526 Shares 2194 views

Próbując ustalić, co jest lepsze: iPhone 4S lub iPhone-5

Znaczący postęp w produkcji smartfonów Apple Inc. było uwolnienie modelu iPhone'a 4S. Kiedy przyszedł 5. miejsce, to był przełom dalej pomysł Steve Jobs. Niezwłocznie po przedstawieniu jej wielu fanów i entuzjastów zaczęli porównywać te dwa telefony. Ich celem było ustalenie, co jest lepsze: iPhone 4S lub iPhone-5. I spędzimy trochę analizę porównawczą.

Wizualne różnice pomiędzy urządzeniami

Różnica jest widoczne na pierwszy rzut oka, nawet wizualnie: nowe urządzenie cieńsze i dłuższe rozmiary odpowiednio 123,8 x 58,6 x 7,6 mm, 115,2 x 58,6 x 9,3 mm. Szerokość, jak widzimy, jest taka sama. Obudowa jest bardziej wydłużona, aby pomieścić cztery-calowy wyświetlacz. Projekty, jak również oczywiste, są bardzo podobne.

W dalszym ciągu, aby spojrzeć na iPhone'a 4S i 5. różnic polega na tym, że drugi model jest o wiele łatwiejsze niż pierwszy, jego waga – 112 gramów, w przeciwieństwie do 140 w „Kwartecie”. Ekran zapewnia rozdzielczość czterech cali już 1136 x 640 pikseli, który musi ocenić przedstawicieli żeńskiej połowy ludzkości. Nowy inteligentny telefon ma korpus wykonany z aluminium zamiast szkła, a więc jest bardziej wytrzymała na przypadkowych upadków.

Trochę nadzieniem

Przy podejmowaniu decyzji, co jest lepsze: iPhone 4S lub iPhone-5 – zwrócić uwagę na bardziej wygodny i kompaktowej stacji dokującej złącza Lightning. Przy okazji, jeśli chcesz używać starych akcesoriów, a następnie można użyć dostarczonego adaptera. Różne urządzenia i koloru. Jeśli „czterech” self-kolorowe, czarny lub biały, „pięciu” – Two-tone. Nowy telefon jest wyposażony w szybszy i bardziej wydajny procesor Apple A6 i ma świeższe i lepszy system operacyjny iOS 6, obsługuje LTE, chociaż nie wszędzie.

Wady nowego telefonu

Przez minusy zawierać kartę SIM używane w nowym urządzeniu Apple. Dla wielu kupujących, przykra niespodzianka może być zastosowanie nano-SIM, która nie jest vyrezhesh nożyczki jak w poprzednim modelu. Na szczęście, głównych rosyjskich operatorów komórkowych ma w wystarczających ilościach, zakupili te karty. Dostać ją w biurze, można uwolnić się z operatorem. Wielu z tych, którzy wybierają jaki telefon kupić, co jest lepsze: iPhone 4S lub iPhone-5, jesteśmy rozczarowani, że oba modele mają różne ładowarek. A jeśli zdecydujesz się stać się posiadaczem nowych przedmiotów, będziesz musiał kupić inny ładunek.

Ale teraz aparat jest bardzo zadowolony z właścicielami nowych elementów, jak wskazuje ich odpowiedzi. IPhone'a 4S i 5 więcej tak – oba mogą być miły do robienia zdjęć, ale drugie urządzenie może zastąpić amatorskie kamery dzięki jego pełnych ośmiu megapikseli. Wiele amatorzy nie żałowałem, że kupiłem dobry appapaty. Po użyciu iPhone jest o wiele wygodniejsze i łatwiejsze do zrobienia obrazów wysokiej jakości, jakość jest doskonała. Ponadto, nie jest dość interesująca cecha: zdolność do zdjęć podczas nagrywania wideo.

Mimo to, co jest lepsze: iPhone 4S lub iPhone-5?

Wybór, jeśli masz zamiar dokonać zakupu, bardzo skomplikowane. Więc pomyśl dobrze, dlaczego i co trzeba. Napełniania, telefony harakeristikami technicznych w stopniu nie różni się powiedzieć: to jest prawdziwy super sprawa, a to jest stary, starożytny modelu. Więc jeśli chcesz zapisać, a następnie zakup iPhone'a 4S, jeśli czujesz, że to ważne dla właściciela o najnowsze (już 5S i 5C) news, a następnie podjąć „pięć”. W przypadku każdej decyzji nie będą rozczarowani. Po tym wszystkim, w przeciwieństwie do innych producentów, produkty Apple mają szczególnie i nie trzeba reklamować. Więc to tylko kwestia gustu.