766 Shares 2324 views

Restauracja Avignon: adres, sala bankietowa na wesela, recenzje

Ci, którzy planują luksusową uroczystość, małe rodzinne wakacje lub chcą spędzić wieczór z przyjaciółmi, powinniście przyjechać do restauracji Avignon w Moskwie. Odwiedzający są zawsze mile widziani tutaj. Pracownicy restauracji wiedzą, co możesz zaskoczyć wszystkich. Zamawianie sal bankietowych zapewni doskonałe trzymanie jakichkolwiek uroczystości. Zakład stworzył warunki do niezapomniane wakacje, które uzupełniają pyszne dania prezentowane w menu. Restauracja Awinion oferuje wiele pokoi, oświetlenie i wystrój, które spełniają nowoczesne wymagania i wszystkie życzenia gości.


Zamów ucztę

Restauracja "Avignon" posiada sieć sal bankietowych:

 • Na ulicy. Bolotnikovskaya (+7 (499) 122-11-11);
 • W Yasenevo (+7 (495) 425-21-22, +7 (985) 993-62-33);
 • W Warszawie (+7 (495) 617-06-75).

Tutaj można świętować wakacje, wziąć ważne wydarzenie, świętować niezapomniane wydarzenie. Wszystkie sale bankietowe zakładu są obsługiwane przez gości! Możesz zamówić imprezę telefonicznie lub online. Koszt bankietów – od 1500 rubli. Możesz używać alkoholu. Dla znaczącego organizowania imprez w instytucji, świadczone są profesjonalne, profesjonalne programy show. Ponadto, kreatywny projekt hal, wideo i fotografii jest świadczona. Można zamówić piramidę z szampanem, wypuszczanie gołębi itp.

Wynajęcie hali

Ci, którzy zbierają salę bankietową w Moskwie, aby świętować wakacje, warto zwrócić uwagę na restaurację "Awinion". Tutaj, oprócz wysokiej jakości usług i bogatego zaplecza do wybierania pokoju, jest również wygodny do wynajęcia. Klient płaci tylko koszty posiłków. Nie potrzebujesz pieniędzy na wynajęcie bankietu. Bezpłatny parking jest dostępny dla gości. Koszt bankietu:

 • Niedziela-czwartek: od 1500 rubli.
 • Piątek: od 1800 rubli.
 • Sobota: od 2000 roku.

Sieć sal bankietowych

Ci, którzy chcą zorganizować bankiet w restauracji, decydują o miejscu:

 • "Szampan" . Sala jest idealna do organizacji uroczystości, jeśli zaprosi się do 50-60 osób. Wystrój łączy w sobie nowoczesne i klasyczne rozwiązania, które pozwalają na wakacje w dowolnym stylu.
 • "Wersal". Sala bankietowa na wesele może pomieścić do 100 osób. Można zorganizować prawdziwą imprezę zabawa, która obejmuje taniec, ciekawe gry, konkursy.
 • Markiza . Pokój jest stosunkowo mały. Obliczono od 30 do 60 miejsc. Tutaj można spędzić jasne i intensywne wieczory weselne o każdej porze roku, która jest dostarczana przez przemyślany, funkcjonalny system klimatyzacji.
 • "Marcel" . Sala przeznaczona jest dla 70 osób. Jeśli zajdzie taka potrzeba, można ją zamienić w pełną salę taneczną. A wakacje zmienią się w hałaśliwą, jasną imprezę!
 • "Riviera" . Pokój jest odpowiedni do uroczystości kameralnych. Zaprojektowany dla 25-40 osób. Obecność szafy i oddzielne wejście tworzy dodatkowe udogodnienia dla tych, którzy planują zamknięte wydarzenie w kręgu bliskich.
 • "Gascony" . Sala jest niewielka, może pomieścić 15-25 osób. Przytulna kawiarnia z pewnością zadowoli tych, którzy są gotowi ograniczyć się do niezapomniane, ale skromne wakacje.
 • "Roche" . W pokoju znajduje się bankiet dla 15-25 gości. Mała przytulna kawiarnia może zaoferować gościom dobrą muzykę, a także stworzyć doskonałą świąteczną atmosferę. Sala bankietowa z niedrogą kuchnią, przyjazną obsługą, dyskretną obsługą, bogatym menu koktajlowym jest idealnym miejscem na obiad służbowy, obchody urodzin, imprezy firmowe, spotkania z przyjaciółmi i małe uroczystości ślubne dla 15-20 osób. Tutaj możesz przyjść, aby zrelaksować się po ciężkim dniu pracy, zjeść kolację biznesową lub bawić się w firmie.
 • "Nicea" (ulica Bolotnikovskaya). Sala przeznaczona jest dla wielu gości od 70 do 130 osób. Wnętrze jest idealne na przyjęcia weselne. Wielka sala jest pięknie oświetlona. Wnętrze urządzone jest w wyrafinowanym stylu z miękkimi kolorami, ozdobione kryształowymi bohaterami żyrandole ozdobionymi ozdobami z elementami klasycznymi.
 • "Chalet" (ulica Bolotnikovskaya). Może pomieścić do 30 osób. Najlepsza opcja na obchody rocznic, firm i przyjęć weselnych.
 • Bordeaux . Trzyma 25-55 osób. Pokój jest odpowiedni dla firm, wesel, rocznic.

