275 Shares 6259 views

Pomóż sobie: jak odblokować telefon „Nokia”

Blokowanie telefonu – problem jest dość powszechne. Często zdarza się kłopoty z jednym z ulubionych marek wśród ludzi – „Nokia”. Skutecznie radzić sobie z nim na kilka sposobów. Ale najpierw musi być zarezerwowana przez czytnik kart, jak trzeba będzie podłączyć telefon do komputera i internetu, kabel USB, pobierz Nokia Unlocker Phoenix oraz specjalne aplikacje.


Procedura:

  • Jego próba jak odblokować telefon „Nokia”, powinniśmy zacząć z generowaniem kodu master. Składa się z dziesięciu cyfr ułożonych w określonej kolejności. Generacji odbywa się w ramach międzynarodowego numeru identyfikacyjnego telefonu – IMEI (International Mobile Equipment Identity). W tym celu w telefonie są następujące wartości: „weszła gwiazdka-kratka-06-siatkę”. Darmowa usługa będzie generować kod niezbędny, a następnie można swobodnie korzystać z urządzenia.
  • Innym sposobem, w jaki sposób odblokować telefon telefon „Nokia” – korzystanie z aplikacji do telefonu komórkowego Nokia Unlocker. Aby to zrobić, tata THC / nokia / unlock.mdl powinny zostać przeniesione do Simcoe, nie są przechowywane w folderze "E: System recogs". Aby to zrobić, karta SIM musi być podłączony do komputera za pomocą czytnika kart. Kiedy wszystko zostanie przeniesiony, to jest wstawiona do komórki, a telefon jest włączony. W następnym kroku, jak odblokować telefon „Nokia”, ważne jest, aby nie popełnić błąd i wprowadzić sekwencję cyfr od 1 do 5. Następnie system powinien skłonić o hasło. Tu, w ustawieniach telefonu i wyłączyć funkcję blokady. Następnie THC nokia plik / / unlock.mdl z kartą SIM usunięte, a telefon, który chcesz sformatować.
  • Proponowane opcje nie może iść do wszystkich modeli. Bo to ma być w służbie i możliwości, na przykład, aby wiedzieć, jak odblokować telefon „Nokia N8” po aplikacji „Phoenix” i „NAC” (Phoenix i NSS). Jest to jednak trudne, wymaga pewnej wiedzy na temat pracy z komputerem i oprogramowaniem dla telefonów komórkowych. W szczególności, możliwość migać urządzenie do uaktualnienia systemu operacyjnego na nim umieścić odpowiednie oprogramowanie. Tak więc, zanim odblokować telefon „Nokia”, maszyna szyte trybu Martwe Mode. Konieczne jest, aby ściśle monitorować ten proces, aby nie pominąć etap, kiedy „programowanie” (programowanie), aby osiągnąć 100%. Telefon będzie w "trybie lokalnym" (Local Mode). W tym momencie przerwał firmware aby rozpocząć KSW. Jak to ma wyszukiwarki Parametr Jednostka B (Skanuj w poszukiwaniu nowych urządzeń B). Otwórz kartę Applications „Ustawienia telefonu” (info telefonicznie). Tam wybierz „lotny” (pamięć nieulotną pamięć) pole i wprowadzić następujące parametry: 35 w „Start”, 308 do skrzynki „Finish”. W „do pliku” (do pliku) kleszcza i kliknij Read.
  • I teraz dochodzimy do ostatniego etapu, jak odblokować kod zabezpieczający „Nokia”. Określa ścieżkę do pliku „Generation Hasło” (Password Manager) i uruchom znajome narzędzia Nokia Unlocker. Określ pewna do tej ścieżki, kliknij „Identyfikacja”. Po ciąg kodu zabezpieczającego przywrócenie prawidłowego hasła. Następuje powrót do narzędzia NSS. Tam, otwórz kartę Informacje i Fbus ustawienie Normal. Koniec procesu za pomocą przycisku „Zmień” (Change). Telefon uruchomi się ponownie automatycznie. Dzięki nowej włączenia wygenerowany kod zostanie wprowadzony.
  • Wreszcie odblokować „Nokia”, gdy telefon jest włączony, możliwe jest za pomocą specjalnego programu Nokia PC Suite i komputer.

Korzystać z telefonu bez żadnych problemów!