763 Shares 5800 views

Przegląd kawiarni "Lemonade" (Cheboksary)

Niedaleko nasypu Zatoki Cheboksary, na placu Rechnikov, znajduje się przytulna kawiarnia "Limonad" (Cheboksary). Instytucja ta należy do rodzaju salonu, ponieważ można spędzić czas w murach, słuchając dyskretnej muzyki, komunikując się z przyjaciółmi, rodziną lub partnerami biznesowymi. Kawiarnia fascynuje zwiedzającymi z łatwością środowiska, przytulności i uczucia ciepła w domu – ta atmosfera sprawia, że chcesz wracać tam iz powrotem.

Projekt wnętrza

Dla każdego gościa każdy zakład zaczyna się od wnętrza. Jeśli chodzi o kawiarnię "Lemonade" (Cheboksary), jej wnętrze jest smakowe i pewne.

Przede wszystkim wszyscy goście kawiarni wchodzą do hali ogólnej, która może pomieścić około 100 osób. Jest on wykonany w szarobrązowej gamie, ponieważ do dyspozycji są sofy, a między nimi prostokątne łóżka kwiatowe z roślinami wewnętrznymi. We wnętrzu wszędzie są cytryny – główny atut kawiarni "Lemoniada" (Cheboksary).

W instytucji często spotyka się ludzi, którzy odpoczywają całe rodziny. Dla takich firm idealna jest mała sala salonu kawiarni, również w odcieniach szaro-brązowych. Jednak w tym pomieszczeniu, w przeciwieństwie do dużego, są nie tylko kanapy, ale także krzesła, niektóre wykonane są w kolorze beżowo-niebieskim.

W kawiarni znajduje się letni taras, który działa w sezonie ciepłym.

Aby zapewnić wygodną rozrywkę dla dorosłych i dla dzieci, administracja kawiarni udostępniła pokój dla dzieci, gdzie rodzice mogą zostawić swoich towarzyszy w towarzystwie animatora.

Kuchnia i bar

Naczynia z kuchni uzbeckiej, rosyjskiej i europejskiej są gotowe zaoferować swoim gościom "Lemonade" (kawiarnia, Cheboksary). Menu tej instytucji zawiera kilka specjalności kulinarnych przysmaków z szefa kuchni Elshan Shafiev: delikatny deser "Faberge", khachapuri w stylu megrelijskim, risotto z owocami morza. Kawiarnia może zaoferować szeroki wybór potraw na grillu: szaszłyk z różnych rodzajów mięsa, szałwii, skrzydeł, żeber. W dużych firmach szczególnie popularny jest szaszłyk z trzciny tłuszczowej.

W barze można zaoferować szeroki wybór napojów, koktajli, herbaty, kawy. W asortymencie znajduje się również świeżo wyciskany sok.

Dla dzieci jest oddzielne menu dla dzieci, a podczas postu w asortymencie pojawia się lista szybkich potraw.

W instytucji "Lemoniada" (cafe, Cheboksary) ceny są powyżej średniej, średnia kontrola wynosi około 1300 rubli, ale w tym przypadku cena odpowiada jakości.

Serwis

Recepcja w tej instytucji odbywa się na najwyższym poziomie – wszyscy są zadowoleni z obsługi i jakości obsługiwanej żywności.

Kawiarnia "Lemoniada" (Cheboksary) zajmuje się ukierunkowaną dostawą żywności, którą można wydać online, na oficjalnej stronie instytucji.

W dni powszednie, od 11:00 do 16:00, wszyscy goście mogą skorzystać z usługi lunchu biznesowego i zjeść smaczny obiad w całkiem demokratycznych cenach.

Goście proszeni są o wcześniejsze zarezerwowanie stolików, które odbywają się na oficjalnej stronie kawiarni lub pod numerem telefonu.

Administracja kawiarni jest zawsze gotowa zaoferować swoje usługi w organizacji wydarzeń, które są bardzo wygodne do przechowywania w sali bankietowej na trzecim piętrze zakładu. Ta sala może jednocześnie pomieścić do 200 osób, co pozwala na świętowanie wielkich wydarzeń z dużą liczbą gości.

Tryb pracy

Kawiarnia Lemonade Cafe (Cheboksary) czynna jest codziennie o tym samym harmonogramie: od 11:00 do 2:00.

"Lemoniada" – to miejsce, gdzie poczujesz się jak w domu: pyszne jedzenie, miła atmosfera i dobra obsługa zapewnią ci i Twoim towarzyszom dobry nastrój. W ścianach tego zakładu można spędzić wieczór z drugą połową, zjeść kolację z rodziną lub spotkać się z partnerami biznesowymi na filiżankę mocnej aromatycznej kawy.