234 Shares 9126 views

Gus Crystal zabytków. kryształ kryształ fabryki i muzeum w miejscowości Gus-Crystal

W Goose rzeki znajduje się kilka osiedli. To miejsce jest bardzo malownicze, a zasoby naturalne jest wystarczające. Dla miasta Gus-Crystal stała fatalnego 1756 – data krystalicznie zakładu bazowej, dzięki czemu miasta i zyskał obecną nazwę. Każdego roku, tu wielu turystów, aby zobaczyć kolekcje muzeów i cennych obiektów architektonicznych. Raz w miejscowości roboczej, dziś spokojna prowincjonalnym miasteczku – atrakcje Gus kryształowe może naprawdę oferują aby zadowolić wszystkie gusta.


produkcja kryształ

Akim Maltsev został zmuszony do rezygnacji z ekspansji produkcji na przedmieściach z powodu zakazu wycinania lasów. Na budowę nowych zakładów była idealna regionu Vladimir, a dokładniej okolice miejscowości, które dziś znamy jako Gus Crystal. Zabytki współczesnego pomoc miasta, aby zrozumieć, że pomysł Maltsova powiodło się, ponieważ najważniejsze zabytki są – aktualny fabrycznego Kryształ i krystalicznie muzeum. Produkcja szybko nabrała tempa, nowe przedsiębiorstwa, technologia opanowane oszlifowany diament. W 1835 roku Ivan Maltsev (wnuk założyciela) zyskała w Europie tajemnice czeskiego szkła. W tym czasie produkcja gęsi już znane w wielu innych krajach.

Gus kryształ: Kryształ fabryczne

Firma działa w naszych czasach, a jej produkty cieszą się dużą popularnością. Tajemnicą sukcesu jest prosta – połączenie zaawansowanej technologii i prace znakomitych artystów. Produkcję tej rośliny jest bardzo łatwo zauważyć w bryle kryształu, jakości, a same produkty są bardzo piękne. Gama produktów jest regularnie aktualizowana, te dni twórczym laboratorium w zakładzie nadal działa i śledzić modę. Z biegiem lat, firma otrzymała wiele nagród, w tym świecie, tak że cały świat jest znany Gus Crystal. Atrakcją tej wielkości pożądane byłoby zbadać wewnątrz i na zewnątrz. Odwiedzić fabrykę i zobaczyć wszystkie etapy produkcji kryształu może być naprawdę. Wycieczki z przewodnikiem, a także okazją do pogodzenia wizytę musi być osobiście z administracją.

Muzeum kryształu

Jeśli odwiedził Gus kryształ, atrakcji, obowiązkową kontrolę, – muzeum i fabrykę kryształów. Pobieranie próbek z różnych okresach produkcji znajduje się w budynku St Georges Cathedral, zabytek architektoniczny. Eksponaty pozwalają wizualnie zobaczyć jak technologia ewoluowała. Tutaj można zobaczyć najwcześniejsze okazów reprezentujących poshatnoe szklankę grawerowanie i współczesne dzieła sztuki. Budynek katedry został zbudowany w 1895 roku. Niestety, dzwonnica nie jest zachowana, ale bez konstrukcji sprawia imponujący wygląd. Słynna świątynia była z powodu bogatej dekoracji wnętrz. Włóż rękę do niego znanego artystę Vasnetsov, dziś zachowaną dwóch jego dzieł. Obecnie kościół jest zdecydowanie domaga się zwrotu katedry w ich posiadaniu. Problemem jest to, że alternatywne przesłanki nie mają muzeum kryształu.

ortodoksyjni obiekty

Głównym działaniem miasta znanej jako świątyni Trójcy. Został zbudowany w 1816 roku, pierwotnie konsekrowany jako kościół Joachim i Anna. W 1940 roku kościół został zamknięty i przebudowany w warsztatach. Cierpiał w czasie wojny. W 1898 roku remont został przeprowadzony, a po konsekracji kościoła drzwi zostały ponownie otwarte dla parafian. Innym celem działania – kaplica Barbara Wielkiego Męczennika, budynek ma bardzo ciekawą architekturę. Katedra naprzeciwko St George jest nie mniej interesujący budynek. To tak zwane hospicjum, gdzie ratusz znajduje się dzisiaj. Oryginalny budynek został zbudowany jako schronienie dla osób starszych rzemieślników, którzy mieli żadnych krewnych. Z biegiem lat, znajdował się dom inwalidów i różnych szpitalach. Jeśli wizyta w muzeum kryształu Gus-Crystal, należy zwrócić uwagę na ten ciekawy budynek.

Muzeum Historii i Sztuki

Historia tego miasta jest nierozerwalnie związana z historią produkcji kryształów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak osada powstała i jak Maltsov dynastia rozwinęła swoją sprawę, należy odwiedzić Muzeum Historii i Sztuki w tej dziedzinie. Wśród eksponatów – wiele unikalnych przedmiotów codziennego użytku i dokumenty z różnych okresów. Należy zwrócić uwagę, a budynek na ulicy Kalinina, gdzie muzeum znajduje. Odbywają się tu różne wystawy czasowe i spotkania z artystami, mimo wszystko, pomimo jego statusu prowincji, miasto bardzo kulturalny – Gus-Crystal. Atrakcje, z których zdjęcia mają w żadnym przewodniku, – pomnik burmistrza Maltsova i odnowione domy z XIX wieku. Jeśli to możliwe, znaleźć czas, aby je odwiedzić.

Inne atrakcje Gus-Crystal

Spacer po mieście to ma sens, aby rozpocząć od Placu Wolności. Nie buduje centra handlowe, jej architektura jest typowe dla tego regionu Vladimir. Dziś, jego fasada jest regularnie przywrócone, wewnątrz są małe sklepy i biura. W pobliżu znajduje się miasto i nabrzeże, opracowany dla turystyki pieszej. Szczególnie piękny jest w cieplejszych miesiącach z powodu zamieszek zieleni, kwitnące kwietniki i fontanny uruchomione.

Gus Crystal City ma wiele atrakcji. Jego prawdziwa duma – sztuczne jezioro, które jest często nazywany zbiornik. Znajduje się na rzece gęś, lato funkcjonuje dobrze teren rekreacyjny. Tu można popływać łodzią lub na ryby, nie jest też w pełni wyposażona plaża. Zachowały się w wielu projektach od czasów Związku Radzieckiego. Jest to tradycyjny wieczny ogień, oddzielne budynki, stiuk lub murowane.

Raz w Goose-kryształu, to jest trudne do zrozumienia naraz jakim wieku jesteś i czego się spodziewać za rogiem. To miasto jest warte odwiedzenia ze względu na już atmosfery. Infrastruktura turystyczna jest wystarczająco rozwinięte, aby znaleźć hotel i restauracja lub kawiarnia jest dość prosta.