255 Shares 2257 views

Smartfon Galaxy A7: przegląd, specyfikacje, opinie

Różnorodność i jakość – posiada takie cechy i firmę Samsung, zna na całym świecie. Ogromna ilość jako prosty telefon budżetu, a potężne urządzenie jest w stanie zadowolić najbardziej wybrednych użytkowników.

A7 smartphone, położone pomiędzy dwoma skrajnościami, a mianowicie telefony klasy średniej, może pochwalić się bardzo interesujące możliwości. Krzykliwy wygląd, duży rozmiar i imponująca wielkość ekranu – widoczne tylko dla nieuzbrojonego oka godności. Prawdziwe jest ukryte wewnątrz.

projekt

Warto wspomnieć o bardzo ciekawą konstrukcję urządzenia. Jeżeli przed Galaxy A7 nie kolidują ze smartfonów z linii A, to będzie trudno znaleźć ten gadżet w ręku koreański mistrzów. Biorąc pod uwagę, że poprzedni model był znacznie mniejszy niż urządzenie zachowuje związek z jego poprzedników.

Aby rozpocząć uderzające jest to, że urządzenie jest stosunkowo cienka i nie ma somnyh panele, tylko dla kart SIM komórki. Chociaż jest to powszechną praktyką w wielu telefonach i, najprawdopodobniej, tylko dodaje smaku do konstrukcji smartfonu.

Dziwny cechą telefonu jest to, że mimo że jest monolitem, ale jest wykonana z metalu. Jednak materiał ten może być odczuwalne poza zimnie, ponieważ górna część telefonu jest objęte najczęściej plastiku.

Wyświetlacz dolnej części urządzenia, jak zawsze, osłoniętych przyciski dotykowe do sterowania i jednego podręcznika. Więcej poniżej w Galaxy A7 jest gniazdo słuchawkowe z wejściem 3,5 mm i otwór na kabel USB. Regulacja głośności w urządzeniu znajduje się na prawym pasku bocznym.

Nad wyświetlaczem można zauważyć standardowe logo, słuchawki, czujników i kamer.

Odwrotna strona telefon ma wszystko to samo logo, lampa błyskowa i główną komorę. Również w pobliżu aparatu jest głośnik.

W ogóle, smartfon ma bardzo ciekawy design sprawia, że wyróżnia się z tłumu.

pokaz

Galaxy A7 smartphone obzavolsya zaskakująco duży ekran 5,5 cala. Sraveniyu przez swoich poprzedników z serii A to największy wyświetlacz.

Absolutnie zasłużył taki wyświetlacz może być uważana za jedną z najlepszych w telefonach. Oprócz urządzenie wprowadzające ma przekątną Full HD rozdzielczości, czyli 1920 x 1080 pikseli. I ta godność dopiero się zaczyna.

Ekran Galaxy A7 ma głęboki i realistyczny obraz. Nasycenie koloru, badanie minut od cieni i jasności może tylko cieszyć. Podczas gdy kąt widzenia urządzenia wynosi 180 stopni. Firma wyposażyła swój antyodblaskowy urządzenia wyświetlającego.

A co najważniejsze, że ekran wykorzystuje technologię Super AMOLED, a to pozwala na dostosowanie profilu wyświetlacza dla siebie. Istnieją trzy opcje trybu: „podstawowe”, „Fotografia” i „Film”.

nadzienie

Od samego początku, uderzając wielkie mający osiem rdzeni procesora. Jąder Galaxy A7 mieć różną moc, cztery rdzenie przy 1,5 GHz i, odpowiednio, cztery 1,1 GHz. Telefon jest wyposażony w akcelerator wideo Adreno 405.

Takie wypełnienie pozwala bez trudu pracy z wielu dzisiejszych aplikacjach lub do nabycia wymagających gier.

pamięć

Urządzenie RAM wygląda bardzo przeciętne, tylko dwa gigabajty. Mimo, że takie wypełnienie z bardziej niż wystarczające.

Telefon Samsung Galaxy A7 Posiada 16 GB pamięci wewnętrznej, ale dostępna jest tylko 12 GB. Reszta odbywa się system operacyjny urządzenia.

Możliwe jest uzupełnienie już istniejącego formatu karty pamięci flash microSD 64 GB. Bez hamowania urządzenie działa z kartą tak duże. Mieści się on w jednym z gniazd dla simok. Dlatego użytkownik będzie musiał wybrać, co jest dla niego ważniejsze – do rozszerzenia pamięci lub pracy z dwóch kart SIM.

kamera

Funkcje aparatu Galaxy A7 zadowoli fanów fotografii. Jako główny i przodu ma wysoką wydajność.

Przednia kamera ma pięć megapikseli, który jest całkiem dobry wskaźnik. Rozdzielczość też nie za i ma 2592 x 1944 pikseli. Ogólnie rzecz biorąc, idealne do komunikacji internetowej, a dla zwykłych zdjęć.

