471 Shares 8734 views

Nokia 112: specyfikacje, firmware, cena i opinie klientów

Nokia 112 może być słusznie uważane za godne kontynuacją modelu 1100 od tego samego producenta. Oba te telefony są wyposażone w wystarczającą pojemnością baterii i pozwala im pracować na jednym ładowaniu baterii aż do dwóch tygodni. Tego parametru w tych telefonach komórkowych ma prawie żadnych konkurentów.


Zawartość opakowania

Jest zaznajomiony z urządzenia Nokia 112. Składa się on z takich akcesoriów i komponentów:

 • Certyfikat zgodności.

 • Karta gwarancyjna.

 • Podręcznik użytkownika.

 • Sam telefon komórkowy.

 • Akumulator o pojemności 1400 mA / h.

 • Przewodowy zestaw słuchawkowy stereo.

 • ładowarka akumulatora za pomocą standardowego okrągłego kołka.

Pokrywa karty pamięci i folia ochronna nie jest w pudełkowej wersji tego gadżetu. Mają kupić oddzielnie. Ale kabel interfejsu Format mikroYuSB nie potrzebuje właściciele takiego urządzenia: telefon ma takiego portu.

Grafika, aparat fotograficzny i baza sprzętowa

Natychmiast należy zauważyć, że producent delikatnie milczy na temat rodzaju chipa stosowanego w tym urządzeniu. Z tego można wyciągnąć tylko jeden wniosek: jest to układ z minimalnym poziomem funkcjonalności i niskiej produktywności. Matryca opiera się na matrycy LCD o nominalnej rozdzielczości 128×160 i przekątnej 1,8 cala. Oczywiście, to nie byłoby wystarczające do oglądania filmów i czytania książek z tego. Ale za odwiedzanie witryn internetowych lub usług społecznych, takich przekątnej wystarczy. Trudno powiedzieć, co kieruje fińskich programistów, po zainstalowaniu w telefonie aparat z elementem pomiarowym tylko 0,3Mp. W ogóle, zdjęcia i filmy można go używać do startu, ale ich jakość jest daleka od ideału.

pamięć

Małe pamięci zintegrowany w telefonie Nokia 112. Recenzje devaysa właścicieli wskazują, że znaczna wadę. Pojemność wbudowanej pamięci jest zaledwie 16 MB. To jest wystarczające, jedynie dla stabilnej pracy urządzenia. Ale do przechowywania muzyki, montażu zabawek i innych zastosowań krytycznych, to urządzenie musi być koniecznie wyposażone w zewnętrzną kartę pamięci. Maksymalna kwota przechowywania informacji w tym przypadku może mieć do 32 GB, i to byłoby na tyle, aby rozwiązać wszelkie problemy. Jedyną rzeczą, aby pamiętać, jest fakt, że dysk ten będzie musiał być zakupione oddzielnie za dodatkową opłatą.

Wygląd i ergonomia

Klasyczny batonika z wejściem kluczowego – to Nokia 112. Jego cena jest dziś tylko 50 dolarów. Zgodnie z oczekiwaniami, w górnej części klawiatury urządzenia znajdują się dwa klawisze funkcyjne, pomiędzy którymi joystick. Dolny lewy przycisk ma dwie funkcje. Ten „+” jest szybkie przełączanie pomiędzy kartami SIM. To wystarczy, aby ją szczypać, a operacja ta zostanie przeprowadzona bardzo szybko. Na górnej krawędzi pochodzą wszystkie złącza: 3,5 mm, port audio oraz gniazdo do ładowania baterii. Mikrofon jest w tym przypadku wyświetlanego na lewej krawędzi. Tylna strona smartphone rozbili komórkę i głośnik. Gniazda pierwsze karty SIM i pamięci flash znajdują się pod baterią. Mogą one być zastąpione jedynie po całkowitym wyłączeniu urządzenia. Ale z drugiej karty SIM, więc problem nie powinien powstać, ponieważ może on być wymieniony podczas pracy telefonu. Jego gniazdo znajduje się na lewej krawędzi telefonu.

