235 Shares 3177 views

To śpiące dziecko nie ma pojęcia, co stało się gwiazdą internetu

Wysłać dziecko do snu dla wielu rodziców wydaje się być jednym z najtrudniejszych zadań. Musimy wywierać maksymalnego wysiłku i cierpliwości, zanim dziecko zasypia. Nie pomyłka, jeśli miękisz jest już leży w łóżku i beztroski mówić przez nos. Najmniejszy dźwięk może wszystko zepsuć i zniszczyć ciężką pracę dominującej w jednej chwili.


dzielna matka

Dlatego Laura Idzumikavu można nazwać dzielna matka. Ona wkłada jej córka śpi urokliwych kostiumy i fotografie z nią. Jesteśmy przekonani, że wynik przekracza wszelkie ryzyko. Dziewczyna śpi spokojnie i nawet nie podejrzewają, że Internet stał się gwiazdą.

Zaskakująca obserwacja

Ta zabawna zdjęcia nie może istnieć bez twórczego potencjału kobiet. Niektórzy rodzice czekają na dziecko zasnąć tak szybko, aby zrobić swoje prace domowe lub trochę odpocząć.

Laura uwielbia patrzeć na swojego śpiącego dziecka i zegar nie odbiega od niego. Mama zauważyła, że Dzhoy Mari głęboki sen. Więc nie był oryginalny pomysł, aby ubrać się w różne stroje córki i fotografią jako pamiątkę.

Obrazy rozłożyć wyobraźnię

Te zdjęcia naprawdę pobudzają wyobraźnię. Widzimy tu rękę mistrza. Zauważ, że Laura jest profesjonalnym fotografem. W jej pracach można zobaczyć wszystko od Pokemon bohaterów serialu „Game of Thrones” od gwiazdy rocka do wizerunku piosenkarza Seay. A moja mama ubrała Dzhoy Mari kostiumy bohaterów wyświetlić „bardzo dziwny przypadek” i sagi „Star Wars”.

Nie jest to zaskakujące, ponieważ Laura Izumikava mieszka w Los Angeles, kolebka kina. Prezentujemy najlepsze zdjęcia. Mamy nadzieję, że znajdą się postacie, które pojawiają się w obrazach dziewczynka spania bez problemu.

Należy pamiętać, że strony na Instagram Laura Idzumikavy już 72.000 abonentów.