Aparat główny z pewnością docenią możliwość filmowania w rozdzielczości Full HD i standardowej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Niestety, ulgi w drugim to tylko 30 klatek, która wygląda bardzo dziwne obecności napełnienia.

Aparat posiada 13 megapikseli i wyklucza rozdzielczość 4128 x 3096 pikseli. Zdjęcie jest bardzo wysokiej jakości i jasne. Ponadto, aparat posiada lampa błyskowa LED, automatyczną regulacją ostrości i wsparcie dla HDR.

Łatwiej pracować z aparatem i prostej, intuicyjnej konfiguracji, a także zdolność do rozpoczęcia kręcenia bezpośrednio z trybu blokady.

bateria

Samsung Galaxy wyposażony A7 LTE-2600 Rozmiar baterii mAh. Biorąc pod uwagę specyfikę nesomnyh paneli baterii tej wielkości wygląda dość przeciętne.

Duży wyświetlacz potężny i bogaty i napełniania wiele przydatnych rzeczy implikuje obecność większej pojemności baterii.

Podczas pracy z minimalną urządzeniu baterii powinien wystarczyć na cały dzień. Korzystanie z Internetu, aplikacje, wideo czas pobierania jest zredukowana do około 8 godzin.

Telefon posiada tryb dla bardziej łagodnym odpadów energii, wydłużając działanie urządzenia. Jeśli to konieczne, można zmniejszyć jasność ustawienie na ekranie i zmniejsza szybkość ładowania kosztem wyłączenie niektórych aplikacji.

dźwięk

Niewielki głośnik na tylnym panelu daje całkiem dobry dźwięk. Nawet przy ustawieniach maksymalny poziom to będzie bardzo dobrze słyszał, bez nieprzyjemnego dorsza. Przyszedł ze słuchawkami urządzenia również nie rozumiem skarg na jakość dźwięku.

System operacyjny

Standardowy system w postaci „Android 4.4.4” telefon kryje w sobie opatentowaną powłokę. Urządzenie ma ładny funkcję jak tryb MW, prostych gestów sterujących i innych przydatnych funkcji „Android”.

W niedalekiej przyszłości w użytkowników smartfonów będą mogli dokonać aktualizacji do wersji 5.0.

komunikacja

Smartfon wyposażony jest teraz znana wszystkich funkcji w postaci mobilnego Internetu EDGE i GPRS, pracy z sieciami Wi-Fi i Bluetooth. Poza zwykłym zestawie znajdują się ciekawe funkcje w postaci danych LTE. Ponadto, urządzenie posiada NFC chip.

powiązanie

Oprócz nowych elementów w funkcji LTE, Galaxy A7 może działać w sieciach GSM i UMTS. Praca w sieci LTE jest bardzo dobre (jak siły sygnału i szybkości transmisji danych za uczta).

multimedialny

Telefon Galaxy A7 posiada wszystkie niezbędne dodatkowe cechy, odtwarzacz audio i dźwięku odtwarzanego programu, pracując z rejestratora radiowych i głosowej.

System „Android” będzie uzupełniać istniejące funkcje multimedialne, w celu dopasowania do potrzeb.

nawigacja

Aby pracować z nawigacji smartfon za pomocą GPS i GLONASS. Podłączanie do satelity trwa około 20 sekund i określa lokalizację do 7 metrów. Dość dobrym wskaźnikiem dla telefonu.

Jednak uruchomienie nawigacji w pokoju, najprawdopodobniej, nie będzie w stanie wyprodukować. Telefon z pewnymi trudnościami odbiera sygnał, a to nie jest wystarczające dla zapewnienia optymalnego działania.

Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie posiada użytecznych i praktycznych funkcji nawigacji do nawigacji lądowej.

opinie

Pomimo faktu, że telefon jest trochę nedotyagivaet w funkcji wielu flagowy Samsung, wrażenia z pracy są tylko pozytywne.

Większość użytkowników są bardzo zadowoleni nie tylko z urządzenia do napełniania, ale jego ciekawy design. Oczywiście, istnieją braki, tworząc małe niezadowolenie pewnych funkcji.

Właściciele urządzenia wyraziły brak zrozumienia, dlaczego taka mała bateria Objętość została wybrana. W większości przypadków, są ograniczone, a wszystkie negatywne opinie.

Większość właścicieli są bardzo zadowoleni z ich urządzenia Galaxy A7. Recenzje sprowadza się do faktu, że zalety w pełni pokryć niewielką wad smartphone.

Przed zakupem przegląd Galaxy A7 zaleceń z własnego doświadczenia będą przydatne do korzystania z informacji. Należy zbadać, co dokładnie trudności i niedogodności napotykanych ludzi.

Należy zawsze pamiętać: Po rozpatrzeniu odpowiedzi, że jest szansa, aby uzyskać dobrą radę. Na przykład, informacje o sklepach sprzedających Galaxy A7, których cena może być nieco niższa niż w większości.

