108 Shares 6932 views

Smartphone "Lenovo S898T": opis, charakterystyka, cena

Firma „Lenovo” wielkim fanem, aby produkować maszyny sprawdzone w zaktualizowanej formie. Producent nieznacznie zmienia charakterystykę – a na półkach sklepowych pojawi się urządzenie z dopiskiem «T». Było tak ukochany do wszystkich z wyjątkiem S898 pojawił i „T” -version.

projekt

Etniczność devaysa w pełni zgodne ze stylem firmy. Kontury „Lenovo S898t” rozpoznawalnych firm z klasy średniej łatwo. Zaokrąglenie i tworzyw sztucznych, takich jak metal nadają się trwałość urządzenia.

Oczywiście, oczekiwania nie są zadowoleni z tego urządzenia. Biorąc pod uwagę, że telefon z serii «S», czyli klasa średnia urządzeń, jej wygląd nie odpowiada tym stanie. Smartphone jest całkowicie wykonany z tworzywa sztucznego. W S898t materialne ciało jest gorszej jakości od swojego poprzednika. Nawet łagodny wstrząs może spowodować znaczne szkody.

Lame i ochrona ekranu w „Lenovo S898t”. Pomimo hartowanego szkła, użytkownik złamie wyświetlacz przy nieudanej jednostki spada. Nieznacznie poprawia wrażenie obecność telefonu powłokę olejo-. O brudu i odcisków palców, zapobiegając czujnik może być zapomniane.

Na przedniej stronie znajduje się wyświetlacz komórki, główny głośnik, czujniki, aparat z przodu, kierownica, logo firmy lub nawet mikrofon. Błyszcząca krawędź pozostanie puste, a po prawej stronie jest regulacja głośności.

Z tyłu schroniska w aparacie, główny głośnik, flash, mikrofon z redukcją szumów i podpisać firm. Panel tylny może być usunięty. Za nim kryje akumulatora, gniazda karty operatora i gniazdo na dysk flash USB. przycisk zasilania, urządzenie jest na górze, na końcu urządzenia, obok gniazda słuchawkowego. Dno telefon jest gniazdo USB.

Smartfon wygląda całkiem wymiarowo, co nie jest zaskakujące przy przekątnej 5,3 cala. Jednakże, duży rozmiar wygładza mały ciężar, o 140 gramów. Oczywiście, do pracy z urządzeniem z jednej strony będzie trudne, ale szybko przyzwyczaić.

Jak zawsze, liczba kolorów wyprodukowany przez producenta jest minimalne. Telefon jest w standardowej wersji białej i czarnej. To rozwiązanie dla średniej klasy urządzenie wygląda całkiem śmieszne.

Ogólnie projekt jest przyjemne, choć już dostrzec prekursorami S898t. Urządzenie ma wiele wad, ale wciąż pozostaje atrakcyjna.

pokaz

Telefon „Lenovo S898t” od producenta otrzymał wyświetlacz 5,3 cala. Rozmiar wygląda dziwnie. Odnosi się wrażenie, że firma chce znaleźć kompromis między 5 a 5,5 i nie sprawi, że urządzenie zbyt jednowymiarowe.

Rozdzielczość ekranu urządzenia to 1280 przez 720. Charakterystyczna jest atrakcyjna, tylko indeksy pikseli na cal nie jest najlepsza. Telefon posiada 277 ppi – to jest bardziej jak smartfony tanich. Użytkownik będzie od czasu do czasu zauważyć subtelne „kostki”.

Będzie on zadowolić właściciela czujnika o doskonałej czułości. Koniecznie zwróć uwagę na odwzorowanie kolorów. Obraz jest nasycony niewielką tendencją do zimnych tonów.

W devayse realizowane IPS matrycę ze wszystkimi jego urokami. Ekran nawet na średniej jasności nie blakną od słońca lub silnego oświetlenia. I poprawie kątów. Teraz użytkownik może zobaczyć obraz w niemal dowolnym kątem z minimalnymi zniekształceniami.

jest całkiem dobra, jednak szczególne zalety są przestrzegane gadżet wyświetlacz. Ekran można porównać charakterystyki nawet z niektórymi przedstawicielami low-end firmy.

autonomia

W „Lenovo” ma swoją „piętę Achillesową”, a to akumulator. Niezależnie od klasy urządzenia, producent ustawia słabe baterie. Problem nie został oszczędzony i „Lenovo S898t”, który otrzymał w sumie 2,000 mAh.

Ze względu na duży ekran i nie najsłabszy sprzęt, bateria będzie trwać przez 7-10 godzin ciągłej pracy, w zależności od używanych funkcji. W zasadzie wystarczy na jeden dzień z niskiej aktywności urządzenia. W trybie gotowości urządzenie może pracować przez maksymalnie dwa dni.

Bateria w smartfonie Zdejmowany, co sprawia, że możliwe jest zastąpienie go z podobnym modelu o większej pojemności. Wzmocniona bateria oszczędza użytkownikowi konieczności dokonania pre-charge „Lenovo S898t”.

kamera

Matryca 13 megapikseli będzie podobać właścicielom „Lenovo S898t”. rozdzielczość cechy to 4128 do 3096 pikseli. Zdjęcie zrobione przez kamery głównej i uzyskać szczegółowe z małą ilością szumów.

