawiarnia ma grupy we wszystkich głównych sieciach społecznościowych: Facebook, VKontakte, Odnoklassniki. Również informacje można znaleźć na oficjalnej stronie instytucji.

Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie stolików, a także organizowanie bankietów.

Promocje

Oferty pracy w kawiarni. W każdą niedzielę odbywa się impreza Relax Day. Program dnia zawiera dwa haczyki bez nikotyny, pyszną herbatę i oglądanie filmu na dużym ekranie. Cena biletu na imprezę wynosi 600 rubli.

Jeśli masz urodziny, możesz otrzymać 15% zniżki w kawiarni, bo potrzebujesz tylko dołączyć do grupy "VKontakte". Ponadto każdy członek grupy może liczyć na prezent od instytucji przy zamówieniu bankietu.

Inną możliwością uzyskania przyjemnego rabatu jest karta klubowa.

Dostawa szaszłyków Shisha

Jeśli nie wiesz, co przygotować na obiad lub powinieneś przyjść gości, skorzystaj z usługi renesansowej kawiarni i zamów pyszne kebaby w domu. Średni czas dostawy to jedna godzina.

Zlecenia przyjmowane są codziennie od 12:00 do 23:00, jeśli kwota przekracza 400 rubli, wówczas usługa doręczeń jest bezpłatna. Doręczanie wszystkich dziedzinach, ale im bardziej odległe miejsce, tym wyższa kwota zamówienia powinna być za darmo.

Można również zamówić szaszłyki w biurze. Aby złożyć zamówienie, musisz zadzwonić pod numer telefonu (831) 415-48-47 i 466-94-04.

Program rozrywkowy

Kawiarnia troszczy się nie tylko o to, że wszyscy goście czują się komfortowo i smacznie, ale także sprawiają, że zabawa. Regularnie odbywają się takie imprezy, np. "Czego chcą dziewczyny?", "Miłość według reguł i bez …". Od czasu do czasu odbywają się koncerty, dyskoteki z najlepszymi didżejów.

Rocznie w kawiarni największe wydarzenie miasta – parada narzeczonych. Ten kolorowy pokaz, w którym uczestniczą najlepsi artyści z Nizhny Novgorod, oprócz smacznych potraw i jasnego programu, goście i uczestnicy czekają również na ogromną liczbę prezentów.

Program pokazowy odbywa się w każdy piątek i sobotę. To jasny prezenter, zaproszeni artyści i muzycy, możliwość wzięcia udziału w różnych konkursach i otrzymania cennych prezentów.

Wszystkie wydarzenia pozostają w raporcie ze zdjęciami, które można znaleźć w renesansowej grupie cafe w sieci społecznej VKontakte.

Cafe Renaissance (Nizhny Novgorod): recenzje

Opinie gości o tym miejscu są sprzeczne. Są goście, którzy naprawdę lubili, ale są też negatywne wrażenia.

Czym jest kafejka? Zauważyli dobrą obsługę, doskonały program rozrywkowy. Nowożeńcy pozytywnie reagują na rejestrację wyjazdów, organizowaną na tarasie letnim kawiarni. Zasadami są, że instytucja jest zamknięta z opóźnieniem i nie bierze opłaty za korka. Ponadto, plusy, według gości, pomagają w tworzeniu menu, komplementów z instytucji, piszą, że sale są bardzo piękne.

Co jest przypisane wadom? Goście są zdezorientowani nie najbardziej skutecznymi, ich zdaniem, lokalizacją kawiarni, a także faktem, że kilka urlopów odbywa się jednocześnie. Nie każdy lubi jakość dań i poziom obsługi.