Ale jeszcze zrobić ostateczna ocena dla Galaxy A7 będzie miał dla użytkownika.

godność

Nowoczesne telefony klasy średniej często nie zaskoczy ich możliwości. Ale Galaxy A7 natychmiast przyciąga wzrok Główną zaletą wielkości wyświetlacza 5,5 cala, unikalnej gamy nasyconych kolorach i rozmiarach, unikalne w szeregu nielicznych podobnych smartfonów.

Niewątpliwą zaletą jest możliwość wyboru odpowiedniego trybu wyświetlania. Każdy tryb wykazały dobre wyniki w testach.

Ponadto telefon do jego wielkości jest bardzo cienka, byłoby namacalnym zaletą w pracy z nimi. Telefon posiada metalowy korpus, ale waży tylko 141 gramów. Wszystko to zapewnia komfort użytkowania.

Chociaż napełniania i może pochwalić się wysoką wydajnością mający 8 rdzeni i tylko dwa gigabajty pamięci RAM, to z powodzeniem obsłużyć większość zadań.

Aparat jest wyposażony w potężny aparat 13 megapikseli. Oprócz zdjęć wysokiej jakości, istnieje możliwość nagrywania Full HD-Video.

Operacja na nowoczesnej wersji systemu z możliwością dalszych aktualizacji w postaci „Android 5.0” tworzy szeroką gamę aplikacji do zainstalowania.

braki

Najsłabszym punktem telefon można uznać za pojemność baterii 2600 mAh wszystkich. Ze względu na brak możliwości wymiany baterii z bardziej potężny, jest to duża wada.

Aparat, mimo wszystkich swoich zalet filmowania w ciągu dnia miernych pędów nocnych. Obecność lampy LED nie jest całkowicie rozwiązać ten brak.

Warto zwrócić uwagę na trudności związane z wyborem karty pamięci flash jest włożona. Problem polega na tym, że tylko dwóch telefonów komórkowych. I zanim użytkownik będzie miał opcję, aby zainstalować dwie karty SIM lub karty komunikacyjnej oraz dysk flash USB. Podobny problem może być rozwiązany bardzo ryzykowną drogę do złożenia dysk flash USB. Mimo to może nastąpić uszkodzenie jak kij i komórki pod nią.

Przechodząc do podłączenia telefonu, wystarczy przytoczyć Wi-Fi nie jest w stanie utrzymać najwyższą stawkę. Najprawdopodobniej wynika to z chipem SnapDragon615 praca.

Aby połączyć się z nawigacji satelitarnej w pomieszczeniu będzie trudne. Sygnał po prostu nie przechodzą przez ściany.

I mniejsze, ale również nieprzyjemne cechą jest telefon zewnętrzny. Urządzenia do obróbki ukryte pod konwencjonalnej warstwie z tworzywa sztucznego. Biorąc pod uwagę, że telefon jest metalowy, w ciągłej eksploatacji ona nagrzewa.

Nie bardzo miły w temperaturze minus Galaxy A7 – cena. Biorąc pod uwagę, że nie jest to flagowy firmy, koszt urządzenia może być nieprzyjemna niespodzianka. Po rozpatrzeniu szczegółowo funkcje i cechy telefonu, można dojść do wniosku o konieczności ponownej oceny przez jednostkę.

Opcje

dostarczane wraz z telefonem jest trochę inny od już znane. Ze względu na wbudowany akumulator, zestaw zawiera słuchawki, zasilacz sieciowy, kabel USB oraz igłę do otwarcia lokalizacji karty SIM.

Różnorodność kolorów

Oprócz wszystkich standardowych urządzeń czarno-białych kolorów, Samsung wydała ciekawy wariant Galaxy A7 złota. Telefon wygląda bardzo drogie i ze standardowym zestawem kolorów, ale złoto jest zdecydowanie lepiej podkreśla przynależność do klasy drogich urządzeń.

Niezależnie od koloru Galaxy A7, cena urządzenia zaczyna się od 27 tys. RUB. Niewątpliwie jest to dobre rozwiązanie, aby podnieść gadżetu własny styl.

Dodatkowe wyposażenie

Urządzenie metaliczny wyraźnie bardziej chroniony przed nieoczekiwanym uszkodzeniem, ale można dodatkowo zabezpieczyć smartfon. Podnieść pokrywę Galaxy A7 w piwnicy. Można zatrzymać swoją uwagę do wniosku w formie Samsung okładki książek lub wybrać tylny zderzak dla urządzenia. Jeśli to konieczne, można kupić dodatkową warstwę ochronną.

odkrycia

Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie wygląda bardzo dobrze na tle konkurentów. Obecność nadzienia, które mogą konkurować z niektórymi z flagowych, aby zaspokoić większość zapytań użytkowników. Ciekawe wzornictwo dodaje smaku i sprawia, że telefon jest nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe.

Telefon A7 zapewni właścicielowi nie tylko szybkie działanie i funkcjonalność, ale również mnóstwo rozrywki.