100 Shares 5142 views

Najlepsza restauracja w Saratowie. Opinie o restauracjach

Czasami wybór restauracji na uroczystą imprezę lub tylko na rodzinny wieczór jest jak wyścigi pionowe. Wydaje się, że istnieje wybór, ale nie jest jasne, gdzie iść! Tak, musisz zdecydować, czy będzie to restauracja w sercu miasta czy instytucja na peryferiach. Reklama i pełna ciekawych propozycji. Ale która restauracja jest najlepsza? Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od osobistych preferencji i skali zdarzenia.

Centrum miasta

Oczywiście, w centrum miasta znajdują się kawiarnie i restauracje w Saratowie. Tak więc, przy alei Kirov i najbliższych ulicach można zobaczyć setki szyldów odpowiednich zakładów. Najbardziej popularnymi wśród mieszkańców i gości miasta są restauracje "Seahorse " , "Tara-Bars", "Mandarin", "Ali Baba" i inne. Wszystkie z nich oferują nie tylko różne potrawy, ale także różnią się stylem i stylem. Wybierz najlepsze z nich nie jest łatwe.

Więc restauracja "Seahorse" przeniesie gości na dno morza. Aby zaprojektować wszystkie sale, a tu są 5, używane są wszystkie rodzaje materiałów i atrybutów: niebiesko-zielone kolory z białym wykończeniem, liczne akwaria z żyjącymi mieszkańcami mórz i roślin, tak podobne do wodorostów. W menu instytucji najczęściej są dania z ryb i owoców morza. Warto zauważyć, że Seahorse jest jedną z najstarszych restauracji w mieście. Przez cały ten czas uważany jest za jednego z najlepszych.

Restauracje "Mandarin" i "Ali Baba" znajdują się nie tylko w pobliżu, ale należą do tego samego właściciela. Ponadto, łączą się z nimi jeszcze jedna jakość – oba oferują odwiedzającym tradycyjną orientalną kuchnię. Ale jeśli "Mandarin" to chińska restauracja, to "Ali Baba" może spróbować tradycyjnych potraw z Azji Środkowej. To prawda, nie każdy lubi taki oczywisty krajowy kolor. Tu nawet muzyka będzie odpowiednia.

Ale tawerna "Tara-bary" – najbardziej, że ani to rosyjska restauracja w Saratowie, położona w centrum miasta. Po przekroczeniu progu można po prostu zapomnieć, w jakim wieku żyjesz. Jego wnętrze w pełni odpowiada rodzajowi tawern na początku ubiegłego stulecia. Tutaj oferujemy najlepsze dania kuchni rosyjskiej. Shchi, ciasta, okroshka, wszystkie rodzaje zasolenia, a nawet potrawy z rosyjskiego pieca – wszystko to i nie tylko można spróbować w tawernie "Tara-bary".

Na nabrzeżu miasta

Drugim centrum Saratowa jest nasyp Cosmonauts. Tutaj ludzie lubią spędzać czas w godzinach wieczornych mieszczan, poza tym jeden z najlepszych hoteli w mieście – "Słowacja" znajduje się. Oczywiście na nabrzeżu Saratowa znajdują się restauracje. Znajdując się jeden po drugim, współistnieją różne "Aragvi", "Zeppelin", "Asian style" i "Dolche Vita". Każdy z nich jest unikalny i unikalny na swój sposób.

Restauracja "Zeppelin" jest zdominowana przez kuchnię niemiecką, chociaż niedawno można spróbować zarówno dań kuchni włoskiej, jak i francuskiej. Bardzo ciekawy projekt, czyli całe wnętrze tej instytucji. Do dekoracji popularne na początku XX wieku, w stylu Art Nouveau. Innym jasnym przedstawicielem kuchni europejskiej jest restauracja "Dolche Vita", gdzie można skosztować najlepszych dań kuchni włoskiej. Latem jest to jedno z ulubionych miejsc na nabrzeżu, głównie z powodu otwartego tarasu.

A miłośnicy kuchni orientalnej mogą się dobrze bawić w restauracji "Asian style". W jego menu nie tylko przepisy kulinarne kuchni japońskiej, ale także potrawy z owoców morza. Atmosferę wschodu podtrzymuje ciemność wewnątrz pomieszczenia i palące się lampy na stołach.

Ale restauracja "Aragvi" jest prawdziwym zakątkiem Gruzji nad brzegiem Wołgi. Wszyscy goście są mile widziane nie tylko ze specjałami i domowym winem, ale także z prawdziwą gruzińską gościnnością.

Na obrzeżach

Czasem wydaje się, że najlepsze restauracje w Saratowie znajdują się tylko w centrum i nad brzegiem morza. Ale na przedmieściach miasta jest kilka dobrych placówek. Tak więc restauracje "Aleksandria" na 5 Dachnaya, "Izba" na 3 Dachnaya, "Okolitsa" na Ordzhonikidze i kilka innych są bardzo popularne wśród mieszkańców. Oczywiście, oczywiście, ze względu na to, że od dawna utrzymują markę restauracji z dobrą kuchnią i wysoką klasą usług. Prawda, że prawie wszystkie restauracje na peryferiach oferują dania kuchni europejskiej, od czasu do czasu menu jest uzupełniane sushi i rolkach.

Poza miastem

Ale nic dziwnego, że można znaleźć dobrą restaurację w Saratowie, nawet poza miastem. Być może najlepszym ze wszystkich będzie "Syndicate" i "Russian House". Są tak popularni, że mieszkańcy miasta specjalnie spędzają tam wieczór. Oczywiście są przyciągane nie tylko przez autora menu i doskonałą obsługę. Obydwa placówki zlokalizowane są w malowniczych miejscach z doskonałym widokiem na przyrodę. Możliwość oddychania czystym powietrzem i delektowania się smacznymi potrawami w przyjemnej firmie warto jechać 50 km. I oczywiście takie restauracje są coraz bardziej wybierane na wesela, imprezy firmowe i rocznice.

Zwróć uwagę

Ale w Saratowie są kawiarnie i restauracje, na które można zwiedzić sam miasto. Przede wszystkim jest to najstarsza restauracja w mieście z mowiąca nazwa "Moskwa". Znajduje się w budynku, zbudowanym na początku XX wieku. Stwarza to szczególną atmosferę nawet w samej instytucji. Szefowie kuchni chętnie ofiarują najlepsze potrawy kuchni europejskiej i rosyjskiej. Mieszkańcy miasta kochają to przede wszystkim z doskonałych wypieków. Ale ze względu na to, że znajduje się w historycznym centrum, po prostu nie można zaparkować samochodu.

Inna ciekawa restauracja Saratov znajduje się w pobliżu lotniska. To jest "Panorama". Warto odwiedzić przede wszystkim ze względu na przepiękne widoki na miasto i Wołgę. To nie widać w żadnej innej instytucji w mieście. Instytucję odznacza się lakonicznym wyglądem i tym samym ograniczeniem w kuchni. Menu składa się głównie z klasycznych potraw, chociaż tutaj chętnie przygotują szaszłyki i inne dania dla Kaukaski dla gości .

Podsumowując

Przy wyborze instytucji na uroczystości naturalnie wiele osób czyta opinie pozostawione przez poprzednich gości. Restauracje Saratowa po ich czytaniu czasami wydają się być nie do zadeklarowanego poziomu. Ale jeśli spojrzysz uważnie, czasami użytkownicy wybierają niewłaściwe miejsce. Może to dlatego wrażenie nie jest najlepsze.