Wideo wypadła znacznie gorzej. Mimo że klip jest nagrany w HD, to nie jest najlepsza decyzja. Powodem, że nie jest to najlepszy stabilizator i brak redukcji szumów. Od nagrywania filmów, najprawdopodobniej użytkownik odmawia, ponieważ jakość jest kiepska.

Znajdującego się w przedniej i S898t podłoża 2 megapikseli. Rozdzielczość kamery przód 1600 przez 1200. Niestety, w przeciwieństwie do głównego frontalke macierzy mają dodatkowe funkcje. Zdjęcia wykonane przedniej oka, ziarnisty, ale nadal czytelne. Frontalka idealny do połączeń wideo, a nie powinien liczyć.

Część sprzętu

Chińskie firmy są coraz częściej wyposażone smartfony tanie procesory budżetu MTK. Na tej samej decyzji, i uciekają producenta S898t. Urządzenie jest MTK6589T C cztery rdzenie, każdy 1,5 GHz. Wydajność jest bardzo dobra. procesory MTK sprawdziły się w wielu telefonach firmowych.

RAM jest dość rzadki dla urządzeń klasy średniej, tylko jeden gigabajt. Native pamięć jest również tylko powoduje smutek. Użytkownik zidentyfikowany 4GB, z których większość jest zarezerwowana dla „Android”. Istnieje możliwość, aby rozszerzyć pojemność pamięci do 32 GB pamięci.

koszt

Prosząc o „Lenovo S898t” cena nie jest najskromniejszy z Merck. Urządzenie można kupić za 6-7 tysięcy rubli. W porównaniu z innymi, bardziej udanych modeli produkowanych „Lenovo” dużo. Oczywiście, wśród innych marek dla S898t trudno znaleźć godnego konkurenta zarówno w wydajności i ceny.

Opcje

W pudełku, oprócz samego telefonu, nabywca znajdzie standardowy zestaw. Opcje obejmują: kabel USB, słuchawki, akumulator, zasilacz sieciowy i dokumentacji.

Nie rób bez dodatkowych zakupów. Na przykład w przypadku „Lenovo S898t” jest na pierwszym miejscu na liście. Kruchy materiał obudowy koniecznie dodatkową ochronę. I trzeba dysk flash w celu zwiększenia pojemności pamięci.

system

Urządzenie dostępne w handlu z firmy „Android” 4.2. Firmware „Lenovo S898t” zaktualizowane do nowszej wersji. W razie potrzeby, użytkownik może skorzystać z instalacji bezprzewodowej lub pobrać system niestandardową.

Podobnie jak w innych devaysakh firmy powstała tu opatentowaną powłokę. Interfejs nie jest szczególnie różne od poprzednich. Razem ze skorupą użytkownik otrzyma wiele nieusuwalne aplikacje i podstawowy zestaw programów.

pozytywne opinie

Wszyscy właściciele S898t pozytywne o swoim ekranie. Telefon naprawdę dostaliśmy dobrą wyświetlacz. Producent nie zawsze mogą zapewnić niezbędną jakość długiej przekątnej. W S898t cechy są w doskonałej równowadze. Ogromny ekran wyświetla bogate i żywe kolory.

Zaawansowani użytkownicy są zainteresowani oraz możliwość aktualizacji firmware. System fabryka nie zawsze pokazują swoje najlepsze strony. Ponadto, nowy „Android” jest zawsze zabawa i funkcjonalność poprzednich wersji.

Przyciąga uwagę telefonie aparatu. Matryca 13 MP jest w stanie zastąpić konwencjonalne mydło, co się przyda. Chociaż zdolność urządzenia rejestrującego nie jest najlepsza, nie powinniśmy bagatelizować godności komory.

negatywne opinie

Główną wadą S898t był jego wygląd. Nowoczesne Soup wybrać projektowania i tworzenia „Lenovo” To nie świeciły. Oprócz niepozornym wyglądzie, kulejąc i montażu. Użytkownicy odkryli nie tylko małe braki, ale także nieprzyjemne ciało trzeszczenia.

Słaby akumulator nie padł jak ludzie, którzy są aktywnie pracy z urządzeniem. Akumulator szybko się rozładowuje, a brak technologii szybkiego ładowania dosłownie łączy telefon do gniazdka.

Nieprzyjemny dla kupujących w „Lenovo S898t” cenie. Spośród wielu modeli firmy może wybrać jednostkę o tej samej cenie i przy mniejszej liczbie defektów.

wynik

Zmiany nie zawsze sprawiają, że telefon lepiej niż jego poprzednik. Na przykładzie S898t jest szczególnie zauważalne. średniej klasy urządzenie jest bardziej jak seria budżetu niż zaawansowany smartphone. Producent nie zwracać uwagę na braki, które mocno zepsute wrażenie S898t.