143 Shares 7592 views

Samsung 5360: specyfikacje techniczne i opinie

Wszyscy wiemy szeroką gamę urządzeń Galaxy, wydany przez koreański koncern Samsung. W pewnym momencie został on przedstawiony do najlepszych w swoich kategoriach gadżetów, które są na sprzedaż szczyt. W związku z tym można przyjąć, producent zdobył wielu lojalnych klientów, którzy później „chodził” z jednego urządzenia do drugiego, przyciągane przez telefon.

W tym artykule omówimy jeden z najmniejszych linii smartfonów Samsung – modelu 5360. Będziemy rozmawiać o tym, jak to różni się od konkurencyjnych urządzeń, co pozytywne i negatywne cechy obdarzonych i jak producent tego urządzenia jest pozycjonowanie jego skład.

Pojęcie „młodszym” modelu

Nie ma nic nowego w tym, że ich firma producent smartfonów znajduje się w swego rodzaju „hierarchii”. Najwyższą pozycję zajmuje się „flagowy” – telefon, który ma najbardziej istotne cechy techniczne i dlatego jest droższy od wszystkich. Obserwowani przez telefony, które są pod jakimś względem uproszczonych: jedna z nich – ponad zwykłą kamerą, z drugiej – nieco mniej wydajny procesor, trzeci – więcej niż prostym wyświetlaczem i tak dalej. Tak więc zakres urządzeń, w zależności od ich właściwości funkcjonalne i techniczne.

Jak opisać Samsung 5360, należy zauważyć, że jest to – najmniejsza urządzeń przedstawionych przez wielu kryteriów. Odnosi się to zarówno do kosztów telefonicznych i wielkość jego ekranu, wydajności procesora, ilości pamięci RAM i tak dalej.

Na tej podstawie można stwierdzić, że Samsung Y 5360 – jest najbardziej skromny, ale to jest bardzo dobre pod względem jednostki funkcjonalnej, która została przedstawiona przez firmę w swojej linii.

projekt

Aby scharakteryzować wygląd telefonów Galaxy połączone w składzie, jest dość prosta. Fakt, że deweloper (firma Samsung) nie próbować zbyt mocno unikalizirovat wygląd wszystkich modeli. Być może, niektóre cechy osobowości, wyjechała do góry, flagowych urządzeń ze względu na ich wysoki koszt i jedyna w swoim rodzaju. Jak dla Samsunga 5360, model ten miał typową konstrukcję linia: prostokątny „cegła” z rozmytymi krawędziami wokół tylnej okładce, a zaokrąglone krawędzie. Wynik był cały czas „dziecko”, z charakterystycznym „samsungovskoy” wystający ponad ekranem krawędzi bocznej, chrom; typowy żebrowane tylna okładka i standard Galaxy zestaw elementów: dynamika gniazdo z metalu „oczek” ekranem klawisz blokady po prawej stronie, „Rocker”, aby zmienić poziom głośności – po lewej stronie przycisk „Home” w środku, otoczony przez naciśnięcie „Wstecz” i „Opcje”, na prawo i na lewo. Nic w rzeczywistości nowa.

wymiary

Kontynuując temat wyglądu, chciałbym Samsung Galaxy 5360. wzmianka mały rozmiar urządzenia jest specjalnie kompaktowy z myślą, aby zapewnić maksymalną wygodę użytkownikowi interakcję z nimi. Jest bezpiecznie założyć, że telefon jest przeznaczony dla tych, którzy nie chcą nosić „szpadel” z ekranem 5-calowym w bocznej kieszeni. Szerokość obudowy 58 mm z 104 mm wysokości – jest to doskonała wydajność dla przenośnego urządzenia, które jest łatwo zabrać ze sobą wszędzie. W tym przypadku, można uzyskać funkcjonalność, która najbardziej pasuje do nowoczesnego smartfonu (przynajmniej w momencie dopuszczenia gadżetu).

pokaz

Jak być może pamiętacie, nasze „dziecko” Samsung GT 5360 jest „najmłodszym” wszystkich kryteriów. Wyświetlacz – nie jest wyjątkiem. Warto ekran 3-calowy, którego rozdzielczość wynosi tylko 240 przez 320 pikseli. Nie jest konieczne, aby powiedzieć raz jeszcze, że te opcje są dalekie od „flagowego”. W związku z tym, użytkownik zauważy efekt „ziarna” na tym ekranie z pierwszych sekundach znajomości z urządzenia. Tak, i filmy w jakości HD, w związku z takim małym rozmiarze, to nie wygląda. Pozostaje podstawowy zestaw podstawowych funkcji: połączenia, SMS, surfing.

edytor

Posiada potężny „Iron” inteligentny telefon też nie. I nie możemy powiedzieć, że to było tak bardzo potrzebował. Warto procesor Qualcomm o taktowaniu 0,8 GHz z, telefon nie jest jasno jak najbardziej „zwinny”. Oczywiście, producenci koncentrują się na braku konieczności instalowania silnego procesora do urządzenia. Dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że w czasie, gdy telefon zaczyna „zwolnij” i „zamrożenie” słabego procesora. O czym świadczy opisując recenzje Samsung GT 5360, radzić sobie z tym problemem jest pełna zresetować telefon do ustawień fabrycznych (i, oczywiście, usuwa wszystkie dane na nim).