Bateria i autonomia gadżet

Imponująca wydajność baterii w Nokia 112. Ma pojemności 1400 mA / h. Jednym ładowaniu, jak wspomniano wcześniej, potrwa do 2 tygodni od aktywnego korzystania z tego urządzenia. Kluczowym czynnikiem, który zapewnia podobną autonomię – mały ekran. Pozostała część urządzenia napełniającego w tym zrównoważony oraz niskie zużycie energii, co wraz z długiej żywotności baterii oraz zapewnia dużą autonomię.

oprogramowanie

Zastrzeżony system operacyjny jest zainstalowany w telefonie Nokia 112. firmware oznacza modyfikację Series S40 OS. Kluczową cechą jest to, że można go zainstalować w takim urządzeniu dodatkowego oprogramowania opartego na Javie. Jak pierwotnie zainstalowane na komputerze z telefonem klientów społecznych i korporacyjnych z poziomu przeglądarki „Nokii”, który optymalizuje przepustowość i może znacznie zmniejszyć ilość przesyłanych informacji.

Wymiana informacji

Ładny zestaw Nokia 112. Specyfikacja interfejsu w związku z tym, ten telefon to:

 • Pełne wsparcie sieci ZHSM. Urządzenie z powodzeniem transmituje informacje w formatach „ZHPRS” i „EHL”. Maksymalna szybkość transmisji danych jest około 500 kb / s. Z myślą o optymalizacji przeglądarkę pozwala na przesyłanie i przeglądanie stron internetowych z dowolnego obciążenia.

 • 3,5 mm audiodzhek pozwala na podłączenie telefonu do głośników zewnętrznych. Z ich pomocą tego urządzenia można szybko i łatwo przekształca się w odtwarzacz MP3 lub przenośnego radia.

 • Do wymiany informacji z tych samych urządzeń można wykorzystać bluetooth. Istnieje również możliwość, aby włączyć ten gadżet w punkcie dostępu mobilnego do Internetu z nim.

Aby połączyć się z komputerem, można używać tylko bluetooth. Inne metody wymiany danych z komputerem nie jest obsługiwany przez ten telefon.

Liczba właścicieli devaysa

Teraz na praktycznym doświadczeniu przy użyciu Nokia 112. Recenzje właściciele tego urządzenia emitują takie mocne:

 • Wysoki stopień autonomii. Urządzenie na jednym ładowaniu może trwać do dwóch tygodni.

 • Nienaganna jakość wykonania.

 • Ekran jakości.

 • Niski koszt 50 $.

 • Zoptymalizowana przeglądarka.

Ale nie ma wystarczający sposób następujący:

 • Bardzo słaby aparat. To nie wystarczy produkować wysokiej jakości zdjęć i filmów.

 • Obudowa malowana jest farbą, która jest następnie myte, a wygląd urządzenia pogarsza.

 • Mała ilość pamięci wewnętrznej.

streszczenie

Większość Nokia 112 forte Jest to autonomia. Ona nie ma prostej analogii, które mogą działać na 2 tygodnie na jednym ładowaniu baterii, a przy tym kosztować zaledwie 50 $. Reszta jest dość skromne urządzenie. VZHA kamera, mała ilość wbudowanej pamięci i kolorze ciała – to jego główne zalety. Jest to przykład tego telefonu, to jest jasne, dlaczego fiński producent jest w złym stanie. Co zapobiega programistom dodanie większej ilości pamięci i zainstalować najlepszy aparat? Cóż, z tego telefonu trochę droższe, ale także jego atrakcyjność w oczach potencjalnego nabywcy byłaby uprawiana w czasie. I tak – to świetny komunikator o dużym stopniu autonomii i kolorowym ekranem. Coś więcej, ona po prostu nie ciągnąć.