868 Shares 4691 views

Restauracja "Manor": opis, ceny, recenzje

Aby spędzić weekendy i wieczory w hałaśliwym i zakurzonym mieście, jak nie wszyscy ludzie. Najlepszym rozwiązaniem na relaks w domu i zmartwienia jest wyjazd poza miasto, gdzie można cieszyć się czystym powietrzem, trylami ptaka, podziwiać malowniczą przyrodę.


Kompleksowy Dwór w Naberezhnye Chelny (restauracja, kawiarnia, hotel) zapewnia każdemu tę okazję. Instytucja czynna jest przez 24 godziny na dobę przed znawcami dobrej jakości odpoczynku. Tutaj można zjeść w przyjemnym i cichym otoczeniu, świętować nadmierne wydarzenie w życiu lub po prostu zatrzymać się w hotelu na kilka dni i spędzić weekend w zaciszu z naturą.

O miejscu

Restauracja "Manor" jest idealna na romantyczne obiady, jak również na obfite uroczystości. Tabele zerwać z napojami. Goście będą zadowoleni z przepięknego wnętrza, wyjątkowego wzornictwa, pierwszej klasy usług i wspaniałej kuchni. Pracownicy restauracji starają się pracować tak, aby każdy z jego gościom cieszył się smacznymi specjałami i przytulną atmosferą. Instytucja składa się z dwóch pięknych sal, zlokalizowanych na różnych piętrach. Latem na terenie "Dwór" otwiera się weranda, gdzie można zjeść kolację, podziwiać gwiazdy i piękno nocnego nieba.

Wieczorem w restauracji odbywa się program rozrywkowy, odbywają się wydarzenia tematyczne, gra muzyka na żywo (różnego gatunku, klasyka, jazz). Należy również zauważyć, że pomimo doskonałej obsługi, ceny są stosunkowo niskie. Oprócz kompleksu restauracyjnego znajdującego się na jego terenie przytulny hotel.

Hally

Restauracja "Manor" (Chelny) położyła na swoim terenie kilka przestronnych sal, których wnętrze wykonane jest w pastelowych kolorach i zawiera elementy z naturalnego drewna i kamienia:

– Pierwsza sala może pomieścić do dziewięćdziesięciu osób.

– Druga hala przeznaczona jest dla sto sześćdziesięciu osób.

– Weranda (działa tylko w cieplej pogodzie) może pomieścić sto dwadzieścia osób.

Kuchnia

Odwiedzając "Dwór" raz, na pewno chcesz tu wrócić. Prawdziwymi koneserami pożytecznych i smacznych potraw zazwyczaj nie można zaprzeczyć, że warto spróbować potraw z szefa kuchni tej instytucji. Restauracja "Manor", której menu składa się z różnych potraw kuchni kaukaskiej, europejskiej, rosyjskiej i orientalnej, jest w stanie zaspokoić wymagania każdego gościa.

Do Państwa uwagi – wegetariańskie i chude menu, dania na wynos, bogata lista win.

Cennik

Restauracja postrzega jako instytucję z cenami demokratycznymi. Średni koszt organizacji uroczystości w każdym z sal wynosi od 2200 rubli na osobę. Przeciętny rachunek za kolację to 1000 rubli. Lunch biznesowy – 200 rubli. Koszt przekąsek wynosi od 200 do 400 rubli. Sałatki – do 300 rubli. Naczynia gotowane na węgiel – od 100 rubli na 100 gramów. Desery – od 80 rubli. Piwo – od 75 rubli.

Płatność gotówką lub bezgotówkową.

Cechy restauracji "Manor"

  • Rejestracja terenowa.
  • Scena.
  • Sprzęt muzyczny.
  • Taras.
  • Projektor.
  • Parking dla 50 samochodów.
  • Bezprzewodowy internet.
  • Indywidualne prezenty dla nowożeńców.

Lokalizacja

Restauracja "Manor" znajduje się w malowniczej okolicy, nad brzegiem rzeki Szilny. Dokładny adres organizacji: Naberezhnye Chelny, Borovetsky forest, building 3.

Więcej informacji o pracy kompleksu wakacyjnego można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej lub na portalach społecznościowych.

Opinie Gości

Jeśli nadal zastanawiasz się, gdzie świętować wesele lub inne ważne wydarzenie, możesz bezpiecznie wybrać kompleks wiejski "Dwór" (Naberezhnye Chelny). Restauracja tutaj jest po prostu wspaniałe i, sądząc po opinii, jest idealny na wakacje. Wielu gości, którzy zamówili tutaj bankiet, byli zadowoleni z organizacji obchodów, a także z kuchnią iz serwisem. Sądząc po opiniach, "Manor" ma wyśmienitą kuchnię, smaczne potrawy i piękną prezentację.

Lokalizacja kompleksu jest wyjątkowa. "Nieruchomość" znajduje się poza miastem, wokół – czyste powietrze, dużo zieleni. Wewnątrz wszystkich sal jest bardzo piękne, wnętrze jest wspaniałe i wygląda drogie.

Po godzinie siódmej wieczorem jest piękna muzyka na żywo.

Jedyny minus – wieczorem staje się głośno z powodu napływu gości, ale to znowu dowodzi, że to miejsce jest naprawdę warte.

Restauracja "Manor" to wyrafinowana kuchnia, wysokiej jakości obsługa i przepiękne krajobrazy. Ludzie przyjeżdżają tu, aby zrelaksować się z przyjaciółmi, rodziną i drugą połową. Odwiedź kompleks "Manor" i poczuj wszystkie zalety jakości kraju spędzonego w tej wspaniałej instytucji.