powiązanie

Wszystkie telefony Galaxy linia, jak kiedyś pracować z dwóch kart SIM. Przynajmniej tak mogą myśleć ci, którzy widzieli kilka takich urządzeń. Telefon Samsung 5360, który stał się przedmiotem przeglądu dzisiaj nie jest wyjątkiem. Model ten obsługuje tylko jedną kartę SIM, więc nie możemy powiedzieć o nim jako ekonomiczne, co pozwala na zmniejszenie wydatków na usługi. I pod względem komfortu (jeśli – niektóre karty SIM) model ten jest trochę za: nie kupić drugi jest taka sama dla innej karty …

kamera

Kolejnym kryterium, dzięki którym możemy ocenić urządzenia – kamery. Telefony Galaxy tendencję koreański producent oferuje 5-megapikselowy moduł. Tutaj Samsung GT S 5360 można nazwać wyjątek. Model posiada 2-megapikselowy aparat, który na pewno nie będzie wystarczającą jakość do życia codziennego. Najprawdopodobniej nawet sfotografowany tekst tego telefonu nie będzie w stanie przełożyć się na czytelnej formie. Dlatego mam nadzieję, że będziesz się barwny obraz z urządzenia, nie jest to konieczne. Samsung Młoda 5360 oczywiście być wykorzystywane w innych celach.

pamięć

Ale jeśli chodzi o pojemności wszystkich telefonów Galaxy zachować markę. Określony przez nasz model ma 160 MB pamięci wewnętrznej, którą można instalować aplikacje i pobieranie plików osobistych. Oprócz tego istnieje również gniazdo kart pamięci microSD, który działa z formatu (kwota może wynosić do 32 GB). Daj sobie szansę być przechowywane w telefonie tak wiele informacji!

Jednak ze względu na małym ekranie, to jest bardziej prawdopodobne, aby przejść na kompozycjach muzycznych, niż o jakichkolwiek filmów lub seriali.

System operacyjny

Zaprezentowaliśmy Samsung Galaxy GT 5360 działa na systemie operacyjnym Android. Ponieważ gadżet wydany z powrotem w 2011 roku, jest to Gingerbeard modyfikacji, wersja 2.2. Gdybyśmy chcieli go używać teraz, nie byliśmy w stanie dokonać aktualizacji do nowej generacji systemu operacyjnego.

Jednak pomimo faktu, że mówimy o starszej wersji systemu, telefon nadal działa z funkcjonalnego Androida. Oznacza to, że ma wszystko, czego potrzeba może zwykły użytkownik: nawigacji, rozrywki, komunikacji, surfing, zdolność do tworzenia własnych treści i zarządzać istniejących. Wszystko to jest możliwe nawet w „Junior” Samsung S 5360.

opinie

Przedstawiony powyżej opis Samsung 5360 funkcja pozwala na tworzenie przegląd inteligentnego telefonu, ale nie daje dokładne zrozumienie tego, jak kupujący sami należą do tego modelu i co myślą o nim jeszcze długo po interakcji. W szczególności, nie wiemy, jak przedstawiają urządzenie w działaniu, co pokazuje stabilność i spełniony, jeżeli zestaw cech klienta. Najlepiej jest, aby pomóc w niniejszym zaleceniu, w lewo do specjalistycznych środków do przeglądu tych, którzy już używane urządzenie.

Poprzez analizę tych zaleceń, przede wszystkim zwrócić uwagę na ich pozytywnej oceny i wysoką ocenę przedłożonych przez telefon. Członkowie zauważyli praca zaznacza smartfon 4 i 5, który pokazuje ich wysoki stopień zadowolenia z okazji okazało się gadżet. Argumenty takie szacunki są różne czynniki. Jednym z najbardziej palącym jest cena (4500 r.).

Koszt urządzenia, ze względu na fakt, że jest to „junior” model z linii, znacznie poniżej innych telefonów Galaxy. Z tego powodu ludzie kupują niedrogie urządzenie, dla niektórych bardzo prostych potrzeb: aby być stosowane jako alternatywa dla przykładu. W rezultacie, wymagania urządzenia (ze względu na niską cenę) znacznie zaniżone.

Ludzie mówią, że są zadowoleni z pracy procesora, jakość ekranu, poziom autonomii devaysa jego montaż. Z tej okazji, ludzie w komentarzach nie narzekają na wszystko.

I otrzymała negatywną ocenę, na przykład, smartphone kamery. Ona naprawdę nie można przekazać obraz poprawnie, dlatego można go nazwać raczej set „w celu utworzenia”, a nie dla każdej rzeczywistej aplikacji funkcjonalnej. Kolejnym punktem – jest to błąd w oprogramowaniu. Ponieważ gadżet działa na podstawie słabego procesora, niektóre moduły, które wymagają więcej zasobów systemowych, zaczynają się niepowodzeniem. Przejawia się to w telefonie niestabilności i może drażnić użytkownika.

W ogóle, jak wspomniano wyżej, telefon ma bardzo wysoką średnią znak, co sprawia, że można mówić o nim jako doskonały przedstawiciel swojej niszy.