Jakie obchody celebrują w Awinionie?

Restauracja Awinion jest popularnym miejscem do obchodów urodzin i rocznic, wesel, przyjęć szkolnych, przyjęć firmowych, przyjęć. Tutaj można spróbować Nowego Roku lub Bożego Narodzenia, świętować Walentynki, zorganizować obiad pogrzebowy lub imprezę dla dzieci. Niespotykane serwowanie, doskonała kuchnia, wyszkoleni kelnerzy, luksusowe sale bankietowe zmienią wakacje w niezapomniane, jasne wydarzenie.

Wesela

Ci, którzy chcą wynająć pokój na ważne wydarzenie mogą łatwo wybrać opcję, która odpowiada ich potrzebom w restauracji Avignon. Wesele tutaj jest niezapomniane. Kilka niedrogich sal bankietowych w Moskwie zapewnia tak szeroki zakres usług. Ponadto, starannie traktują życzenia nowożeńców, organizują uroczystości na korzystnych warunkach.

Sala bankietowa na wesele w restauracji "Avignon" można wypożyczyć bez problemów. Wystarczy skontaktować się z instytucją i poinformować o swoich życzeniach. Eksperci wiedzą, jak smakować uczestnicy wakacji, stworzyć niezapomniany nastrój i otaczać uwagę wszystkich gości.

Zalety bankietu

Jest ich wiele:

 • Wybór. Na wesele można wybrać zarówno stosunkowo niewielki rozmiar sali "Gascony", jak i połączyć się w jednym wspaniałym pokoju dość przestronne "Marseille" i "Riviera". Małe obszary są wybierane przez tych, którzy cenią sobie intymność imprezy, zjednoczeni przez amatorów jasnych i luksusowych wydarzeń.
 • Lokalizacja. Restauracje "Avignon" znajdują się w Warszawie, w Yasenevo i Bolotnikovskaya. Łatwo jest dostać się do nich z dowolnego miejsca w stolicy.
 • Dekoracje wnętrz. W salach bankietowych na wesele powstaje przytulna atmosfera, która ma niezapomniany wieczór. Klienci nie muszą się martwić o urządzenia wentylacyjne i oświetleniowe. W razie potrzeby ściany, kolumny, sufity w halach bankietowych są wykonywane zgodnie z życzeniami klientów. Zapewni to stylizacji przestrzeni, harmonijnej kombinacji elementów wnętrz z ogólną koncepcją uroczystości.
 • Luksusowe menu, elastyczność polityki cenowej. W instytucji można świętować wesele niedrogo lub zorganizować luksusowy bankiet, aby spełnić najbardziej wyrafinowane prośby. W każdym razie klienci nie muszą przepłacać.
 • Możliwość zamówienia dodatkowych usług: różne programy pokazowe, wykonanie saksofonisty, gospodarza, animatorów klaunów.
 • Jakość usług. Uczestnicy obchodów weselnych oczekują od uprzejmego personelu, który może zareagować niezwłocznie na wszelkie wnioski, zapewniając warunki, w których nikt nie odczuwa dyskomfortu.
 • Aby umożliwić klientom świętowanie weselu na specjalną skalę, można połączyć salę w instytucji. Ogromna restauracja może jednocześnie pomieścić do 350 osób.

