761 Shares 3291 views

Gdzie na „Android” schowka i co to jest?

Gdzie na „Android” schowku? Zanim odpowiemy na to pytanie, konieczne jest, aby zrozumieć, co to jest i jak działa. Nowoczesne urządzenia mobilne rozwijają się bardzo szybko i prawie tak dobre jak komputer zaczął zerowych lat w ich właściwościach. Ten wicher szybkość i złożoność wymaga urządzeń, pomimo faktu, że producenci twierdzą inaczej. A teraz odpowiedź na pytanie: „schowka” „Gdzie” Android


Co to jest

Schowek jest zwykle do kopiowania danych z jednego źródła do drugiego. Na przykład, trzeba skopiować tekst (obrazy, zdjęcia) z przeglądarki internetowej i wkleić go do aplikacja przeznaczona do komunikacji w sieciach społecznych. Podobna technologia jest używana przez dłuższy czas.

Jak to działa

Wielu wierzy, że schowek – to niektóre samodzielny program lub aplikacja innej firmy. Jednak stwierdzenie to nie jest do końca prawdą. schowka, co do zasady, jest usługą i częścią systemu operacyjnego, niezależnie od tego, jakiego rodzaju urządzenie przed sobą. On jest w komputerach, smartfonach, tabletach i ewentualnie innych mechanizmów, które wykorzystują do wprowadzania danych.

Zasada działania jest związany z systemem operacyjnym, a także pamięci RAM. Dane, które należy skopiować, buforowane, a innymi słowy, są zapisywane w pamięci RAM. Jeśli nie jest zbyt głęboko do aspektów technicznych i komputera, takie działanie zapewnia wydajność i wymianę danych między różnymi aplikacjami.

Gdzie na „Android” schowku?

No i tu dochodzimy do najważniejszej odpowiedzi na pytanie. Ważne jest, aby pamiętać, że większość dzisiejszych smartfonów mają ekrany dotykowe. Dlatego, aby korzystać z tej funkcji, trzeba przytrzymać tekst na wyświetlaczu, a następnie będzie to specjalny obszar, który pozwala wyróżnić konkretne części. Po fragmenty były izolowane, wystarczy ponownie dotknij ekranu. W rezultacie pojawia się menu z sugestiami: „Copy Text”, „Wstaw tekst”, „Cut Text”, itd. Tak, teraz wiesz, gdzie schowek na „Android” … „Samsung” tego czy innego producenta – to nie ma znaczenia, zasada działa w ogóle identyczne.

W zależności od wersji Androida może pojawić się ikony w postaci ikon, tekstu, różnych ikon. Mogą również różnią się wielkością, kształtem, i tak dalej .. Niektóre Android smartphone może mieć usługę, która pozwala na przeglądanie schowka za pomocą dodatkowego menu i dane w nim zawarte nie są nadpisywane i zapisać poszczególne fragmenty. Niektóre edytory tekstowe na komputery mają podobną funkcjonalność.

wyniki

Tak więc, mamy odpowiedzi na pytanie: „Gdzie do” Android „schowek?”. Jako podsumowując jest to możliwe, aby powrócić do tematu innymi urządzeniami.

Najprawdopodobniej są codziennie za pomocą tej funkcji na komputerze osobistym lub laptopie, który jest banalny kopiowanie i wklejanie tekstu. Na przykład w systemie Windows, to się nazywa zespoły «Ctrl + C» i «Ctrl + V». Na podobnej zasadzie działa schowka telefon „android”, gdzie zamiast myszy i klawiatury poleceń, dotknij wejście i zapewnia dodatkowe menu na ekranie.

Jeśli nie rozumiemy go smartfonem, wówczas najlepszym rozwiązaniem jest, aby odwiedzić oficjalną stronę internetową producenta i zapoznać się z instrukcją, która pochodzi z urządzeniem. Nie musi być bardziej szczegółowo malowane funkcjonowania schowka, a także wszystkie zespoły z niego korzystać.

Najprawdopodobniej większość czytelników, a więc zrozumieć, jak korzystać z tej funkcji, ale po prostu nie wiem jak to się nazywa. Jednak wielu z nas poznają różne gadżety intuicyjnie, bez zastanowienia, a bardzo rzadko otwarty instrukcja.