Restauracja Avignon na ulicy Bolotnikovskaya

Sale bankietowe restauracji na Bolotnikovskaya są najlepsze do organizacji imprez firmowych, wesel, rocznic i innych wydarzeń. Pojemność sal to do 150 gości. Są one wykonane zgodnie z życzeniami klienta, w zależności od tematu wakacji. Instytucja zapewnia optymalne warunki fotografowania i fotografowania. Prywatny parking jest dostępny. Do Państwa dyspozycji są następujące obiekty:

 1. Sala bankietowa "Nice". Zaprojektowany dla liczby gości: od 70 do 130 osób. Wnętrze nadaje się na wesele. W przestronnym pokoju jest piękne oświetlenie. Pokój odznacza się znakomitą dekoracją wnętrz z żyrandolami wykonanymi z kryształu bohemskiego, przy użyciu miękkich kolorów i elementów stylu klasycznego.
 2. Sala bankietowa "Chalet". Pojemność – do 100 osób. Najlepsza opcja na celebracji wesel, firm i rocznic. Działa codziennie od 10:00 do 23:00 Restauracja słynie z kuchni: europejskiej, kaukaskiej, rosyjskiej.

"Awinion" (restauracja), "Yasenevo"

Instytucja ta jest wyjątkowa. Restauracja Avignon, położona w pobliżu stacji metra Yasenevo, jest jednym z najbardziej godnych uwagi miejsc z dala od tętniącego życiem centrum metropolitalnego. Tutaj zawsze jesteśmy gotowi na przyjęcie małej przyjacielskiej przyjaciółki, aby urządzić bankiet z licznymi gościami.

W restauracji znajdują się trzy pokoje: "Versailles", "Champagne" i "Marquise". Są one przeznaczone odpowiednio dla 120, 70 i 60 osób. W salonie bankietowym "Champagne" i "Versailles" można organizować uroczystości dla 250-350 gości. Restauracja nadaje się do obchodów weselnych, a także imprez firmowych i prywatnych. Zaletą hal bankietowych są doskonałe warunki do produkcji zdjęć i filmów wideo. Tutaj w tym celu jest mnóstwo światła i ciekawie urządzone wnętrze. Restauracja "Avignon" różni się nie tylko eleganckimi salami bankietowymi, ale także przytulnymi kawiarniami i barem. Unikalna atmosfera, muzyka na żywo przyciągają turystów do instytucji. Kuchnia jest europejska, rosyjska, kaukaska, mieszana. Na życzenie hotel oferuje bezpłatny parking, pokoje dla palących i niepalących, ciekawe show rozrywkowe.

W Warszawie

Restauracja Avignon w Varshavka łączy w sobie trzy obszary: sale bankietowe (15-110 osób), kawiarnię z barem, piękny letni taras. Ludzie są zaopatrzeni w wszystko, co niezbędne do przechowywania zdarzeń o dowolnej skali i tematu. Sale – "Szampan", "Marquise" i "Versailles" – mogą pomieścić odpowiednio 70, 60 i 120 gości. Być może ich związek na bankiet dla 250-350 gości. Sala bankietowa w "Awinionie" odznacza się niepowtarzalnością wystroju wnętrz. Tu bez problemu można zamówić bankiet lub zarezerwować stolik.

Goście mają do dyspozycji:

 1. Kuchnia: europejska, rosyjska, kaukaska.
 2. Menu: chude, mięso, deser.
 3. Muzyka: tło, na żywo, chanson.
 4. Wejście jest bezpłatne.
 5. Jest bezpłatny parking.
 6. Pożądane jest wcześniejsze zamówienie.
 7. Gościom oferowane są usługi: dania na wynos, lunch biznesowy, dostawa usług, piwo z beczki.
 8. Wśród usług specjalnych: prywatna impreza, bankiet, Wi-Fi, letni taras, hokej.
 9. Dla stałych gości dostępne są rabaty.
 10. Z rozrywki: programy telewizyjne programów sportowych, karaoke.

Recenzje

Odwiedzający dzielą się siecią swoimi wrażeniami z wizyty w restauracji. Wielu podziwia uroczą atmosferę, piękne lekkie pokoje, zapewniające warunki prywatności – restauracja należy do kategorii bankietów. Dlatego w czasie wakacji nie ma obcych. Autorzy przeglądu uważają, że zakład jest idealnym miejscem na organizację uroczystości rodzinnych z udziałem gości w każdym wieku. Użytkownicy kuchni nazywają niesamowite. Dania mięsne, sałatki, sery – wszystko według wielu jest bez zarzutu. Opinia dotyczy również ostrożności i delikatnej obsługi kelnerów.

Wśród minusów – znaczna kwota zaliczki, sztywność warunków umowy (obowiązkowa forma pisemna), preferowanie płatności gotówkowych, słabość wyposażenia technicznego karaoke, słaby wybór piosenek. Niemniej jednak, dzięki wysiłkom personelu, wakacje są zazwyczaj sukcesem. Wszystkim pracownikom restauracji goście wyrażają swoją wdzięczność, życzą powodzenia i dobrobytu.